Skocz do zawartości

Jak znaleźć dobre biuro tłumaczeń – tłumaczenia specjalistyczne

wróć do serwisu Moja Firma 117 odpowiedzi w tym temacie

#101 Midam33

Midam33

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 58 postów

Napisano 13 marzec 2017 - 21:51

A ja chętnie korzystam z http://tlumaczonline.info.plOferują następujące tłumaczenia: 

- tłumaczenia angielski;
- tłumaczenia francuski;
- tłumaczenia hiszpański;
- tłumaczenia niemiecki;
- tłumaczenia rosyjski;
- tłumaczenia włoski.

Korzystam z ich usług od ponad roku i jestem bardzo zadowlony. Dzięki możliwości tłumaczeń online korzystam z ich usług niezależnie od miejsca w Polsce, w którym akurat się znajduje. Przez stronę można skierować zapytanie i uzyskać szybką wycenę na konkretne zlecenie.

#102 Guest_Olek33

Guest_Olek33
  • Goście

Napisano 29 marzec 2017 - 14:05

Duże doświadczenie w tłumaczeniach ma na pewno biuro Tłumaczenia Gruca. Ja ich znam jeszcze z lat 90 tych więc kawał czasu. Wtedy mój ojciec prawnik u nich zlecał różnego typu dokumenty do tłumaczenia. Teraz ja już w swojej kancelarii też czasami coś im podeślę. Szybko działają, nie trzeba się dopraszać specjalnie o teksty.

#103 Guest_tomki444

Guest_tomki444
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2017 - 08:34

Duże doświadczenie w tłumaczeniach ma na pewno biuro Tłumaczenia Gruca. Ja ich znam jeszcze z lat 90 tych więc kawał czasu. Wtedy mój ojciec prawnik u nich zlecał różnego typu dokumenty do tłumaczenia. Teraz ja już w swojej kancelarii też czasami coś im podeślę. Szybko działają, nie trzeba się dopraszać specjalnie o teksty.

#104 Guest_Bartek

Guest_Bartek
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2017 - 14:30

W ostatnim czasie korzystałem z usług tłumacza przysięgłego w Gdańsku. Firma nazywa się :
Biuro tłumaczeń Translogos Gdańsk Wrzeszcz:
www.translogos.com.pl/

W firmie znajduje się:
tłumacz przysięgły języka angielskiego Gdańsk oraz tłumacz przysięgły języka niemieckiego 

Skontaktowałem się poprzez telefon oraz uzgodniłem dokumenty do tłumaczenia. Szczerze polecam korzystanie z usług tego tłumacza. 

#105 bartek-se

bartek-se

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 12 kwiecień 2017 - 14:53

W ostatnim czasie korzystałem z usług tłumacza przysięgłego w Gdańsku. Firma nazywa się :
Translogos Biuro tłumaczeń Gdańsk Wrzeszcz 

W firmie znajduje się:
tłumacz przysięgły języka angielskiego Gdańsk oraz tłumacz przysięgły języka niemieckiego 

Skontaktowałem się poprzez telefon oraz uzgodniłem dokumenty do tłumaczenia. Szczerze polecam korzystanie z usług tego tłumacza. 

#106 Guest_Sebixx

Guest_Sebixx
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2017 - 12:08

Witam. Ja dobrze oceniam współpracę z biurem Tłumaczenia Gruca.

#107 AgataDi

AgataDi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 82 postów

Napisano 20 kwiecień 2017 - 13:51

Dobre jest krakowskie Sigillum http://www.sigillum.com.pl/Bardzo terminowi, tłumaczą na masę języków no i mają tłumaczenia specjalistyczne (techniczne, naukowe) oraz tłumaczenia przysięgłe.

#108 Guest_arek

Guest_arek
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2017 - 19:51

Instrukcje obsługi dla mnie przez pewien czas tłumaczyło biuro Tłumaczenia Gruca i dobrze mi się z nimi współpracowało. Zawsze pełną dokumentację mają na czas i też dużym plusem jest u nich fakt, że obsługują multum języków, co najmniej jest ich kilkadziesiąt, jak nie więcej, także wszechstronna oferta.

#109 Guest_tokkkk

Guest_tokkkk
  • Goście

Napisano 05 maj 2017 - 11:37

Mi się podoba umowa jaką mam z biurem Tłumaczenia Gruca.

#110 Guest_sebixxx

Guest_sebixxx
  • Goście

Napisano 11 maj 2017 - 10:52

Witam. Ja dobrze oceniam współpracę z biurem Tłumaczenia Gruca. Jestem z nimi w kontakcie już prawie od dekady i jeszcze nie miałem problemów. Terminowi, rzetelni, chyba ani razu mi się nie zdarzyło, żebym jakieś tłumaczenie musiał kwestionować, odsyłać, czy w jakikolwiek sposób reklamować. Robią dla mnie głównie język niemiecki i ostatnio też francuski, głównie są to dokumenty biznesowe różnego typu.

#111 weronikamarkiewicz

weronikamarkiewicz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 13 maj 2017 - 13:31

Witam! Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą łożysk, zaworów hydraulicznych, pasów klinowych, węży ciśnieniowych oraz innych elementów hydrauliki. Poszukujemy tłumaczy albo biura, które wykonywałoby dla nas na bieżąco tłumaczenia na język angielski, niemiecki, francuski i hiszpański. W Internecie ogłasza się dużo takich firm ale nie wiemy, które wybrać. Czy znacie tłumaczy/ biuro tłumaczeń, które dobrze tłumaczy teksty z takiej branży? Dla zaoszczędzenia czasu chcemy wysyłać dokumenty do tłumaczenia mailem i żeby w ten sam sposób do nas wracały gotowe. Bardzo prosimy o pomoc.

ze swojej strony powiem, że lepiej nie stawiać na biura, a na osoby prywatne... Biura często mają "maówki" i pozniej wiekszosc zlecen robią na szybko i zbłedami 

#112 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 383 postów

Napisano 25 maj 2017 - 12:04

Rzeczywiście, w obecnych czasach ciężko jest znaleźć rzetelne biuro tłumaczeń, skoro praktycznie na każdym rogu otwiera się kolejne. Warto wtedy polegać na doświadczonych tłumaczach, działających na rynku od lat. Tłumaczenia naukowe, wymagają ręki oraz wiedzy eksperta. Dlatego najlepiej w tym zakresie polegać na doświadczeniu i renomie jakim cieszy się biuro tłumaczeń skupiające najlepszych specjalistów, którzy swoją pracę wykonują z dużą dokładnością i precyzja.

#113 kitki

kitki

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów
  • LokalizacjaZielona Góra

Napisano 05 czerwiec 2017 - 10:13

Ja z kolei mogę polecić to łódzkie biuro tłumaczy http://tlumaczenia.lodz.pl/. Zajmują się tłumaczeniami z języków europejskich i pozaeuropejskich. Na plus jest na pewno szybka realizacja zamówienia. Działają na rynku już kilkanaście lat, cieszą się pozytywną opinią wśród klientów. 

#114 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 55 postów

Napisano 20 czerwiec 2017 - 09:28

W jaki sposób oceniacie biuro tłumaczeń przed rozpoczęciem współpracy? Dajmy na to tą http://www.angos.com.pl ofertę. Zawsze sprawdza się opinie, ale na co jeszcze warto zwrócić uwagę?

#115 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2017 - 12:38

Znam Sigillum, korzystałem, to fachowcy i robota będzie porządnie zrobiona. Tłumaczą wszystko, nawet teksty specjalistyczne a języków na które tłumaczą mają multum.

#116 Guest_jaro654

Guest_jaro654
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2017 - 10:48

Świetnie pomyślany formularz zleceń ma biuro Tłumaczenia Gruca na swojej stronie tlumaczeniagruca.pl. Wybierasz język źródłowy, język przekładu i termin na który tekst ma być przygotowany, na co oni się ustosunkowują i odpowiadają. U mnie przekład był o tyle trudny, że z niemieckiego od razu na rosyjski, bez przekładania na polski po drodze. Sprawnie to poszło, pismo idealnie trafione w punkt jeśli chodzi o wyczucie języka.  

#117 Guest_miro54

Guest_miro54
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2017 - 11:01

My jako stowarzyszenie często ostatnimi czasy korzystamy z tłumaczeń z angielskiego, czy niemieckiego i w większości przypadków takie przekłady robi nam biuro Tłumaczenia Gruca. Terminowi, uczciwi, mają rozsądne stawki. Głównie tłumaczą nam umowy, wnioski, jakieś sprawozdania, kosztorysy i tak dalej. Także nie są to jakieś proste rzeczy typu list od stryja, tylko bardziej oficjalne teksty i radzą sobie bezproblemowo.  

#118 Guest_patio54

Guest_patio54
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2017 - 13:37

Ja pracuję od lat w Norwegii i jak potrzebuję przetłumaczyć umowę, wniosek, czy jeszcze inne dokumenty to właśnie z norweskiego najczęściej. Ostatnio takie rzeczy zlecam w biurze na stronie tlumaczeniagruca.pl. Oni są z Częstochowy, ale wszystko można tutaj załatwić online, i trzeba im oddać, że długo na tekst nie każą czekać. Profesjonalne podejście, dokładni w swojej robocie, jak na razie jestem bardzo zadowolony z ich podejścia, a mija już 4 rok jak tutaj zlecam pisma.  

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych