Skocz do zawartości

Mocny serwer pod e-sklep

wróć do serwisu Moja Firma 11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_stapil99

Guest_stapil99
  • Goście

Napisano 03 listopad 2010 - 12:54

Witam, poszukuje naprawdę mocnego hostingu, będę prowadził rozbudowany sklep internetowy i nie mam czasu na testowanie jakiś zwykłych serwerów. Potrzebuje czegoś dobrego co da rade udzwignąć ten sklep. Pomoże ktoś?

#2 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 03 listopad 2010 - 15:55

Patrzyłeś na oferty powiązane z rejestracją domen? Często mają całkiem niezłe konfiguracje. Jak nie trafisz tam nic ciekawego to śmiało szukaj za oceanem.

Pozdrawiam

#3 Guest_Bolper

Guest_Bolper
  • Goście

Napisano 05 listopad 2010 - 13:16

Powiem Ci tak, ja używam już długi czas serwerów biznes-host.pl i jestem naprawdę zadowolony. Serwer bardzo stabilny, radzi sobie ze wszystkimi obciążeniami. Osobiście POLECAM !

#4 Guest_rinka

Guest_rinka
  • Goście

Napisano 30 październik 2017 - 19:08

Firehost - niezawodny, solidny, z dobrymi parametrami. Czy od razy VPS? I tak, i nie.
Zależy co tam dokładnie chcecie postawić, ale ogólnie - najpierw testujcie konto dzielone, a dopiero później sprawdzajcie, jak to realnie działa.
Powodzenia.

#5 Ajlar

Ajlar

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 70 postów

Napisano 03 listopad 2017 - 22:21

Hmm jednak pod sklep internetowy to raczej bedzie potrzebny VPS. Musi byc to hosting wydajny, stabilny oraz bezpieczny. Nie moze byc przeciez zadnych przestojow czy zwiech - nic tak nie denerwuje klienta jak blad 404.

Dla osob, ktore nie znaja sie na samodzielnej konfiguracji VPSa - polecam managed VPS - np z firmy Statnet: https://www.statnet.pl/hosting/- cenowo wychodzi to naprawde atrakcyjnie, a parametry? - najtansza opcja ma nastepujace:

• 2 GHz mocy CPU
  • 2 GB pamięci RAM
  • 10 GB powierzchni SSD
  • nielimitowany transfer

#6 Guest_zelek

Guest_zelek
  • Goście

Napisano 20 listopad 2017 - 16:49

Firehost ma testowanie vpsa całkowicie za darmo.
Zatem sprawdzacie jakość działania i po prostu widzicie, jak to wygląda.
Z mojego doświadczenia - nie warto ładować się w byle jakie serwery.
Bierzcie pod uwagę wyłącznie usługi, które można sprawdzić.

#7 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2064 postów

Napisano 22 listopad 2017 - 16:12

Możesz odpalić VPSa w Hekko, ale moim zdaniem najlepiej najpierw oszacować obciążenie. Jaki skrypt, ile produktów, przewidywana liczba odwiedzających itp. Nie ma sensu od razu inwestować w duży serwer, skoro nie macie pewności, że na pewno wykorzystacie jego parametry.

Radzę logiczne dopasowanie parametrów. 

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#8 Miron92

Miron92

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 23 listopad 2017 - 10:49

A coś więcej o sklepie? Jaki planowany ruch, ile produktów, jaki skrypt? Jeśli wszystko masz dobrze zoptymalizowane to nawet hosting współdzielony da radę w niektórych przypadkach. Zobacz sobie ofertę netbomb.pl bo pewnie wybierzesz coś dla siebie. 

#9 marikaa

marikaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 80 postów

Napisano 11 styczeń 2018 - 19:01

Jeśli chodzi o sklep internetowy to uważam, że serwer dedykowany będzie najlepszym rozwiązaniem. Ofert na rynku jest sporo ale zerknij sobie na https://domeny.pl/se...dedykowany.html. Do wyboru aż 3 różne pakiety od Silver za 249 zł miesięcznie do Platinum za 449 zł. Każdy z nich można dodatkowo wzmocnić wedle potrzeb. Dobry kontakt z obsługą klienta i co dla mnie jest bardzo istotne to to, że data center znajduje się na terenie kraju a nie gdzieś poza granicami. 

#10 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2064 postów

Napisano 15 styczeń 2018 - 16:04

Sprawdzajcie zawsze dla porównania Hekko. U nich ta usługa działa naprawdę niezawodnie, nie ma z nią żadnych problemów. Nasze doświadczenie pokazuje, że całość pierwsza klasa.

Co o tym sądzicie? 

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#11 Guest_Ajwar

Guest_Ajwar
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2018 - 21:03

Było już, ale VPSa w Firehost testujecie całkowicie za darmo, więc może najlepiej zacząć od tego?
Z mojego doświadczenia to jest naprawdę kawał solidnej, niezawodnej usługi.
I nie zamierzamy czegokolwiek pod tym względem zmieniać. Sprawdza to się u nas. 

#12 Guest_Golik

Guest_Golik
  • Goście

Napisano 11 październik 2018 - 16:15

Firehost to kawał dobrego serwera za marne grosze i właśnie na takie tematy warto się nastawiać.
Pewnie, że decydujące są wasze oczekiwania i to co chcecie tam postawić.
Ale przecież po to możecie korzystać z darmowego testu żeby jak najłatwiej i szybciej to ogarnąć.
Powodzenia.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych