Skocz do zawartości

Jak znaleźć dobre biuro tłumaczeń – tłumaczenia specjalistyczne

wróć do serwisu Moja Firma 120 odpowiedzi w tym temacie

#21 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 457 postów

Napisano 15 grudzień 2014 - 11:55

W firmie często korzystamy z usług tłumaczeń ustnych ( konferencje naukowe).

Od kilku miesięcy w zasadzie z usług jedynej firmy, konkretnie tego biura:

http://pl-en.pl/uslugi - na stronie można sobie poczytać ich usługi.

Trzeba pochwalić przede wszystkim za dużą kompetencję ale również przygotowanie. Tłumacze zawsze zorientowani w temacie, posiadający bardzo dużą wiedzę. 

Cenowo również jest na bardzo dobrym poziomie. 

#22 Guest_Mariuszz

Guest_Mariuszz
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2015 - 12:35

Odświeżam temat. Czy ktoś z Was zna dobre biuro tłumaczeń języka norweskiego? Zależy mi na stałej współpracy więc szukam tylko sprawdzonych i rzetelnych firm.

#23 Guest_monika

Guest_monika
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2015 - 13:03

Jedynym z najbardziej znanych biur tłumaczeń języków skandynawskich jest Art of Translation. Skontaktuj się z nimi.

#24 Guest_mirek K

Guest_mirek K
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2015 - 10:31

Tak się składa że jestem z Gdańska i znam dobrze biuro artoftranslation. Istnieją już od bardzo dawna a jakość świadczonych usług jest na naprawdę wysokim poziomie. To chyba jedno z nielicznych takich biur w Trójmieście.

#25 Guest_Barbara

Guest_Barbara
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2015 - 13:49

Witam,
Jest mi potrzebne dobre biuro tłumaczeń, które nie zedrze ze mnie połowy pensji! Ktoś już mi wcześniej polecił wymownia.pl , ale chcę poznać więcej propozycji. Mam do przetłumaczenia duże fragmenty pracy dyplomowej. Pisałam ją oczywiście sama i także sama tłumaczyłam, ale promotorka zakreśliła całą masę błędów i wolę znaleźć profesjonalistę do tłumaczenia. Wymownia.pl ma super ceny , ale może znacie jeszcze kogoś? Drodzy Państwo bardzo proszę o pomoc!

#26 Guest_lola

Guest_lola
  • Goście

Napisano 04 luty 2015 - 14:15

Witam,
Jest mi potrzebne dobre biuro tłumaczeń, które nie zedrze ze mnie połowy pensji! Ktoś już mi wcześniej polecił wymownia.pl , ale chcę poznać więcej propozycji. Mam do przetłumaczenia duże fragmenty pracy dyplomowej. Pisałam ją oczywiście sama i także sama tłumaczyłam, ale promotorka zakreśliła całą masę błędów i wolę znaleźć profesjonalistę do tłumaczenia. Wymownia.pl ma super ceny , ale może znacie jeszcze kogoś? Drodzy Państwo bardzo proszę o pomoc!

Powyżej wymieniono kilka dobrych biur tłumaczeń, między innymi artoftranslation. Skontaktuj się z nimi.

#27 Guest_barabasz

Guest_barabasz
  • Goście

Napisano 18 luty 2015 - 10:15

Powyżej wymieniono kilka dobrych biur tłumaczeń, między innymi artoftranslation. Skontaktuj się z nimi.

Czy te biura zajmują się również tłumaczeniami technicznymi?

#28 Guest_Monia5

Guest_Monia5
  • Goście

Napisano 27 luty 2015 - 13:19

Ja także mogę polecić bardzo dobre biuro tłumaczeń. Mają rozsądne ceny i ciekawą ofertę. Ja ostatnio korzystałam z ich usług w przypadku tłumaczenia tekstów finansowych. A co do nazwy: to btcentrum

#29 Guest_mietek

Guest_mietek
  • Goście

Napisano 27 luty 2015 - 23:15

Zależy zawsze jaki kaliber tłumaczeń. Jak macie mikro firmę do 5 osób i robicie sporadyczne tłumaczenia to tak naprawdę pies dmuchał gdzie pójdziecie, najpewniej jakieś lokalne małe biura tłumaczeń. Ja prowadzę natomiast oddział dużej korporacji międzynarodowej i mamy stałą współpracę ze Skirvankiem. Raczej bez zastrzeżeń, tygodniowo tłumaczą dla nas ok. 50 dokumentów, bez obsuw czasowych i do tej pory nie było żadnej wpadki. 

#30 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1763 postów

Napisano 03 marzec 2015 - 13:58

Tutaj macie kogoś sensownego - http://www.tlumacz-szwedzkiego.pl/ Oczywiście najlepiej mieć kogoś z polecenia. Po prostu w taki sposób jest pewność dobrej jakości usługi, ale wcale nie zawsze musi to w taki sposób wyglądać. Specjaliści bywają niestety bardzo różni.

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#31 Guest_tytkor

Guest_tytkor
  • Goście

Napisano 03 marzec 2015 - 21:32

Tam "Mietek" wspominał widzę skrivanka - też u nich robię w firmie tłumaczenia (prowadzę firmę sprowadzającą samochody). Bez zastrzeżeń co do ich pracy. Też mają to fajnie rozwiązane, że teksty robią szybko. 

#32 Guest_Mariusz

Guest_Mariusz
  • Goście

Napisano 10 marzec 2015 - 16:16

Ja tłumaczyłem dokumenty samochodowe u pana Marka Bagińskiego (tłumacz przysięgły),  tłumaczy różne specjalistyczne teksty, bardzo fajnie wszytsko wyszło, szybko więc mogę go polecić.

#33 Guest_Malgorzatta

Guest_Malgorzatta
  • Goście

Napisano 19 marzec 2015 - 08:21

Czy te biura zajmują się również tłumaczeniami technicznymi?

Najlepiej wysłać indywidualne zapytanie. Na stronie artoftranslation.pl znajdziesz adres mailowy oraz telefon.

#34 Guest_Stanisław51

Guest_Stanisław51
  • Goście

Napisano 26 marzec 2015 - 12:59

Ja swego czasu potrzebowałem przetłumaczyć pakiet dokumentów na język czeski i w tej sprawie bardzo pomogło mi biuro tłumaczeń Grażyny Boczkowskiej z Warszawy, które znalazłem zresztą w internecie. Bardzo solidne i terminowe usługi

#35 Holmes

Holmes

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 26 marzec 2015 - 13:46

Mam znajomego który często sprowadza samochody z Niemiec - tłumaczy dokumenty z niemieckiego w tym krakowskim biurze http://www.twojebiurotlumaczen.com . Tłumacz przysięgły który tam pracuje tłumaczy dobrze i terminowo nigdy nie miał jakiś problemów w urzędach z gotowymi tłumaczeniami.  

Specjalistyczne przekłady dokumentacji biznesowej - szybkie tłumaczenia dla ekonomistów

#36 Guest_MożeJa

Guest_MożeJa
  • Goście

Napisano 31 marzec 2015 - 17:27

Ja korzystam z Biura Tłumaczeń Centrum z Wrocławia. Uważam, że jedno z lepszych z jakimi miałam do czynienia, a potrzebuję specjalistycznych tłumaczeń

#37 Guest_bocen

Guest_bocen
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2015 - 21:43

A coś z biur tłumaczeń, które mają biura w większości dużych miast w Polsce? Co polecacie? Skirvanek czy konkurencja? 

#38 Guest_certy

Guest_certy
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2015 - 21:46

A coś z biur tłumaczeń, które mają biura w większości dużych miast w Polsce? Co polecacie? Skirvanek czy konkurencja? 

Raczej z sieci to Skirvanek bo zazwyczaj mają w dużych miastach dobre ekipy 

#39 Guest_agata_lublin

Guest_agata_lublin
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2015 - 13:10

Widziałam, że pojawiła się już firma skrivanek, ja korzystałam na trochę mniejszą skalę, bo chodziło o tłumaczenie dokumentów typu akt urodzenia, akt ślubu itd ale jestem bardzo zadowolona. Załatwili mnie właściwie od ręki, także polecam smile.png

#40 Guest_Kobi

Guest_Kobi
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2015 - 07:35

Ja korzystałem usług biura Btdservices.pl i byłem bardzo zadowolony. Szybko i za nieduże pieniądze. Polecam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy