Skocz do zawartości

Drukarnia internetowa - która najlepsza?

wróć do serwisu Moja Firma 204 odpowiedzi w tym temacie

#201 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 681 postów

Napisano 07 wrzesień 2020 - 14:04

W tej https://chroma.pl/pl  drukarni internetowej wam polecam zamawiać, mają dobrej jakości druk, szybką realizację, plusem jest też ekspresowe tempo darmowej wysyłki. Moja siostra korzystała z ich usług już kilka raz i  chwaliła, będzie tam zamawiała.

#202 kosek77

kosek77

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 15 wrzesień 2020 - 11:24

Długi czas zamawialiśmy duże kalendarze z trzema miesiącami jednocześnie, w sumie chyba takie najbardziej popularne, ale sam jak tak sobie myślę to uznałem, że to jednak nie do końca praktyczna opcja i z takimi kalendarzami jest problem i ostatnim razem już zamówiliśmy mniejszą opcję - .drukarniaszczecin.pl/kalendarze_dwudzielne. Oczywiście co do samego wykonania to tak samo, wysoka gramatura i do tego firmowe elementy graficzne, ale całość mniejsza więc tak z perspektywy wydaje mi się, że większa szansa na to, żę kalendarz gdzieś znajdzie swoje miejsce i tym samym moja firma będzie zauważalna.

#203 Majka_K

Majka_K

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 07 październik 2020 - 09:46

Ja mogę uczciwie polecić Drukarnia Creative Partner . Drukują wszystko i na wszystkim. Mają tanie wydruki i szybki czas realizacji zleceń. Jeszcze się na nich nie zawiodłam.

#204 Caryk88

Caryk88

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 120 postów

Napisano wczoraj, 14:33

Korzystam z usług drukarni Comers w Warszawie, mogę Ci polecić, sprawnie realizują zamówienia właściwie niezależnie od tego czy będzie to sitodruk, jakieś kalendarze, książki czy banery to wszystko jest szybko gotowe więc pod tym kątem zdecydowanie na plus.

#205 Caryk88

Caryk88

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 120 postów

Napisano wczoraj, 14:36

.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych