Skocz do zawartości

Wypada mieć szefowi kolorową pieczątkę?

wróć do serwisu Moja Firma 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_miro

Guest_miro
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2010 - 11:57

Mam pytanie
Jestem szefem małej firemki - robimy grafikę wszelkiego typu i (jak już doświadczyłem) potrzebuję pieczątki, ale... no właśnie chce mieć kolorową, bajerancką pieczątkę - pod charakter mojej firmy i nie jest problemem sama pieczątka, tylko jak to będzie wyglądało na "papierach"? Dokładnie to chce taką jak tu jest http://www.amb.net.p...&category_id=14
Wiem, że nie ma co sie jakoś strasznie przejmować urzędnikami etc. i ich minami ale czy się nie czepi ktoś za taką pieczątkę na dokumencie, albo mnie nie wyśmieje, że to nie pieczątka?

#2 Guest_Marceli

Guest_Marceli
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2010 - 00:10

No niestety, ale z "bajerancką" pieczątką możesz nie osiągnąć celu - czyli po prostu Twoja firma nie wyda się wiarygodna i profesjonalna... Ludzie raczej nie myślą w kategorii "o, jaki śmieszna pieczątka - pewnie facet ma poczucie humoru i da się z nim dogadać" - myślą raczej "ojej, co za pieczątka, co za forma, jeśli tak podchodzą do wszystkich spraw to ja nie chcę korzystać z ich usług..."

#3 Guest_hichaj

Guest_hichaj
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2010 - 10:02

No w sumie zależy jeszcze jaka branża. Jeśli reklamowa, czy pr- owa to w miarę oryginalna by przeszła;)

#4 Guest_miro

Guest_miro
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2010 - 10:50

NO dokładnie to zajmujemy się grafiką ale też projektujemy plakaty etc - czyli w sumie zamierzamy wejść w branżę reklamową. Tak ogólnie to właśnie zależy nam na kreatywnym wizerunku firmy tylko to z czasem będziemy tworzyć - powiedzmy, że na wzór agencji reklamowych - jakoś trzeba się będzie wybić.

#5 Masert

Masert

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 08 lipiec 2020 - 10:45

Do wyposażenia biura, gdzie potrzeba różne pieczątki polecam serwis Stampler http://www.stampler.pl/ Bardzo prosty w obsłudze moduł zamawiania, można też trafić na fajne promocje i duży jest wybór pieczątek i też tych firmowych

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych