Skocz do zawartości

Drukarnia internetowa - która najlepsza?

wróć do serwisu Moja Firma 175 odpowiedzi w tym temacie

#161 RobertiPatrycja

RobertiPatrycja

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 177 postów

Napisano 21 sierpień 2018 - 09:11

Nie znam szybszej drukarni od http://www.copio.pl/. Czasami następnego dnia już miałem wszystko zrobione, a jak z rana zlecisz to i jest opcja na ten sam dzień, ale to już trzeba się dogadać. Plakaty zdaje się w godzinkę zrobią bez problemu. Bardzo dobra drukarnia i jeden z pewniejszych kontaktów wymienianych przez wiele agencji reklamowych.

#162 ChwilaWazna

ChwilaWazna

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 23 sierpień 2018 - 12:16

Cześć witam. Zaczęliśmy zamawiać druk wielkoformatowy przez internet od paru miesięcy i korzystamy ze strony https://k2print.pl/. Profesjonalna drukarnia, nie mam uwag. Wydruki są zgodne z opisem, pod względem technicznym nie ma się do czego przyczepić. Głównie bierzemy roll up-y, bannery i billboardy od nich.

#163 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 121 postów

Napisano 13 wrzesień 2018 - 08:13

Jeżeli chodzi o wybór drukarni do stałej współpracy to tutaj ze swojej strony zdecydowanie mogę polecić Ci abyś sprawdził ofertę drukarni Polimax, ponieważ działamy z nimi już od wielu lat i jak do tej pory nie zawiedliśmy się na jakości, czy to zawyżaniu cen. Materiały reklamowe wyglądają zawsze tak jak to uzgadnialiśmy wspólnie na etapie projektu i do tego trzymają się terminów. Dlatego moim zdaniem jest to drukarnia na pewno godna polecenia, ale o tym też warto przekonać się "na własnej skórze". 

#164 Guest_Jakubb

Guest_Jakubb
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2018 - 07:55

Lepszym wyborem jest drukarnia stacjonarna – ja osobiście korzystam z drukarni offsetowej Print Extra i jestem bardzo zadowolony. Nie tylko szybko realizują zlecenia, ale też służą radą, naprawdę znają się na rzeczy więc warto skorzystać z ich usług.

#165 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 637 postów

Napisano 21 październik 2018 - 15:35

Jeśli chodzi o etykiety samoprzylepne, to najlepiej zerknąć sobie tutaj https://labelexpress.eu/ . Oferta jest naprawdę warta uwagi. Mają różne wzory i przede wszystkim oferują doskonałą jakość. Cały proces zamawiania jest naprawdę bardzo prosty. Myślę, że warto tam sobie zerknąć. 

#166 ydzik

ydzik

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 110 postów

Napisano 31 październik 2018 - 00:53

Sama drukarnia jest ważna, jednak wszystko zależy od tego jak przebiega przygotowanie na druku. Jest to zdecydowanie najważniejszy oraz najbardziej czasochłonny etap drukowania. Drukarnia 4font.pl jest zdecydowanie warta polecenia. Dodatkowo wykonują oni także grafiki komputerowe.

#167 Forumowicz84

Forumowicz84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 211 postów

Napisano 07 listopad 2018 - 11:42

A3Extra zdecydowanie! Sprawdź jakie mają możliwości i co są w stanie dla Ciebie zrobić. Wydaje mi się, że dobra drukarnia na pewno będzie pomocna podczas drukowania ulotek i wizytówek dla Twojej firmy.

#168 okrysia

okrysia

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 18 listopad 2018 - 21:09

Hej, nie wiem skąd jesteś, ale ja poruszam się po woj. dolnośląskim i często załatwiam druk w Reprotechnice we Wrocławiu. Ale wiem, że oni też internetowo działają, więc mogę Ci z czystym sumieniem polecić :) zajrzyj  http://www.reprotechnika.pl

#169 martynakrakowska

martynakrakowska

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 58 postów

Napisano 19 listopad 2018 - 10:50

My w swojej firmie korzystamy z usług drukarni z Poznania enveloper.pl jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy i z jakości drukowanych kopert :)

GPS sklep.hertzsystems.com - Systemy GPS do samochodu najwyższej jakości

#170 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 824 postów

Napisano 17 grudzień 2018 - 08:33

Jest ich tyle, że nie da się wybrać jednej, ani nawet dziesięciu. Nie lepiej po prostu samodzielnie poszukać takich drukarni w swojej okolicy?

#171 asari

asari

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 59 postów

Napisano 08 styczeń 2019 - 10:36

Przy większych nakładach, nawet małe różnice w kosztach mają znaczenie. Wtedy szuka się drukarni gdzie jest po prostu taniej, ale niekoniecznie w najbliższej okolicy. Poza tym teraz drukarnie online oferują także dowozy, tak więc lokalizacja już nie odgrywa tak ważnej roli jak kiedyś.

#172 Guest_Szoda

Guest_Szoda
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 02:44

My w Krakowie korzystamy z usług jakie oferuje Drukarnia Reban, mają dobre ceny, zawsze wszystko jest terminowo, jesteśmy zadowoleni, a często jesteśmy ich klientami:)

#173 Guest_Kamil

Guest_Kamil
  • Goście

Napisano 28 luty 2019 - 17:52

Korzystam z drukarni w Poznaniu A3extra zajmują się drukiem wielkoformatowym, robią spersonalizowane nadruki na odzieży. Dobrze mi się z nimi współpracuje, tym bardziej, że w mojej branży potrzebuję raczej takiej drukarni gdzie załatwię wszystko

#174 Guest_dawor75

Guest_dawor75
  • Goście

Napisano 11 marzec 2019 - 18:39

Jak jesteście z Wrocławia, to polecam drukarnię Weba - webadruk.pl . Kilka razy korzystałem z ich usług, jak potrzebowałem wizytówek czy plakatów. Cenowo konkurencyjnie, a czas oczekiwania bez zastrzeżeń.

#175 podatkowy2019

podatkowy2019

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 02 kwiecień 2019 - 09:13

Od wielu lat współpracuję z drukarnią Media Druk z Będzina i zdecydowanie mogę polecić bo zarówno ceny mają atrakcyjne, zapewniają dobrą jakość a przy tym stosunkowo szybki czas realizacji.

#176 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 604 postów

Napisano 03 kwiecień 2019 - 06:16

Ostatnio miałem okazję korzystać z tej drukarni online:

https://www.openprint.pl

No i w zasadzie to nie mam im absolutnie niczego do zarzucenia

Wydruki bardzo dobrej jakości, zarówno papier jak i sama jakość wydruku.

Realizacja błyskawiczna, z tego co widziałem to jeszcze firma daje dodatkowo możliwość realizacji wysyłki w ciągu 24 godzin, ale sam z niej nie korzystałem

Na pewno skorzystam ponownie. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych