Skocz do zawartości

OSZUŚCI!!!!! UWAGA!!!!! PERSKIE DYWANY NIBY LIKWIDACJA!!!!!!!!!!!

wróć do serwisu Moja Firma 7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Martini

Guest_Martini
  • Goście

Napisano 19 listopad 2011 - 02:12

Witam,

Pracuję w wywiadowni gospodarczej i napiszę tak.

Dla mnie to wielkie oszustwo i powinni się zajać panem Frantisek Grufik i panem Nisan AL Jazairi.Spółka została utworzona na czas nieokreślony
Jakikolwiek kredt kupiecki odradzany.Działają w najlepsze.Potwierdza się fakt że niby liwidator to tak naprawdę osoba na stanowisku prokurenta w tej firmie.Kapitał wniesiony to 5000 tyś złotych.Kontakt reportera wywiadowni zbyty, przestali odbierac telefon.Sprzedają w najlepsze ile się da od conajmniej dwóch lat.Oficjalnie nie zatrudaniają nikogo w/g prawa pracy.

Pozdrawiam

#2 Guest_Hm

Guest_Hm
  • Goście

Napisano 20 listopad 2011 - 10:16

Ale w Gazecie Prawnej znalazłem reklamę na całą stronę w której piszą że spółka została postawiona w stan likwidacji i że sprzedają dywany w niższej cenie. To rzeczywiście trochę dziwne bo wydaje mi się że ta firma robi likwidację co roku, że niby już "ostatnia szansa" "likwidacja sklepu" a za rok jest to samo. Ceny dywanów niby przecenione o 80%, ale jak się poszuka w internecie to są one raczej normalne.
Spółka jest w likwidacji, tak przynajmniej w internecie jest .
O co chodzi? Taki podstęp, żeby ludzie myśleli że to jest okazja?

#3 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 21 listopad 2011 - 11:47

Najlepszy jest szyld nad wejściem: DZIŚ OSTATNI DZIEŃ LIKWIDACJI.

Obawiam się, że nadużywają zaufania klientów.

#4 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 14 marzec 2012 - 16:22

Arab pomyślał, że zrobi sobie biznes po swojemu w kraju europejski. Zapomniał o różnicach w mentalności, kulturze i zasadach handlu (nawet bazarowych).

Też polecam Ebay lub wycieczkę do źródła.

#5 Guest_Mikołaj

Guest_Mikołaj
  • Goście

Napisano 15 marzec 2012 - 12:38

Metody prosto z arabskich bazarów ;)

#6 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 22 maj 2012 - 14:33

Witam,

Dla mnie to wielkie oszustwo i powinni się zajać panem Frantisek Grufik i panem Nisan AL Jazairi.Spółka została utworzona na czas nieokreślony
Jakikolwiek kredt kupiecki odradzany.Działają w najlepsze.Potwierdza się fakt że niby liwidator to tak naprawdę osoba na stanowisku prokurenta w tej firmie.Kapitał wniesiony to 5000 tyś złotych.Kontakt reportera wywiadowni zbyty, przestali odbierac telefon.Sprzedają w najlepsze ile się da od conajmniej dwóch lat.Oficjalnie nie zatrudaniają nikogo w/g prawa pracy.

Pozdrawiam

A cóż to za wywiadownia? :)

#7 Guest_MarkTwain

Guest_MarkTwain
  • Goście

Napisano 23 maj 2012 - 11:04

Witam,

Pozdrawiam

Stąd metody sprzedaży rodem z arabskiego rynku. Śmierdząca sprawa, dzięki za ostrzeżenie.

#8 Guest_Trojmiasto

Guest_Trojmiasto
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2019 - 14:05

Uwaga ostrzegam przed firmą Paweł Grzybowski - prowadzi sprzedaż dywanów w różnych miastach w Polsce. W sklepie Pawła Grzybowskiego w ogóle nie było wywieszonych cen na dywanach, a część dywanów miała zamazane metki z informacjami o składzie surowcowym. Ulotki informowały, że syndyk masy upadłościowej wyprzedaje dywany w związku z likwidacją największej hurtowni z dywanami w regionie. W sklepie sprzedano mi dwa sztuczne dywany jako dywany w 100% z naturalnego jedwabiu. Co więcej, jak przyszłam z reklamacją, to jeden z pracowników Pawła Grzybowskiego był bardzo agresywny, groził mi pobiciem i zastraszał mnie. Policja musiała interweniować. Teraz Paweł Grzybowski chyba nadal działa na terenie Trójmiasta.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych