Skocz do zawartości

Wyposażenie kuchni w lokalu gastronomicznym

wróć do serwisu Moja Firma 114 odpowiedzi w tym temacie

#101 Guest_Ala

Guest_Ala
  • Goście

Napisano 04 październik 2017 - 11:36

NIe wiem czy to dobry pomysł brać firmę, która zajmuje sie takimi rzeczami kompleksowo... Nie da się specjalizować we wszystkim. W czymś muszą być słabo, a przekonasz się o tym dopiero po fakcie... Ze swojej strony mogę polecić sprzęt chłodniczy firmy Bolarus. Oni na prawdę się na tym znają i robią solidnie.

#102 pracownik księgowości

pracownik księgowości

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 295 postów

Napisano 07 październik 2017 - 23:10

Wiecie jakie rzeczy należy mieć w nowoczesnej kuchni ? Tutaj https://decorto.pl/b...czesnej-kuchni/ jest 5 niezbędnych. Ja tam bym jeszcze dorzuciła kilka :) U mnie podstawa to młynek do soli i pieprzu oraz fana designerska maselniczka.

#103 wera_

wera_

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 17 październik 2017 - 13:44

Producent POS http://gastro.pl/ ma w swojej ofercie wiele ciekawych propozycji dla lokali gastronomicznych, więc tam każdy powinien znaleźć coś dla siebie. :)

#104 Guest_skrecony

Guest_skrecony
  • Goście

Napisano 30 październik 2017 - 12:22

W lokalu nie ma co oszczędzać. Ja polecam Zwilling i Staub - żeliwo i stal w najlepszym wydaniu, noże, sztućce, żeliwo, ceramika - rewelacyjnie się spisują.

#105 Mobiliser

Mobiliser

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 02 listopad 2017 - 06:10

W temacie wyposażenia kuchni restauracyjnej, warto udać się do www.frigosystem.compl. Można tam zawsze w dobrej cenie dostać różnego rodzaju sprzęty. Wszystko oczywiście najwyższej jakości. Obsługa fachowa i kompetentna.

#106 Guest_JonnySnow

Guest_JonnySnow
  • Goście

Napisano 04 listopad 2017 - 20:27

Dobry lokal gastronomiczny potrzebuje czasem coś zamrozić. Warto zainwestować w osobną zamrażarkę, ale nie byle jaką, tylko coś naprawdę dobrego, wydajnego. Ja w swojej firmie mam zamrażarkę Liebherr, modelu nie pamiętam, ale przyznaję, że sprawuje się rewelacyjnie i warto było zainwestować.

#107 Midam33

Midam33

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 82 postów

Napisano 09 listopad 2017 - 10:50

Mi się spodobało wyposażenie w sklepie https://zosiagosposia.pl/8-do-jadalniMożna tam dostać bardzo ładne zastawy stołowe, kieliszki, komplety kawowe itp. Na pewno przyda się w nowym lokalu.

#108 Guest_Chmielnik90

Guest_Chmielnik90
  • Goście

Napisano 12 listopad 2017 - 19:05

według mnie jakośc jest najważniejsza, bo ten sprzęt ma nam lata służyc, lepiej dopłacić trochę więcej a nie kombinować potem z naprawami itd. Jeśli chodzi o zmywarki to na pewno Winterhalter jest godne uwagi, porządne urządzenia robią, są bardzoo długo na rynku już a to też dobry znak

#109 MarcinCin

MarcinCin

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 68 postów

Napisano 22 listopad 2017 - 14:09

Polecam abamfood.pl .tam kupiłem wszystko, co mleczne i niezbędne w moim barze. :) polecam, bo maja dobre ceny a jakość nadal wysoka. Ponad to maja ogromny asortyment w którym każdy znajdzie cos odpowiedniego dla siebie.

#110 Guest_sandoli

Guest_sandoli
  • Goście

Napisano 23 listopad 2017 - 12:20

Co do wyposażenia kuchni w lokalu gastronomicznym to mogę polecić wam produkty od firmy belmag. Są producentem okapów do gastronomii i mebli gastronomicznych. Mają solidne wyposażenie gastronomii w swojej ofercie.

#111 ZbigniewOkolnik

ZbigniewOkolnik

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 24 listopad 2017 - 09:08

Sprawdź Probox. Szeroki asortyment, fachowi sprzedawcy i dobre ceny. Bankowo znajdziesz wszystko dla swojego przyszłego lokalu, a jak nie to sprzedawcy Ci wszystko dobiorą ;)

#112 switch

switch

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaOpole

Napisano 30 listopad 2017 - 00:14

Jeśli gastronomia, to z pewnością będzie potrzebna wydajna maszyna do czyszczenia i polerowania sztućców. Warto sprawdzić ofertę firmy Euro Solutions, dystrybutora tego typu urządzeń. Szczegóły na stronie http://concept-styling.pl/

#113 krawiec

krawiec

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 08 grudzień 2017 - 14:52

Od siebie mogę dodać firmę stalnierdzewna . biz , z którą niedawno współpracowałem. Bardzo dobrej jakości konstrukcje przygotowali dla mnie. Cena również ok.piętnaście

Dzięki też poszukiwałem i miałem z tym problem, ceny są kosmiczne, ze stali nierdzewnej szukałem wyposażenia gastronomi sklepu z czystym sercem polecam Wam - https://krajalnicesklepowe.pl firmy Boston importer Italy Frost.

Pozdrawiam grono Infor.

#114 Robertson

Robertson

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 61 postów

Napisano 10 grudzień 2017 - 23:26

Gdybyście potrzebowali brytfanny to polecam sklep internetowy z brytfannami Europ24.pl Bardzo lubię brytfannę marmurową, która jest bardzo prosta w użytkowaniu... dzięki temu, że wykonana jest ona ze specjalnego aluminium jest bardzo trwała i świtetnie się z niej korzysta.

#115 microot

microot

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 12 grudzień 2017 - 05:54

Gdybyście potrzebowali brytfanny to polecam sklep internetowy z brytfannami Europ24.pl Bardzo lubię brytfannę marmurową, która jest bardzo prosta w użytkowaniu... dzięki temu, że wykonana jest ona ze specjalnego aluminium jest bardzo trwała i świtetnie się z niej korzysta.

Takich rzeczy nikt na sztuki nie kupuje, bierze się od razu kompletne wyposażenie. Tak jest prościej i taniej. Na https://agusto.pl/ mają praktycznie wszystko, co potrzebne w restauracyjnej kuchni. Markowy sprzęt, niezłe ceny. I zawsze ciekawe promocje. Szukając wyposażenia warto tam zajrzeć.

A tak na marginesie zainteresowała mnie ta brytfanna. Ciekawostka, marmurowa z aluminium. A może mają też drewniane makutry z mosiądzu?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych