Skocz do zawartości

Drukarnia internetowa - która najlepsza?

wróć do serwisu Moja Firma 137 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_antipon

Guest_antipon
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2011 - 11:37

hej,
interesują mnie oferty internetowych drukarni, jest ich trochę w internecie a ceny mają bardzo konkurencyjne. Którą polecacie? Zalezy mi zarowno na profesjonalnym wykonaniu jak i na obnizeniu kosztow. ;)
Pozdrawiam!

#2 Guest_antipon

Guest_antipon
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2011 - 11:43

Aha - chodzi mi głównie o możliwość wydrukowania notesów firmowych. Czekam na odpowiedzi:)

#3 Guest_mikel71

Guest_mikel71
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2011 - 15:32

Ja kiedyś korzystałem z drukarni i w sumie byłem zadowolony. Drukowałem ulotki i teczki, ale chyba notesy też robią.

#4 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 16:10

najlepiej szukać, najwygodniej i najszybciej wg mnie. masz tam teraz rekomendacje to od razu mozna zobaczyc co ludzie mowia o firmie.

#5 Guest_majk

Guest_majk
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2011 - 10:43

rzeczywiście, drukarnie internetowe są bardziej opłacalne niż tradycyjne. U mnie w firmie często zamawiamy przez ***, ceny są konkurencyjne w porównaniu z innymi;)

#6 Guest_TerminalePoznan

Guest_TerminalePoznan
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2011 - 20:52

Dokładnie tak jak w powyższych postach,najlepiej skorzystać z usług drukarni internetowej,ponieważ jest o wiele taniej i często można także uzyskać atrakcyjne rabaty.

#7 Guest_Kana.w

Guest_Kana.w
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2011 - 11:24

To prawda, że w drukarniach Internetowych jest tanio. Jeśli już korzystam z usług drukarni, to najchętniej z *** Przekonałam się do niej.

#8 Guest_miron

Guest_miron
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2011 - 12:34

ja korzystałem z Ceffe Print mają szybkie terminy i dobra jakość druku

#9 Guest_paulina_k

Guest_paulina_k
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2011 - 09:19

Myślę, że drukarnia internetowa nie jest dobrym pomysłem. Lepiej jest korzystać z tradycyjnych rozwiązań. Wiem, że biuro pewnej bardzo dobrej drukarni ma powstać w Business Park Marywilska.

#10 Guest_Mikuś

Guest_Mikuś
  • Goście

Napisano 18 listopad 2011 - 11:42

Ja korzystam z usług drukarni chroma, już dłuższy czas. Jak do tej pory wszystko było ok, więc nie zamierzam nic zmieniać.

#11 Guest_okere

Guest_okere
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2011 - 13:06

Jak dla mnie drukarnia internetowa to coś naprawdę fajnego. Zaoszczędzam dużo czasu, a zawsze wszystko jest OK, korzystam z drukarni CAFFEPRINT i mogę ją polecić

#12 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2012 - 11:49

notesy firmowe można zamówić w drukarni www.waxgraf.com.pl
Nie mają takiej pracy w cenniku na stronie, ale jak wyślesz maila zapytaniem to wycenią. Drukowałem u nich taką pracę i jestem bardzo zadowolony.

#13 Guest_jony-

Guest_jony-
  • Goście

Napisano 04 luty 2013 - 17:12

ja nie wiem czy tam- (www.advertart.pl) akurat drukują notesy ale wiele iinych rzeczy tak np. kalendarze a nawet książki więc notesy też prawdopodobnie zrobią, a ceny maja takie jakieś nie warszawskie i obsługa przyjemna. Załatwiają wszystko przez internet bez konieczności odbywania wycieczek do drukarni. Polecam advertart

#14 Guest_Monej

Guest_Monej
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2013 - 14:50

Myślę że dobra jest piga. Wchodzisz na www.piga.pl, sprawdzasz, dzwonisz zamawiasz i po sprawie. A i mają jeszcze aukcje na necie . Pzdr ;)

#15 Guest_Szpecu

Guest_Szpecu
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2013 - 01:40

Piga jest dobra, ale nie ma podejścia indywidualnego.
Nie masz tam z kim pogadać, z zamawianiem projektów jest średnio.

Sprawdź jeszcze www.artidruk.pl dobra tania drukarnia online.

#16 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2013 - 13:21

Ja polecam www.drukarniaonline.net Indywidualne podejście i solidna robota. Jak na razie mi się sprawdzają.

#17 Guest_Kolorlove Projekty

Guest_Kolorlove Projekty
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2013 - 15:31

www.kolorloveprojekty.blogspot.pl najtańszy druk reklamy w Polsce i Jeleniej Górze. Ulotki wizytówki, plakaty, banery i wiele innych. Zapraszamy

#18 Guest_Grzesio40

Guest_Grzesio40
  • Goście

Napisano 06 październik 2013 - 15:20

Polecam wszystkim zainteresowanym drukiem drukarnię internetową print24. Doskonała jakość druku, możliwość samodzielnego zaprojektowania np. wizytówki, ulotki. Terminowość, a także niskie ceny usług stawiają ją na czele najlepszych firm poligraficznych. Zachęcam do korzystania z usług tej drukarni!

#19 Guest_Gierogij

Guest_Gierogij
  • Goście

Napisano 11 październik 2013 - 13:17

Są drukarnie internetowe i drukarnie internetowe. Wiadomo – jak ze wszystkim. Wiem jedno – na tym nie warto oszczędzać i trzeba zrobić naprawdę dobry reaserch. Ja ponad półtora roku temu zmieniłem drukarnię (prowadzę restaurację, więc co miesiąc drukujemy duże ilości ulotek, od czasu do czasu menu, zdarza nam się zamówić jakiś plakat). Zmieniłem, bo drukarnia raz zawaliła i nie wydrukowała mi ulotek na czas. Niby nic, bo przeżyliśmy, ale zmieniłem. Teraz współpracuję z Flyeralarm. Jak dotąd wszystko przebiega bez zarzutu. Raz się nawet zdarzyło, że drukowali mi coś z dnia na dzień i wyszło równie dobrze, jak zamówienia realizowane w normalnym trybie. Wracając do tematu drukarni – warto próbować i szukać. Wiadomo – nie od razu Rzym zbudowano.

#20 Guest_Antua

Guest_Antua
  • Goście

Napisano 11 październik 2013 - 15:45

Ja tam ufam moje agencji, Babilon Media. Oni takich rzeczy zamawiają tysiące i myślę, że mają o wiele lepsze rozeznanie niż, zwykły szary przedsiębiorca.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych