Skocz do zawartości

Wyposażenie kuchni w lokalu gastronomicznym

wróć do serwisu Moja Firma 114 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_tomekw1

Guest_tomekw1
  • Goście

Napisano 22 luty 2013 - 23:04

Pytanie jak wyżej - szukam dobrej, sprawdzonej, solidnej firmy zajmującej się wyposażaniem kuchni w lokalach gastronomicznym - z tym, że szukam takiej, które zajmie się tym kompleksowo - czyli od logistyki kuchni począwszy, na przywiezieniu i zainstalowaniu sprzętu (po jego dobraniu) skończywszy. Może mi ktoś coś sprawdzonego polecić? No i obowiązkowo musi być terminowa - już i tak sporo czasu straciłem na papierkowe formalności, które tylko wydłużyły czas do otwarcia.

#2 Guest_mirek

Guest_mirek
  • Goście

Napisano 27 luty 2013 - 23:43

U mnie wszystko robili ludzie z firmy TANAKE (współpracowali też przy kuchniach w Hiltonie, także renoma sama w sobie) i powiem ci, że uwinęli się szybko i zgrabnie. Wszystko było dopięte na ostatni guzik, bardzo miło wspominam współpracę, no i porządny sprzęt, a to chyba jedna z najważniejszych kwestii, trzyma się do dziś.

#3 Guest_minek

Guest_minek
  • Goście

Napisano 20 marzec 2013 - 13:19

Nie znam Tanake od strony projektowania czy wykonania zaplecza, ale znam ich sklep internetowy, nie raz zamawiałem tam sprzęt i drobnice do lokalu i tu mogę ich polecić

#4 Guest_mako32

Guest_mako32
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2013 - 23:38

Ja mam u siebie sprzęt produkcji GORT, sprawdza się bez zarzutu, a eksploatowany jest od roku praktycznie codziennie.

#5 Guest_Zdun

Guest_Zdun
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2013 - 15:53

Kompleksowe usługi, które cię interesują znajdziesz u firmy Szron. Ja się do niech zgłaszałem w czasach, gdy otwierałem pizzerię. Piec dostałem bardzo dobry, z tego co pamiętam to współpraca poszła bezproblemowo. Pizzerie po 5 latach sprzedałem bratu, ja postanowiłem zająć się czymś innym, ale działalność szła i to dobrze, jemu interes nadal śmiga. Wiem, że miał raz awarię zmywarki, ale ze Szrona szybko zadziałali. Naprawili wszystko, także jeżeli podejmować współpracę to tylko z ludźmi i firmami na poziomie. Zobacz ich online, może podjedź zapytaj?

#6 Guest_kozakk

Guest_kozakk
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2013 - 09:55

Ja daję namiar na firmę, która jeszcze poza tym, co wymieniasz w poście, dodatkowo zaprojektuje Ci przestrzeń w cenie. Probox. Namiar na firmę otrzymałam od znajomego, który wyposażał swoją kawiarnię z nimi. Widząc, jak dobrze interes mu idzie, postanowiłam również zainwestować w kawiarnię, oczywiście w innym miejscu, ba, mieście  Po zbadaniu rynku okazało się, że jest duży potencjał. Mój lokal, można powiedzieć, jest wyjątkowy, ponieważ serwuję przekąski i słodkości wg przepisów wypracowanych przez moje ciotki, babcie, prababcie  Wracając do firmy – spora oferta i długa obecność na rynku sprawiają, że wszystko dopięte będzie na ostatni guziczek. Dużo porad z ich strony odnośnie działalności już. Fachowo.

#7 Guest_Bronio

Guest_Bronio
  • Goście

Napisano 23 maj 2014 - 12:19

też korzystam ze Szrona. Zamawiałem u nich niedawno szafę chłodniczą na zaplecze restauracji – cena konkurencyjna a jakość samego sprzętu bardzo dobra. Ja się zdecydowałem na 600 litrówkę – ale jak kupiłem to chyba tydzień później była na promocji, heh pośpieszyłem się chyba ;)

#8 Guest_Katarzyne_cka

Guest_Katarzyne_cka
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2014 - 08:22

Większość  urządzeń ,do wyposażenia własnej restauracyjki zamawiałam z tej hurtowni http://frigosystem.com.pl/, ceny mieli całkiem ok , no i co najważniejsze ciekawą ofertę.

#9 Guest_darek

Guest_darek
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2014 - 21:50

jestem kucharzem z kilkunastoletnim doświadczeniem, pracowałem na sprzętach naprawdę różnych marek i z własnego doświadczenia mogę polecić GORT - tu masz ich produkty http://www.gort.pl/produkty.html. naprawdę solidna firma.

#10 Guest_Filip

Guest_Filip
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2014 - 13:53

Bronio ma rację. Też kupiłem u nic sprzęt gastronomiczny i jest wszystko z nim dobrze. Zakładając kawiarni ę obawiałem się, że właśnie to ze sprzętem będzie problem, jak robiliśmy z bratem bisnesplan to najpierw orientowaliśmy się na rynku jak to z cenami, szron wydawał się właśnie taki po srodku - nie za tani (bo jak jest coś taniego to od razu mam jakieś obawy) i nie za drogi.

#11 Kasik86

Kasik86

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów

Napisano 28 listopad 2014 - 20:15

Może najpierw zastanów się jaki projekt kuchnii odpowiadałby Ci najbardziej. Polecam fajną stronę http://www.wnetrzeku...projekty-kuchni jestem wiele ciekawych tematycznych publikacji na tematu wystroju i aranżacji kuchnii różnego typu :)

#12 GogLLo

GogLLo

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 26 maj 2015 - 17:32

Samodzielne "logistyczne" ułożenie kuchn wcale nie jest tak trudne, a przy okazji można zaoszczędzić nie co funduszy dla doboru większej ilości przydatnego sprzętu gastronomicznego :) Sprawdż Hybryda-Gasrto, hurtownia w której z powodzeniem znajdziesz ciągi kuchenne, czy naczynia oraz meble ze stali nierdzewnej. W swojej ofercie posiadają również piece gastronomiczne , akcesoria cateringowe i inne, które znajdziesz na stronie.

#13 ala233

ala233

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 159 postów

Napisano 15 lipiec 2015 - 13:46

Ja przy zakupie wyposażenia do kuchni korzystałem z tego sklepu

#14 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 487 postów

Napisano 18 lipiec 2015 - 18:08

To zależy w co się chce zainwestować. Tutaj http://akcesoriabari...l/pl/promotionsjest zawsze wiele promocji, więc można kupić różne rzeczy w promocyjnych cenach i tym sposobem bardzo wiele zaoszczedzić. Poza tym sklep ma naprawdę duży wybór różnych urządzen, które warto mieć w takim lokalu. Nie trzeba jednak kupować wszystkich na raz.

#15 majkel29

majkel29

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 184 postów

Napisano 13 sierpień 2015 - 10:28

Z tego co mi wiadomo, to firma M&M Gastro świadczy takie kompleksowe usługi. Rzuć okiem tutaj https://mmgastro.pl/uslugi_mmgastro. Mają nie tylko spory wybór sprzętu, ale zajmują się także tym co Cię interesuje - projektowanie, dostraczaniem i montażem.

#16 Guest_arek

Guest_arek
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2015 - 10:01

Poza wyposażeniem gastronomicznym czysto sprzętowym warto zwrócić też uwagę na rozwiązania technologiczne -  aplikacja zamówień  na smartphone czy pagery dla gastronomii czyli systemy do komunikacji kuchnia kelner to obecnie hit i świetny pomysł na oszczędności w biznesie.

#17 Guest_Gosc1234

Guest_Gosc1234
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2015 - 11:00

Od siebie mogę dodać firmę stalnierdzewna . biz , z którą niedawno współpracowałem. Bardzo dobrej jakości konstrukcje przygotowali dla mnie. Cena również ok.piętnaście

#18 grzechol

grzechol

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 26 sierpień 2015 - 17:18

widzę że już ktoś wspominał o proboxie. Dołączam się bo korzystałem ostatnio któryś raz z kolei i jak zwykle super robota! Liderzy branży zdecydowanie – ceny, jakość usług i sprzętów no i obsługa klienta!

#19 Guest_michal123

Guest_michal123
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2015 - 00:31

Możesz sprawdzić również firmę frigosystem. Ja od nich zamawiałem szafy chłodnicze i jeszcze kilka innych rzeczy. Sprzęt dobrej jakości, ceny również dobre.

#20 marlon

marlon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 94 postów

Napisano 18 wrzesień 2015 - 15:39

Z tego, co się orientuję firma https://mmgastro.pl wyposaża lokale gastronomiczne. Mają też duży wybór elementów zastawy stołowej, naczyń gastronomicznych i przyborów kuchennych.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych