Skocz do zawartości

Drukarnia - drukowanie ulotek, plakatów...

wróć do serwisu Moja Firma 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_myszkamiki

Guest_myszkamiki
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2010 - 16:55

Planuję wydrukować plakaty i ulotki dla mojej firmy i znalazłam na necie tanią drukarnię, mają dobre ceny i szybki czas realizacji ale chciałam się poradzić czy, ktoś już korzystał z ich usług? Czy ktoś mógłby coś więcej powiedzieć, doradzić? strona drukarni:
www.drukowanieulotek.pl

#2 Marek771

Marek771

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 21 grudzień 2020 - 13:47

Mogę Tobie polecić drukarnię, z której korzystam od dobrych kilku lat. Reprotechnika - http://www.reprotechnika.pl/, działa na rynku wrocławskim ponad 20 lat w centrum Wrocławia. Nie ma tam kolejek, co jest dla mnie istotne, aby szybko zrealizować zlecenie. Profesjonalna obsługa. Panowie zawsze doradzą najlepsze rozwiązanie. Drukowałem tam plakaty, kserowałem dokumenty, jak i skorzystałem z druku wizytówek, które były dobrej jakości. Dodatkowo realizują zlecenia internetowe i po umówieniu się, dostarczają do klientów. Szczerze polecam ;)

#3 Karolas

Karolas

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 21 grudzień 2020 - 13:49

Kiedyś skorzystałem z usług ulotki.net, byłem zadowolony. Zadzwoń i poproś o wycenę swojej usługi.

#4 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 519 postów

Napisano 21 styczeń 2021 - 15:56

Jeśli chodzi o mnie to przy drukowaniu ulotek jestem ogólnie zadowolony z tego jakie możliwości daje drukarnia Designer. Ulotki  ( drukarniaszczecin.pl/wydruk-ulotek )prezentują się zgodnie z moim projektem, można wybrać dowolny rozmiar, poza tym wydruki są tanie, a akurat dla mnie jeśli chodzi o ten materiał reklamowy to decydująca kwestia i faktycznie z tych propozycji jakie dają jestem zadowolony. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych