Skocz do zawartości

Drukarnia internetowa - która najlepsza?

wróć do serwisu Moja Firma 188 odpowiedzi w tym temacie

#181 AmellA

AmellA

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 17 czerwiec 2019 - 21:34

Profesjonalna drukarnia wielkoformatowa to firma max4media. Charakteryzuje się nowoczesnymi i zaawansowanymi technologicznie maszynami. Posiadają bogate doświadczenie oraz wykwalifikowany personel. W swojej ofercie mają druk cyfrowy, wielkoformatowy i nie tylko http://www.max4media...uk_cyfrowy.html

#182 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2019 - 17:37

profesjonalne druki zapewnia a3extra - jest drukarnią internetową więc bez problemu realizuje zamówienia z całej Polski - szybko i wysokiej jakości

#183 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 567 postów

Napisano 09 lipiec 2019 - 06:28

Drukarni jest wiele, warto porównac sobie ceny zarówno w drukarniach stacjonarnych jak i w drukarniach online, sama jednak w ostatnim czasie drukuję sporo materiałów reklamowych dla swojej firmy i widze, ze jednak w drukarniach online jest o wiele taniej. 
Mogę polecić drukarnię Fingerprint  https://www.fingerprint.pl
wysoka jakość wydruków 
własne studio graficzne 
szybka realizacja zamówienia

#184 Guest_feleks

Guest_feleks
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 14:39

Brat ma firmę dla której drukuje z a3extra i bardzo sobie chwali. Ostatnio zamawiał nawet koszulki dla dzieciaków z kółka szachowego na zawody koszulki z haftem komputerowym i wyszły extra.

#185 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 967 postów

Napisano 11 wrzesień 2019 - 12:02

A do czego tej drukarni potrzebujesz? Jak widać po temacie, możliwości jest wiele, a drukarnie oferują wiele możliwości, szczególnie pod względem reklamowym dla firm. Takim przykładem może być drukarnia wielkoformatowa do banerów reklamowych, jeżeli ktoś szuka właśnie takiej tradycyjnej reklamy zewnętrznej.

#186 Guest_maniek12

Guest_maniek12
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 16:10

W firmie zamawiamy w a3extra.pl i mogę z czystym sumieniem polecać. Bardzo dobra jakość w atrakcyjnych cenach, stąd podwójnie warto!

#187 Guest_maniek12

Guest_maniek12
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 16:10

W firmie zamawiamy w a3extra.pl i mogę z czystym sumieniem polecać. Bardzo dobra jakość w atrakcyjnych cenach, stąd podwójnie warto!

#188 Guest_Justyna

Guest_Justyna
  • Goście

Napisano 09 październik 2019 - 12:24

Jesli kogos interesuje drukarnia cyfrowa, to polecam wam drukarnię Estilab. Szybko, rzetelnie i tanio!

#189 Guest_Matylda

Guest_Matylda
  • Goście

Napisano 17 październik 2019 - 12:05

Mogę polecic Wam drukarnię cyfrową Estilab! Od niedawna zaczęłam korzystać i jestem pod wrazeniem!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych