Skocz do zawartości

Wyposażenie kuchni w lokalu gastronomicznym

wróć do serwisu Moja Firma 114 odpowiedzi w tym temacie

#21 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 299 postów

Napisano 28 październik 2015 - 11:41

Spory wybór wyposazenie do gastronomii w dobrych cenach posiada w ofercie sklep Multigastro: http://multigastro.pl/- polecam się rozejrzeć. 

Warto jest zainwestować w sprzęt wysokie jakości ponieważ sprzęty w firmowej kuchni wykorzystywane są o wiele bardziej intensywnie niż w domu tak wiec powinny być dobrze wykonane. 

Nie polecam równiez kuchni elektrycznych .Są drogie w użytkowaniu. O wiele lepie jest kupić kuchnię gazową. 

sisi

#22 Guest_Gregor

Guest_Gregor
  • Goście

Napisano 17 listopad 2015 - 15:21

Bardzo solidny sprzęt sprzęt jeżeli chodzi o wyposażenie do kuchni w lokalach robi Fagor (piece, kuchenki, zmywarki czy rzeczy chłodnicze). Oni też projektują całe zaplecza gastronomiczne. Mój wuj korzystał właśnie z ich usług.

#23 Guest_Dag

Guest_Dag
  • Goście

Napisano 19 listopad 2015 - 13:13

Takie wyposażenie do kuchni to ogólnie niezły wydatek jednak są takie rzeczy na których można zaoszczędzić. Przykładem niech będzie tu chociażby ekspres do kawy. Niby nic a jednak taki gastronomiczny to spory wydatek. Dlatego warto go po prostu wynająć. Nie dość że taki  wydatek rozkłada się wtedy w czasie to jeszcze ma się w pakiecie i cały serwis. Ja sam kiedyś wynajmowałem we Flint Espresso. Ludzie często nie zdają sobie sprawy gdzie mogą przyciąć koszty.

#24 Guest_tyty

Guest_tyty
  • Goście

Napisano 24 listopad 2015 - 14:20

Polecam Tobie sklep internetowy o nazwie Palson Polska - palson-polska.pl, pod tym adresem kupisz sobie wyposażenie mieszkania. Ostatnio kupowałem tam żelazko na raty i naprawdę mi się to opłaciło.

#25 Guest_MarekWar

Guest_MarekWar
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2015 - 19:32

Możesz też sprawdzić sklep frigosystem.com.pl. Mają dobrej jakości sprzęt, kilku moich znajomych oraz ja tam już zamawiało i wszystko działa elegancko.

#26 grzechu25

grzechu25

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 14 grudzień 2015 - 09:52

Mój przyjaciel korzystał z firmy Gieldagastronomiczna.pl, gdy szukał wyposażenia do swojej restauracji. Sprzęt prezentuje się bardzo fajnie i spełnia swoje zadania. Klientów w restauracji codziennie przybywa. 

#27 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 487 postów

Napisano 20 grudzień 2015 - 22:11

W sumie to najlepiej zajrzeć tutaj https://mmgastro.pl. Mają tam wszystko, co jest niezbędne do wyposażenia kuchni i nie tylko. Zawsze powtarzam, że warto robić zakupy tam, gdzie jest kompleksowa oferta. Jak to mówią nie należy rozmieniać się na drobne.

#28 Guest_BogdanLok

Guest_BogdanLok
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2015 - 09:09

Ja znam także firme stalnierdzewna.biz. Zajmują się meblami gastronomicznymi ze stali nierdzewnej.

#29 Guest_Oksanka

Guest_Oksanka
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2015 - 10:32

Wyposażeniem do takich lokali zajmuje się też firma GORT, bardzo dobra polska marka ;) mają stronę www.gort.pl i mozna tam katalog zamowic

#30 Arniq

Arniq

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 21 styczeń 2016 - 21:36

Ja też kupowałem wszystko w firmie http://gort.pl . Sprzęt jest naprawdę dobry. Dla mnie plusem jest to, że można u nich zamówic projekt i realizację. To wygodne załatwić wszystko w jednym miejscu. 

#31 Guest_arekk

Guest_arekk
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2016 - 17:00

Porządne wyposażenie kuchni to trzon wszystkiego. Nie radzę na tym oszczędzać bo jak potem coś się popsuje np. piec to trzeba na nowo wkładać ładne pieniądze. Ja od siebie w tym temacie mogę polecić Fagor. Mój szwagier urządził sobie praktycznie we wszsytkie ich sprzęty i jest bardzo zadowolony.

#32 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 503 postów

Napisano 26 luty 2016 - 13:17

My jakiś czas temu z żona postanowiliśmy otworzyć swoją pizzerię. Sam pracje na etacie ale pomagam żonie. Żona natomiast cały czas zajmuje się pizzerią ( czuła wypalenie zawodowe oraz od zawsze chciała otworzyć swój biznes gastronomiczny). Wyposażenie zamawialiśmy w firmie Szron: 

http://www.szron.eu/

O której tutaj zresztą ktoś wcześniej już wspominał. Zajęli się kompleksowo całym wyposażeniem oraz zaproponowali nam dobre ceny ( przy wiekszym zamówieniu warto jest negocjować). Piec do pizzy zaproponowali nam dobry, trochę większy niż początkowo  chceiliśmy wziąc ale obecnie widzę,ze było to dobre posuniecie bo mniejszy piec byłby nieodpowiedni. 

#33 karol87

karol87

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 67 postów

Napisano 28 luty 2016 - 19:17

A jak jest z naprawą takiego sprzętu? Ma się non stop pomóc ze strony producenta czy trzeba szukać na własną rękę. To znaczy z tym nie ma problemu, bo takich stron jak https://www.restarta...a-agd-warszawa/ jest sporo i fachowca można zamówić tylko jak to producent widzi?

#34 Guest_kasik65

Guest_kasik65
  • Goście

Napisano 14 marzec 2016 - 15:02

Moja siostra prowadzi niewielką restaurację w centrum Poznania. Sprzęt do lokalu kupiła w sklepie Giełda Gastronomiczna i jest z niego bardzo zadowolona. Interes się coraz bardziej rozwija i niedługo otwiera drugi lokal, tym razem w Tarnowie Podgórnym!:)

#35 majkel29

majkel29

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 184 postów

Napisano 18 marzec 2016 - 11:45

Jeśli chodzi o sprzęt gastronomiczny to tutaj https://mmgastro.pl/ jest spory wybór. Można też u nich skorzystać z różnych form finansowania - leasing, raty. Warto sprawdzić i porównać ceny.

#36 Guest_Chachut

Guest_Chachut
  • Goście

Napisano 29 marzec 2016 - 22:57

Pytaliście w postach o rejon warszawski to mogę zaproponować Probox z którym współpracuję. Zgłosiłem się do nich, jak otwierałem własną restaurację i cukiernię. Potrzebowałem niezbędnego wyposażenia + mebli biurowych. Współpraca jest do dziś, bo ciągle dochodzą nowe rzeczy. Wyposażenie jest solidne i trwałe, a to najważniejsze.

#37 Pan Marek

Pan Marek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 01 kwiecień 2016 - 20:21

Nie zapominajcie o napojach dla klientów www.Hurtownia-Napoje.pl - my tutaj kupujemy, polecam!

#38 Guest_Agata24

Guest_Agata24
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2016 - 10:32

Ja korzystałam ze sklepu Gieldagastronomiczna.pl, kupiłam tam piec do pizzy i witrynę chłodniczą. Wszystko w bardzo wysokiej jakości i cenowo korzystnie również. Używam sprzętu od kilku lat i jestem bardzo zadowolona

#39 Guest_kornela811

Guest_kornela811
  • Goście

Napisano 31 maj 2016 - 13:41

Moja siostra urządziła z mężem niewielką restaurację w rodzinnej miejscowości. Sprzęt kupili w sklepie Giełda Gastronomiczna i z tego co wiem sporo zaoszczędzili w porównaniu z bardziej znanymi sieciówkami. A sprzęt jest wysokiej klasy i za taką cenę grzech było nie brać ;)

#40 AgataDi

AgataDi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 104 postów

Napisano 16 czerwiec 2016 - 13:59

Siostra prowadzi restaurację i wiem, że jeśli chodzi o wyposażenie to ma tam sprzęty Fagor http://www.fagorindustrial.pl/pli chwali sobie, że dobre. Czasem można zaoszczędzić wstępnie a potem jednak żałować, bo w profesjonalnej kuchni sprzęt wysokiej jakości to jednak podstawa, ciągle się go używa, więc musi wytrzymać naprawdę dużo.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych