Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Jak znaleźć dobre biuro tłumaczeń – tłumaczenia specjalistyczne

wróć do serwisu Moja Firma 166 odpowiedzi w tym temacie

#161 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 561 postów

Napisano 01 kwiecień 2021 - 09:34

Wiem z dobrego źródła, że do każdego tłumaczenia przydzielają odpowiedniego specjalistę tlumaczeniabielsko.pl/#o-nas i nie masz baboli, z których później przed kontrahentami musisz się tłumaczyć. No i przysięgłe pod tłumaczenia dokumentów też. Przyszłość na pewno mają języki azjatyckie. Tutaj się robi potężny biznes, a większość biur wycenia w tym momencie indywidualnie. I tak moim zdaniem za każde pieniądze się opłaca, bo jak już raz nawiążesz kontakt to można prowadzić ciekawą działalność. No, ale to już bardziej w ramach ciekawostki.

#162 Skrivanek

Skrivanek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 19 kwiecień 2021 - 14:34

Jeśli jeszcze potrzebujecie tłumacza, zachęcamy do skorzystania z usług biura tłumaczeń Skrivanek. W naszym zespole są tłumacz polsko angielski, polsko-niemiecki, polsko-francuski i polsko-hiszpański z dużym doświadczeniem w tłumaczeniach technicznych z różnych dziedzin. Jeśli tekst dotyczy bardzo specjalistycznego tematu, gotowy przekład sprawdza jeszcze specjalista z danej dziedziny.

#163 Guest_Tomasz

Guest_Tomasz
  • Goście

Napisano 01 maj 2021 - 20:35

Zgadzam się, 4mindwords.com. to tłumaczenia dokładne i robione bez opóźnień. Z wcześniejszą firmą miałam nie lada problem więc teraz staram się dobrze orientować co i jak. 

No tak 4mindwords są naprawdę solidni. 

#164 Guest_Daria

Guest_Daria
  • Goście

Napisano 25 maj 2021 - 21:45

Polecam usługi biura tłumaczeń ASD Biuro. Firma oferuje tłumaczenia zwykłe i przysięgłe z i na najpopularniejsze języki. Zlecenia są wykonywane w krótkim terminie. Polecam, to rzetelna firma.

#165 kosek77

kosek77

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 209 postów

Napisano 30 czerwiec 2021 - 07:36

Przed wyjazdem do Włoch na staż musiałem sporo rzeczy przetłumaczyć, żeby w ogóle mnie wpuścili do roboty :) Przekazywałem materiały do internetowego biura tłumaczeń i to przed podróżą, a praktycznie, jak docierałem na miejsce to odebrałem https://tlumaczeniabielsko.pl/#o-nas. Cenowo to rewelacyjnie wychodzi. Chociaż całkiem nieźle znam język to w takiej cenie nawet siadać by mi się nie opłacało. Lepiej przekierować, masz spokój i pewność, że ktoś solidnie nad opracowaniem posiedzi.

#166 Guest_BASIA

Guest_BASIA
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2021 - 12:08

Z całego serducha polecam firmą 4mindwords.com. Bardzo dużo mi pomogli jeżeli chodzi o tłumaczenia dokumentacji medycznej. 

#167 Guest_Kamila Bereza

Guest_Kamila Bereza
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2021 - 12:19

Z całego serducha polecam firmą 4mindwords.com. Bardzo dużo mi pomogli jeżeli chodzi o tłumaczenia dokumentacji medycznej. 

Oj tak! Poleciła mi ich kuzynka i też nie mam słów dla ich usług. Kierują się zaangażowaniem i profesjonalizmem. Dla mnie to najlepsza firma zajmująca się tłumaczeniami.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych