Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Jak znaleźć dobre biuro tłumaczeń – tłumaczenia specjalistyczne

wróć do serwisu Moja Firma 167 odpowiedzi w tym temacie

#81 wojtek345

wojtek345

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 12 maj 2016 - 11:11

jak wcześniej było wspomniane najlepsze biura tłumaczeń to te które zostały już sprawdzone czy przez znajomych czy te, które mają bardzo dobre opinie internautów, ja polecam biuro tłumaczeń z Warszawy ABC Tłumaczenia, które oferuje bardzo szeroki zakres tłumaczeń na niemiecki, angielski, rosyjski, ukraiński i inne języki - jest sprawdzonym biurem wartym polecenia sprawdź na http://www.abctlumaczenia.eu

#82 Guest_dariamikus

Guest_dariamikus
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2016 - 08:38

Ja w Art of Translation tłumaczyłam dokumenty związane z prawem jazdy i medyczne. Teraz zleciłam tłumaczenie dokumentów do pracy i jestem jak zwykle zadowolona smile.png

#83 Guest_Goście

Guest_Goście
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2016 - 11:28

Osobiście już od ponad 6 miesięcy współpracuję z biurem TŁUMACZARNIA z Poznania. Świetnie wykonują tłumaczenia techniczne i prawnicze. Działają sprawie, stawki ok, naprawdę warto skorzystać. Cała oferta na ich stronie www.tlumaczarnia.eu POLECAM!

#84 Guest_larka

Guest_larka
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2016 - 10:13

A może www.tlumaczeniakontynent.pl ? Mają tłumaczy hiszpańskiego, angielskiego, włoskiego, duńskiego i wielu innych języków.

#85 Guest_Roberto

Guest_Roberto
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2016 - 22:14

Ok, podaję adres - Głogowska 104/3 Poznań - czyli Biuro tłumaczeń Meritum.  I polecam!

#86 annadekiel

annadekiel

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 21 wrzesień 2016 - 10:10

Nie wiem, jak z innymi specjalizacjami, ale jeżeli chodzi o Tłumaczenia techniczne, to zawsze korzystamy w naszej firmie ze Slavisa - to jest biuro tłumaczeń z Kielc

#87 ŁucjaLucy

ŁucjaLucy

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 27 wrzesień 2016 - 15:02

Póki co najlepiej współpracowało mi się z Rafałem Kozakiem (rafalkozak.pl), który tłumaczy z angielskiego i niemieckiego. Szybko wszystko przetłumaczone, bardzo dobry kontakt, cena moim zdaniem atrakcyjna. Na początku szukałam tłumacza w większych miastach, ale zniechęcił mnie czas oczekiwania i ceny. 

#88 annadekiel

annadekiel

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 12 październik 2016 - 09:26

Ja mogę szczerze polecić Slavis - Tłumaczenia Kielce, dostarczają doskonałe tłumaczenie stron www.

#89 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 325 postów

Napisano 20 październik 2016 - 10:45

Według mnie najlepszy sposób to kierowanie się opiniami innych ludzi. W internecie jest pełno takich stron, gdzie można poczytać czy dane biuro wywiązuje się z obowiązków czy też nie. Ja korzystałem niejednokrotnie z usług biura tłumaczeń Dag-Center i radzili sobie dobrze zarówno w specjalistycznej ekonomii, jak również przy technicznych zagadnieniach. Dodatkowo są to tłumaczenia z wielu języków, możliwość tłumaczenia ekspresowego, tłumaczenia przysięgłe itd. Rzadko trafia się tak dobre biuro i wiem o czym piszę.

#90 Pieniu

Pieniu

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 26 październik 2016 - 08:45

Zgadzam się ze Sleep, że internet to dobre źródło informacji. Jakiś czas temu miałem do przetłumaczenia kilka firmowych dokumentów. Poszperałem trochę po forach i znalazłem firmę z Krakowa https://123tlumacz.pl. W 100% spełnili moje oczekiwania, zarówno co do szybkiego terminu realizacji, przystępnej ceny no i oczywiści jakości.

#91 Guest_olikss

Guest_olikss
  • Goście

Napisano 14 listopad 2016 - 11:32

Pracuję w dużej warszawskiej korporacji i odpowiadam w dużym stopniu za współpracę z tłumaczami. Od ponad dziesięciu lat korzystamy w biurze z usług tlumaczegruca.pl. Zlecałem im tłumaczenia kosztorysów, poważnych umów, dokumentów handlowych, nawet katalogów produktowych. Języków do wyboru mnóstwo. My zamawiamy niemiecki najczęściej i szwedzki ze względu na relacje międzybranżowe. Wskazane przeze mnie biuro tłumaczeń charakteryzuje się solidnym ubezpieczeniem, a co najważniejsze stosują normę jakości ISO, więc trudno o krytyczne wpadki pod względem obsługi klienta. To się moim zdaniem jednak liczy.

#92 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2518 postów

Napisano 18 listopad 2016 - 15:28

Namiary na tłumacza czeskiego - http://www.tlumacz-czeski.pl

Ogólnie o znalezienie odpowiedniego fachowca w tym temacie jest strasznie trudne.

Wiele zależy od tego, ile macie po prostu kasy do wydania.

#93 Guest_aldeek

Guest_aldeek
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2016 - 20:57

Na pewno dobre biuro tłumaczeń to Sigullum z Krakowa. Ja tłumaczę tam sporo i solidni są, tłumaczenie zawsze jest szybko wykonane.

#94 Guest_aldeek

Guest_aldeek
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2016 - 20:58

Sigillum, nie Sigullom! biggrin.png

#95 Guest_Benia

Guest_Benia
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2017 - 18:13

Polecam biuro tłumaczeń B&S. Siedziba jest w Gdańsku i Gdyni, ale można korzystać z ich usług mailowo, telefonicznie, korespondencyjnie- normalną pocztą, albo mogą przyjechać na miejsce.

Firma działa już baaardzo długo, bo pamiętam jak rodzice jeszcze tam jeździli  z 20 lat temu, także doświadczeni ludzie, znają się na rzeczy. Wszyscy to tłumacze przysięgli także nie ma problemu z tłumaczeniami wierzytelnymi.

#96 Guest_Maciej H

Guest_Maciej H
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2017 - 12:50

Polecam biuro tłumaczeń B&S z Gdańska. Firma ma 30 lat już także to o czymś świadczy, że cały czas są na rynku i mają nowych klientów. Korzystam z ich usług od lat i polecam szczerze. Jest możliwość współpracy zdalnej- mailowo lub normalnie pocztą. Tłumaczenia techniczne, instrukcji, dokumentów- właściwie wszystko robią.

#97 Guest_JoAnna

Guest_JoAnna
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2017 - 18:38

Polecam biuro tłumaczeń B&S z Gdańska. Firma ma 30 lat już także to o czymś świadczy, że cały czas są na rynku i mają nowych klientów. Korzystam z ich usług od lat i polecam szczerze. Jest możliwość współpracy zdalnej- mailowo lub normalnie pocztą. Tłumaczenia techniczne, instrukcji, dokumentów- właściwie wszystko robią.

Potwierdzam, solidna firma, godna polecenia. Chociaż ja korzystam z tego biura w Gdyni bo mają siedzibę i w Gdańsku i w Gdyni.

#98 Guest_garenss

Guest_garenss
  • Goście

Napisano 28 luty 2017 - 09:40

Instrukcje obsługi dla mnie przez pewien czas tłumaczyło biuro Tłumaczenia Gruca i dobrze mi się z nimi współpracowało. Zawsze pełną dokumentację mają na czas i też dużym plusem jest u nich fakt, że obsługują multum języków, co najmniej jest ich kilkadziesiąt, jak nie więcej, także wszechstronna oferta.

#99 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 512 postów

Napisano 28 luty 2017 - 10:44

Wiele kłopotów potrafią sprawić typowo techniczne tłumaczenia budowlane ze względu na trudne do zrozumienia dla niezaznajomionych z branżą sformułowania. Ostatnia rzecz, która jest potrzebna to błędy w dokumentacji. Dopiero w biurze tłumaczeń Przekładnia (http://www.tlumaczenia-budowlane.pl) tego typu tłumaczenia wykonuje się naprawdę fachowo. Na plus również dobry kontakt, przystępna cena i terminowość, co powinno być standardem. W mojej sytuacji współpraca okazała się ostatecznym rozwiązaniem problemu.

#100 Mariusz___M

Mariusz___M

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 07 marzec 2017 - 22:24

Bardzo fajnym biurem tłumaczy jest łódzka firma p. Agaty Andrzejewskiej. Piszę "fajnym", bo zawsze da się tam ustalić satysfakcjonujący obie strony termin. Pani Agata specjalizuje się w tłumaczeniach technicznych (ma to potwierdzone szkoleniami) nawet bardzo trunych i nie jeden raz wyciągnęła mnie z przysłowiowej wiadomo co.

Na plus biura mogę zaliczyć to, że nigdy nie było problemów z jakością tłumaczenia. W przeciwieństwie do innych biur tutaj tłumacze nie boją się zadzwonić by potwierdzić znaczenie wyrazu jeśli jest on stricte specjalistyczny.  Tu jest strona: www.tlumaczenia.lodz.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych