Skocz do zawartości

Jak znaleźć dobre biuro tłumaczeń – tłumaczenia specjalistyczne

wróć do serwisu Moja Firma 123 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2011 - 14:07

Witam! Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą łożysk, zaworów hydraulicznych, pasów klinowych, węży ciśnieniowych oraz innych elementów hydrauliki. Poszukujemy tłumaczy albo biura, które wykonywałoby dla nas na bieżąco tłumaczenia na język angielski, niemiecki, francuski i hiszpański. W Internecie ogłasza się dużo takich firm ale nie wiemy, które wybrać. Czy znacie tłumaczy/ biuro tłumaczeń, które dobrze tłumaczy teksty z takiej branży? Dla zaoszczędzenia czasu chcemy wysyłać dokumenty do tłumaczenia mailem i żeby w ten sam sposób do nas wracały gotowe. Bardzo prosimy o pomoc.

#2 Guest_Tadeusz

Guest_Tadeusz
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2011 - 00:02

Robilem tlumaczenie w sowie – biuro się nazywa sowabusiness services, jest to bardzo dobre biuro i wykonali zamowienie szykbko. Tez miałem podobna branze i byłem bardzo zadowolony z jakości a tekst potem nawet zostal sprawdzony pod katem merytorycznym i nie było zadnych zastrzerzen. Tadeusz.

#3 Guest_carlos

Guest_carlos
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2011 - 15:53

siedze w troche innej branzy, ogolnie motoryzacyjnej (mechanika, czesci samochodowe itp), wiec jakby nie bylo slownictwo inne ale tez specjalistyczne. sam juz od dluzszego czasu wspolpracuje z biurem fatix, tlumacza rzetelnie na wiele jezykow, a dla stalych klientow jest znizka. przez internet lub poczta (jesli dokumenty musza byc poswiadczone notarialnie) spokojnie mozna prowadzic wspolprace

#4 Guest_mich.min

Guest_mich.min
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2011 - 13:32

Najlepiej popytać znajomych. Jeżeli oni będą zadowoleni z usług jakiejś firmy, to przecież polecą :)

#5 Guest_Pani Aniu

Guest_Pani Aniu
  • Goście

Napisano 27 październik 2011 - 15:27

Dzień dobry!

Jeśli sprawa nadal jest aktualna, mogę polecić siebie. :) Od 7 lat zajmuję się tłumaczeniami z hiszpańskiego i na hiszpański, często także technicznymi. Współpracuję, między innymi, z hiszpańską fabryką. Na życzenie prześlę referencje. Zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam

#6 Guest_ewacza

Guest_ewacza
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2011 - 12:24

Witam, mogę polecić biuro z Łodzi,współpracujemy z nimi od lat i zawsze się sprawdzają www.arcuslink.pl

#7 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 02 luty 2012 - 21:01

Moja firma od dłuższego czasu współpracuje z agencjatlumaczen.pl z poznania. wszystkie tłumaczenia były bardzo dobrze wykonane i co najważniejsze, punktualnie

#8 Guest_Natalia000

Guest_Natalia000
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2013 - 04:26

Osobiście mogę polecić biuro tłumaczeń Translax. Kilka razy korzystałam z ich usług i byłam zadowolona. Zlecenia wykonują solidnie i szybko, mają także przystępne ceny. Tutaj jest link do ich strony http://translax.eu/pl-PL/ , znajdziesz tam wszystkie informacje.

#9 Guest_julia

Guest_julia
  • Goście

Napisano 06 maj 2013 - 13:21

Również polecam biuro tłumaczeń Translax. Firma jest bardzo profesjonalna i przede wszystkim uczciwa. Poza tym mają bardzo miłą obsługę z którą łatwo się dogadać ;)

#10 Guest_antek

Guest_antek
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2014 - 14:05

dobre biuro które zajmuje się tłumaczeniem niemieckiego to http://www.mawil.pl/ są szybcy i profesjonalni

#11 Guest_marcin4

Guest_marcin4
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2014 - 21:39

Ja pytałem znajomych, którzy też obracają się w podobnej do mnie branży. Poza tym dobrzy tłumacze mają bogate portfolio i ni narzekają na brak zleceń. Ja teraz współpracuje z biurem tłumaczeń online. To duża wygoda.

#12 Guest_tomash

Guest_tomash
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2014 - 07:42

ja do biura tlumaczen ARB trafilem dzieki znajomemu. Sam korzystal z ich uslug i mi ich polecil. Jestem zadowolony z tlumaczen, sa na wysokim poziomie, a do tego szybko i w przystepnej cenie

#13 Anula00

Anula00

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 28 maj 2014 - 19:32

Warte polecenia jest biuro tłumaczeń w Katowicach http://www.mtlumaczenia.pl/katowice

Obsługa szybka i profesjonalna, działają od wielu lat.

Mają swoje biura w różnych miastach .

Za dodatkową opłatą można zamówic tłumaczenie w trybie ekspresowym.

#14 Guest_Marzena

Guest_Marzena
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2014 - 09:32

Przy wyborze biura ważne jest doświadczenie w tłumaczeniach technicznych! No i terminowość i dokładna weryfikacja tłumaczenia. My współpracowaliśmy z Biurem Tłumaczeń Hermeneus. Naprawdę miła obsługa, są bardzo elastyczni czasowo i  nie mieliśmy zastrzeżeń co do tłumaczenia.

#15 janek99

janek99

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 25 sierpień 2014 - 12:21

Moim zdaniem najlepszym wyjściem jest w takiej sytuacji popytać znajomych, ewentualnie współpracowników. Koniecznie sprawdź czy w dane biuro specjalizuje się w tłumaczeniach w danej dziedzinie. Ja już od lat współpracuję z biurem artoftranslation.pl z Sopotu. Mieszkam obecnie w Szwecji i z powodu braku znajomość języka tłumacz szwedzki jest mi potrzebny, więc gdy tylko mam jakieś dokumenty do przetłumaczenia przesyłam je mailem i tyle.

#16 Guest_Kasia

Guest_Kasia
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2014 - 12:36

Witam

My również współpracujemy z biurem tłumaczeń Hermeneus. Tłumaczenia bardzo dobre jakościowo. Ceny bardzo OK. Obsługa zawsze bardzo rzetelna. Mają w ofercie wiele języków a na tym nam zależało.  Dla nas tłumaczą głównie teksty techniczne oraz umowy prawne. Polecam

#17 Guest_marek

Guest_marek
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2014 - 12:00

Artoftranslation jest znanym biurem w Sopocie. O ile dobrze kojarzę to mają właśnie w swojej ofercie tłumaczenia duńskiego, norweskiego, generalnie języków skandynawskich. Istnieją od lat więc są jak najbardziej pewni.

#18 Guest_Irenka

Guest_Irenka
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2014 - 13:20

Artoftranslation i tłumacz norweskiego odpadają bo kolega wyraźnie napisał, że interesują go tłumaczenia z angielskiego...

#19 Guest_Grzegorz45

Guest_Grzegorz45
  • Goście

Napisano 20 październik 2014 - 10:02

Moja firma od dluzszego czasu wspolpracuje z biurem artoftranslation, ktore specjalizuje sie w tlumaczeniach jezykow skandynawskich. Zamawiam wszelkie tłumaczenia pisemne dokumentów, umów itd. Zalezy nam na szybkim czasie realizacji z czego sie swietnie wywiazuja.

#20 Guest_shepard

Guest_shepard
  • Goście

Napisano 31 październik 2014 - 10:25

Wszechstronną ofertę ma biuro tłumaczeń – Bang. Sam do nich podbijam, jak tylko mam coś do przełożenia. Najczęściej są to teksty techniczne, związane z branżą budowlaną. Sprawdź na ich stronie bang.pl konkrety. Jest tam zakładka cennik to sobie porównasz z innymi ofertami. Hej!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych