Skocz do zawartości

Drukarnia internetowa - która najlepsza?

wróć do serwisu Moja Firma 190 odpowiedzi w tym temacie

#61 adamgalecki

adamgalecki

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 04 listopad 2015 - 18:26

Jakiś czas temu drukowałem w jednej drukarni, była ok, super kontakt, ceny itd.

Zaraz poszukam adresu i tu wkleje

#62 Guest_Michal85

Guest_Michal85
  • Goście

Napisano 13 listopad 2015 - 11:05

Możesz też sprawdzić drukarnię Kolumb. Ja do tej pory zamawiałem ulotki, dokładniej kilka tysięcy na potrzeby firmy i jestem zadowolony z ceny i produktu.

#63 Guest_uszek

Guest_uszek
  • Goście

Napisano 22 listopad 2015 - 17:05

Ja mogę polecić drukarnię internetową LABCREATION. Bardzo fajna współpraca na atrakcyjnych warunkach - dla firm mają specjalne rabaty. Druk na wysokim poziomie, szeroka oferta, wsparcie grafika w razie potrzeby. Naprawdę warto zapoznać się z ich ofertą smile.png

#64 zganka

zganka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 22 listopad 2015 - 21:21

ciężko powiedzieć jaka jest najlepsza bo to jest subiektywna ocena. Musielibyśmy mieć bazę drukarni i kazać im zrobić taką samą rzecz i wtedy ocenić po jakości produktu, cenie i terminie realizacji. U mnie w firmie wybrali sobie drukarnie która jest nie daleko siedzimy firmy ponieważ można w każdej chwili ocenić jakoś produktu i na szybko wprowadzić jakieś poprawki.

#65 Guest_Dominik

Guest_Dominik
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 14:33

Zajrzyjcie na www.viperprint.pl; miałem średnio miłe zlecenie przed wyborami, na plakat jednego kandydatów. Okazało się to trudniejsze niż przypuszczałem, wiele poprawek, ogólny nieporządek. Jednak drukarnia viperprint dała radę, świetna jakość druku, bardzo pozytywne podejście do człowieka, i jego zmagań z politykąwink.png ogromny plus za całokształt.

#66 Guest_cxds

Guest_cxds
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2015 - 13:46

Mogę polecić tę naprawdę solidną drukarnię. neo-net.com.pl. Bardzo dbają o jakość obsługi klienta – począwszy od przejrzystej strony internetowej, łatwego i przyjaznego systemu zamawiania, aż po szybką realizację. Miałem też przyjemnośc kontaktować się z firmą telefonicznie (miałem trochę pytań w kwestiach technicznych) i kontakt był bardzo miły, osoba, z którą rozmawiałem cierpliwa i kompetentna.

#67 Guest_dsadw

Guest_dsadw
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2015 - 13:49

Mogę polecić tę naprawdę solidną drukarnię. neo-net.com.pl. Bardzo dbają o jakość obsługi klienta – począwszy od przejrzystej strony internetowej, łatwego i przyjaznego systemu zamawiania, aż po szybką realizację. Miałem też przyjemnośc kontaktować się z firmą telefonicznie (miałem trochę pytań w kwestiach technicznych) i kontakt był bardzo miły, osoba, z którą rozmawiałem cierpliwa i kompetentna.

#68 pracownik księgowości

pracownik księgowości

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 19 grudzień 2015 - 23:46

Niewiele jest osób, które korzystały z różnych drukarni. My mieliśmy okazję współpracować z trzema i najlepiej wypadła ta tutaj http://www.fanatycydruku.pl. Dotrzymują terminów i oferują wiele różnorodnych usług - od wydruku wizytówek, po plakaty czy pieczątki. Super obsługa.

#69 Guest_Piotrek

Guest_Piotrek
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2015 - 23:09

www.ew24.pl zobacz

#70 Guest_arthuro

Guest_arthuro
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 21:33

Drukarnia internetowa Labcreation - sprawdzałem na własnej skórze, wszystko mi się podobało. Zarówno obsługa, miła i kompetentna, jak system zamawiania przez stronę drukowanieulotek.pl, który jest w moim odczuciu przyjazny i intuicyjny, jakość drukowanych materiałów, korzystne ceny i atrakcyjne rabaty, jak również logistyka dostawy. W skali 1-5 oceniam ich na 5. 

#71 Guest_Darek

Guest_Darek
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2016 - 23:07

Ja zazwyczaj zamawiałem w drukarniach stacjonarnych gdzieś blisko firmy, ale często mi się zdarzało, że coś nie wychodziło tak, jak chciałem, a to napisy wychodziły za małe, a to ulotki były źle przycięte... Teraz współpracuję z drukarnią internetową Graffikonline i mimo że nigdy nie byłem u nich osobiści, to przez ostatnich kilka miesięcy zdążyliśmy już sobie wypracować świetny styl pracy. Nigdy nie mam obaw, że coś zostanie spartaczone lub że nie dotrze do mnie na czas. Kilometry teraz nie mają znaczenia, liczy się porozumienie wink.png

#72 Guest_marek.l

Guest_marek.l
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2016 - 12:06

Mogę polecić "moją" drukarnię. Bardzo dobra jakość i terminowe wykonanie usługi. neo-net.com.pl. Zamawialiśmy u nich naklejki reklamowe oraz baner – materiały reklamowe wyszły super.

#73 Guest_narrio

Guest_narrio
  • Goście

Napisano 03 luty 2016 - 09:10

Polecam "naszą" drukarnię b3project.com. Jakość absolutnie bez zarzutu, dobre ceny, profesjonalizm jeśli chodzi o usługi graficzne, poza tym całkiem szeroka oferta usług.

#74 Ajlar

Ajlar

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 73 postów

Napisano 03 luty 2016 - 20:02

Mi osobiscie bardzo sie podobaja ulotki ciete i takie wlasnie zamawialam ostatnio na potrzeby szkoly jezykowej w drukarni: http://www.fanatycydruku.pl

Personel naprawde 'fanatyczny':) bowiem bardzo szybko zrealizowali moje zlecenie, na dodatek wspierajac mnie cennymi, praktycznymi radami.

#75 Guest_Arek80

Guest_Arek80
  • Goście

Napisano 25 luty 2016 - 00:47

Ja dosyć niedawno korzystałem z drukarni Kolumb ponieważ kolega mi ją polecił i jestem pozytywnie zaskoczony. Mają szybką wysyłkę, dobre ceny i jakościowo ulotki też bardzo dobrze się prezentują.

#76 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 644 postów

Napisano 26 luty 2016 - 06:43

Ja jestem zadowolony z drukarni Openprint. Jakiś czas temu drukowałem tam ulotki dla firmy. Jakby ktoś był zainteresowany cenami to tutaj jest ich cennik:

http://www.openprint.pl/ulotki

Generalnie jakość wydruku bardzo dobra. Papier, farba. Realizacja szybka. Kurier w 2 dni dostarczył mi całe zlecenie co było nawet wygodniejsze niż drukarnia stacjonarna bo nie musiałem się fatygować po odbiór zamówienia oraz marnować na to swojego czasu. Wczoraj zrobiłem u nich kolejne zamowienie. Z uwagi na to,ze kupowałem już drugi raz oraz zamówiłem sporo materiałów udało mi  się wynegocjować u nich znacznie lepszą cenę . 

#77 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 896 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 26 luty 2016 - 13:04

Myślę, że dobre usługi znajdziecie w druk standów reklamowych warszawa. Wysoka jakość druku, terminowe realizacje i atrakcyjne ceny. Warto sprawdzić sobie ich ofertę. 

#78 Guest_narrio

Guest_narrio
  • Goście

Napisano 30 marzec 2016 - 12:46

Chyba jedna z najciekawszych ofert na pomorskim rynku znajdziesz na stronach serwisu pod adresem www.b3project.com. Firma B3Project świadczy kompleksowe usługi poligraficzne, z których już od dawna korzystam.

#79 magma27

magma27

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 01 kwiecień 2016 - 11:20

Kiedyś korzystaliśmy z usług drukarni mediagraphx, byliśmy zadowoleni. Namiary znajdziesz bez problemu. 

#80 Saltz_esson

Saltz_esson

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 22 kwiecień 2016 - 07:31

Drukarnie internetowe stały się ostatnio bardzo popularne. Poprzez reklamę w internecie ograniczają koszty związane z utrzymywaniem biura i dużego działu handlowego. Ale jak sprawdzić jakość ich usług? Z pewnością nie należy wierzyć całkowicie ufać firmą reklamującym się w Google Adwords (oferty w wyszukiwarce z żółtym prostokątem z napisem reklama). Sam czasem korzystam z usług sprawdzonych firm, ale staram się szukać ofert w wyszukiwaniach organicznych. Może oferta poniżej was zainteresuje.

www.reklamowenotesy.pl/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych