Skocz do zawartości

Jaki telefon dla przedsiębiorcy?

wróć do serwisu Moja Firma 15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Marceli

Guest_Marceli
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2010 - 00:14

Słuchajcie, musze kupić nowy telefon. Chciałbym, żeby był optymalny i by pomagał,a nie utrudniał w prowadzeniu firmy (no, na początek to małej firmy, oczywiście). Macie jakieś rady? Może nawet polecacie konkretny model?
Jakie funkcje powinien posiadać taki telefon? Dostęp do internetu pewnie, prawda? Ale już radio i mp3 niepotrzebne chyba...

Pytam bo dotychczas telefon służył mi tylko do dzwonienia i sms, nic więcej, a teraz dostępne telefony mają chyba wszystko! A wiadomo, że jak coś jest do wszystkiego ,to jest też do... niczego!

#2 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 571 postów

Napisano 08 styczeń 2015 - 09:26

Nie chcę zakładać kolejnego tematu. Równięż przymierzam się do zakupu telefonu na firmę.

Zastanawiam sie nad Motorolą Moto G 2 gen:

http://najtaniej.co/...oto-g-2gen.html

Czy ktoś z Was może coś więcej napisac na temat tego telefonu?

Jak się sprawuje? Czy warto jest w niego zainwestować? 

A może polecicie coś innego?Do kwoty tak ok 800 zł . Jesli znajdize się coś naprawdę dobrego to mogę dołożyć do tego tysiaka. 

#3 muse12

muse12

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 02 czerwiec 2016 - 09:47

Słuchajcie, musze kupić nowy telefon. Chciałbym, żeby był optymalny i by pomagał,a nie utrudniał w prowadzeniu firmy (no, na początek to małej firmy, oczywiście). Macie jakieś rady? Może nawet polecacie konkretny model?
Jakie funkcje powinien posiadać taki telefon? Dostęp do internetu pewnie, prawda? Ale już radio i mp3 niepotrzebne chyba...

Pytam bo dotychczas telefon służył mi tylko do dzwonienia i sms, nic więcej, a teraz dostępne telefony mają chyba wszystko! A wiadomo, że jak coś jest do wszystkiego ,to jest też do... niczego!

Zarówno Smartfona Uroute S6 z ośmiordzeniowym procesorem Octa Core jak i wielofunkcyjna nawigację dedykowaną dla kierowców Tirów nabyłem w sklepie internetowym. Jego ofertę znajdziesz pod adresem uroute.pl Ma bardzo konkurencyjne ceny i szybko realizuje zamówienia.

#4 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 506 postów

Napisano 15 luty 2017 - 17:14

Szpanerzy, sorry, ale tego inaczej nazwać nie można. Ja mam stary Huawei P8 - podoba mi sie więc nie kupuje na siłę P9 i tyle. teraz sobie zamówiłem do biegania takie etui - https://oladi.pl/pro...58dd4f017d.htmlzobaczymy jak się będzie spisywało, ale jestem dobrej myśli. Ogólnie to uważam, że wiele osób kupuje telefony, dla - szpanu - i nie używają połowy funkcji jakie one im oferują.

#5 Klasowa

Klasowa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 06 marzec 2017 - 16:51

Ze względów choćby wizerunków przedsiębiorcy nie przystoi pokazywać się w towarzystwie kontrahentów z byle jakim telefonem. Dlatego tez powinien celować przy zakupie np. w najnowsze smartfony sony z górnej półki, ponieważ takie modele są ponadto w stanie poradzić sobie z obsługą wielu aplikacji na Androidzie jednocześnie. Im szybszy procesor i więcej pamięci RAM, tym oczywiście lepiej. Każdy z nas doceni to w momencie użytkowania danego smartfona.

#6 koleżanka

koleżanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 12671 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 06 marzec 2017 - 22:59

Nie żartuj, w towarzystwie kontrahentów przedsiębiorca nie musi się sztafirować najnowszym modelem telefonu, przecież w trakcie konferencji czy spotkania nie kładzie komórki na stole.  

#7 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 506 postów

Napisano 07 marzec 2017 - 18:00

A nie prościej wejść na jakąś porównywarkę gdzie będzie można zobaczyć i porównać poszczególne modele, a także poczytać opinie użytkowników? Przykładowy portal tego typu macie tutaj - https://znajdzopinie...ony-i-akcesoriamożna na spokojnie zobaczyć co osoby korzystające z danych modeli o nich myślą. Z drugiej strony zastanowić się należy co my potrzebujemy wiele telefonów ma obecnie funkcje z których nie skorzystamy a za które zapłacimy.

#8 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 506 postów

Napisano 07 marzec 2017 - 18:02

Tutaj macie jeszcze podobną wyszukiwarkę produktów - https://kupuj-tanio....ony-i-akcesoriajak już znajdziecie odpowiedni dla was model, możecie sobie na spokojnie poszukać gdzie dostaniecie go najtaniej. W zasadzie jeśli chodzi o ilość punktów które telefonami handlują stale ona rośnie, a to jest idealna sprawa, dla klientów, którzy mogą sporo oszczędzić.

#9 ŁukaszP56

ŁukaszP56

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 128 postów

Napisano 03 styczeń 2018 - 09:29

Ja na ten moment używam telefonu Xiaomi Redmi Note 5A, który kupiłem w sklepie internetowym aze.com.pl mają naprawdę duży wybór najnowszych modeli tego producenta i co ważne w konkurencyjnych cenach względem innych sprzedawców. Porządny procesor  8-cio rdzeniowy Qualcomm Snapdragon 435, a do tego wbudowana pamięć 32GB eMMC 5.0  spoko aparat. Dla mnie w zupełności wystarczający  :)

#10 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 426 postów

Napisano 29 styczeń 2018 - 10:50

Ja jestem bardzo zadowolona z modelu iphone 7 a to dlatego, że bardzo długo trzyma w nim bateria. Smartfon z wytrzymałą baterią to obiekt pożądania wielu użytkowników. Na czas pracy na jednym ładowaniu wpływa wiele aspektów. To między innymi wielkość ekranu oraz jego rozdzielczość, zastosowany procesor, a także wykonywane na urządzeniu czynności. Bateria szybciej rozładuje się jeśli będziemy wykorzystywali wymagające aplikacje czy gry, wolniej jeśli ograniczymy się do podstawowych czynności. Teraz możesz go kupić w bardzo dobrej cenie na stronie https://ispot.pl/iphone-iphone-7

#11 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 280 postów

Napisano 15 czerwiec 2018 - 08:22

Myślę, że jak najbardziej powinieneś zwrócić uwagę na propozycje od Xiaomi bo jest to producent smartphonów który ma bardzo duże grono zwolenników z resztą możesz to sprawdzić wśród różnych opinii. Jeżeli o mnie chodzi to swój smartphon Xiaomi Redmi S2 kupowałem w sklepie AZE, gdzie się nie  tak dawno pojawił https://www.aze.com.pl/pl/new i na mnie zrobił rzeczywiście ogromne wrażenie

#12 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 207 postów

Napisano 16 czerwiec 2018 - 08:37

Ja jestem zwolennikiem i Phone. Ale najlepiej to może skorzystać z Komórkomatu i porównać specyfikacje modeli by wybrać najbardziej odpowiedni dla naszych wymagań. Tak myślę.

#13 Guest_Janeczka

Guest_Janeczka
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2018 - 13:59

Ja dziś właśnie zamówiłam Xioami MI A2, porównałam ten model z innymi właśnie przez Komórkomat i patrząc na spcyfikacje to ta nowość od Xioami bije na głowę inne modele zarówno tym co ma w środku jak i ceną.

#14 Juras

Juras

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 65 postów

Napisano 30 sierpień 2018 - 10:02

Na pewno przyda się do tego też dobre etui. Przedsiębiorca powinien raczej prezentować się elegancko więc tutaj dobrze sprawdzi się etui od https://www.movear.pl/. Wiem, że mają bardzo duży wybór oryginalnych wzorów wykonanych za skóry.

#15 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 363 postów

Napisano 12 wrzesień 2018 - 10:00

Moim zdaniem najważniejsze czynniki jakie warunkują wybór telefonu to:

mocna bateria, bo niektóre telefony obecnie maja tak słaba baterię,ze się rozładowują praktycznie po kilku godzinach

wytrzymałość

oraz dobry serwis

Jeśli szukacie naprawdę dobrej jakości, polecałabym poszukac sobie telefonu ze stajni Apple: https://at-outlet.pl/telefony/0,apple- telefony może nie są tanie, ale kupując model uzywany można natrafić na dobrą cenę. Poza tym mają bardzo dobre aparaty. 

#16 Guest_napiasku

Guest_napiasku
  • Goście

Napisano 09 październik 2018 - 07:40

Ale telefon musi być przede wszystkim funkcjonalny, przedsiębiorca może sobie pozwolić na ładowarkę samochodową albo powerbank. Jeśli miałbym coś polecić to byłby to choćby Samsung Galaxy S8 + abonament w Play na firmę. Wygodnie, wszystko w jednym miejscu. Ja z tego korzystam i w trasie sprawdza się rewelacyjnie jako telefon i nawigacja.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych