Skocz do zawartości

Pralnia - czy to dobry pomysł na firmę?

wróć do serwisu Moja Firma 25 odpowiedzi w tym temacie

#21 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2176 postów

Napisano 29 czerwiec 2015 - 09:57

A czemu coś miałoby wyglądać inaczej - Iron Master raczej zdecydowanie dba o jakość, zawsze to co oddawaliśmy do prania było zdecydowanie perfekcyjnie załatwione. Przede wszystkim chodzi tutaj też o terminowość wykonania, łącznie z dowozem prania na miejsce.

#22 Guest_fatek

Guest_fatek
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2015 - 20:22

Ale tutaj się zdecydowanie zgadzam - jeśli pralnia to wyłącznie w takim wydaniu. W innym przypadku może to zupełnie nie przekładać się na zadowalające efekty.
Po prostu klienci mają swoje oczekiwania, a stawianie kolejnej klasycznej pralni w centrach handlowych mija się z celem.

#23 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2176 postów

Napisano 08 lipiec 2015 - 10:10

Oczekiwania, które się zwiększają, ale fakt faktem, że kiedyś o takich usługach nie było mowy. Swoją drogą w dalszym ciągu głównie z pralni korzysta się dla wybranych rzeczy, mało kto pierze wszystko.

#24 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 22:36

W niedalekiej przyszłości mam zamiar otworzyć pralnie wodną opierającą głównie klientów instytucjonalnych (hotele, pensjonaty, restauracje itp.) Znacie może jakaś firmę godną polecenia, która pomoga w takich inwestycjach? Chodzi o pomoc w stworzeniu biznesplanu, wybraniu lokalu, wyposażenie itd. W internecie znalazłem kilka takich firm, ale najczęściej działają one na południu Polski, a mi zależy na firmie bliżej północy, najlepiej na Pomorzu. Macie jakieś doświadczenie w tym biznesie? Jesteście w stanie coś na ten temat powiedzieć? Jakich problemów mogę się spodziewać przy takiej inwestycji??

#25 RafalM

RafalM

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 25 marzec 2019 - 08:50

Na stronie http://oszczedzpieniadze.pl/widziałęm wiele ciekawych artykułów na temat inwestycji, moze mają też coś o pralni warto zajrzeć. :)

#26 Guest_Marika

Guest_Marika
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 06:39

Moim zdaniem jak najbardziej pralnia jest dobrym pomysłem na rozwinięcie interesu.  Warto wzorować się na działalnościach, które już są i ja polecam zapoznać się z ofertą pralni Elbo z Łodzi. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych