Skocz do zawartości

własna firma

wróć do serwisu Moja Firma 9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_ewa

Guest_ewa
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2008 - 23:26

Witam, za jakiś czas chciałabym założyć własną działalność z zakresu geodezji (aktualnie jestem na stażu z urzędu pracy). Chciałabym jednocześnie sprzedawać rękodzieło. Czy muszę zarejestrować dwie działalności? Nie mogę mieć tej samej nazwy firmy świadczącej usługi geodezyjne i sprzedającej sweterki i obrusy:-/ Dziękuję za jakieś informacje.

#2 Guest_Inventree.pl

Guest_Inventree.pl
  • Goście

Napisano 14 październik 2008 - 13:07

Nie musisz rejestrowac dwoch dzialalnosci, wystarczy jedna.Co do nazwy - firma moze miec inna nazwe niz wyroby przez nia sprzedawane, mozesz po prostu zrobic dwie nazwy marketingowe, dwie strony internetowe itp. A faktury bedzie wystawiala jedna firma.

#3 Guest_koko

Guest_koko
  • Goście

Napisano 20 październik 2008 - 01:13

rozumiem, ze przy zakaladaniu dzialalnosci trzeba okreslic te dwie (lub wiecej)różnych dziedzin, którymi sie chce zajmowac?

#4 Guest_zenek50

Guest_zenek50
  • Goście

Napisano 16 maj 2013 - 09:14

teraz działalnośc może miec wiele gałęzi

#5 Guest_Sandra RC

Guest_Sandra RC
  • Goście

Napisano 17 maj 2013 - 17:42

Coraz więcej osób działa dwutorowo - przy dobrej organizacji pracy wszystko jest do wykonania. Dla "dodatkowej" działalności dobrym rozwiązaniem jest e-sklep, np. na platformie redcart.pl . Bywa też, że w efekcie włożonej pracy proporcje się odwracają i coś co miało być tylko hobby, staje się życiowym biznesem :)

#6 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 732 postów

Napisano 22 styczeń 2021 - 13:33

A czy wprowadzacie we własnych firmach jakieś innowacje? BO ja myślę nad tym aby w sklepach stacjonarnych które prowadzę zainstalować takie https://www.optiguar...ptimedia-video/stanowiska multimedialne do promocji konkretnych towarów. Wiem że klienci to lubią i jest to popularne więc chyba warto?

#7 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 459 postów

Napisano 09 luty 2021 - 12:10

Własna firma to na pewno bardzo duży możliwości daje. Ale też jest dużo pracy. Wiele kobiet decyduje się na własny sklep z odzieżą. Na https://www.motionfashion.pl/jest dostępna oferta hurtowa. Z którego warto skorzystać. Bo sklepy z odzieżą na pewno muszą mieć spory wybór. 

#8 pawel36

pawel36

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 43 postów

Napisano 09 luty 2021 - 15:36

Założenie spółki jest dosyć skomplikowane, ale utrzymanie jej wysokiego stopnia rentowności, w obecnych czasach, to heroizm i niemal cud. Nie dziwi więc, że wielu przedsiębiorców jest zmuszona zamykać swoje firmy, bo nie przynoszą dochodów, tracą płynność finansową i popadają w spore zadłużenia, które trudno im spłacić. Rynek jest niestabilny, a coraz to nowe obostrzenia rządowe nie służą gospodarce. W LTDBroker doskonale rozumiemy trudne położenie przedsiębiorców dycydujących zamykać swoje biznesy. Mamy wieloletnią praktykę w obsłudze spółek wymagających sprzedaży, przechodzących przez kontrole z urzędów państwowych i bardzo zadłużonych. LTDBroker zajmuje się skupem zadłużonych spółek. LTDBroker skup zadłużonych spółek www.ltdbroker.pl Nasz zespół składaja się z doświadczonych specjalistów od prawa handlowego, procesów upadłościowych i restrukturyzacji firmy, biegłych sądowych i logistyków. LTDBroker skup zadłużonych spółek www.ltdbroker.pl Poradzimy sobie z niepełną dokumentacją, zadłużeniami w ZUS, US i u kontrahentów, z przeróżnymi kontrolami i bankructwem spółki. LTDBroker skutecznie chroni majątek osobisty członków zarządu przed wierzycielami. Jeśli potrzebują Państwo pomocy, prosimy o kontakt. Gwarantujemy rozwiązanie spełniające Wasze oczekiwania i potrzeby. Skup zadłużonych spółek www.ltdbroker.pl

#9 maciek_p

maciek_p

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 367 postów

Napisano 15 luty 2021 - 15:41

Ja chciałem się z wami podzielić tym http://www.benefix.c...i-z-odbiorcami/artykułem w którym piszą o tym jak zbudować trwałe relacje ze swoimi odbiorcami. Jak zarządzać naszymi mediami społecznościowymi tak aby poczuli oni że są dla nas ważni.

#10 jaroslaw35

jaroslaw35

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 43 postów

Napisano 22 luty 2021 - 15:30

Jeśli masz zamiar uruchomić własną działalność w kierunku produkcyjnym, to musisz zapewnić sobie odpowiednie oprogramowanie do zarządzania produkcją. Więcej na ten temat znajdziesz https://www.streamso...m-do-produkcji/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy