Skocz do zawartości

jaki dobry program do prowadzenia firmy

wróć do serwisu Moja Firma 23 odpowiedzi w tym temacie

#21 Pablo2

Pablo2

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 08 sierpień 2019 - 14:17

Proponuję wyrobić pieczątki online na E-pieczatki24.pl, zważywszy na fakt iż projektują zawsze indywidualnie wzór pieczątki firmowej gratis. Masz wtedy pewność prawidłowego wyboru wielkości oprawki i estetyki finalnego odbicia. Korzystałem już wielokrotnie z ich usług i prawie zawsze zamówione pieczątki przez internet mam na drugi dzień u siebie.

#22 Marcin86Masakra

Marcin86Masakra

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 36 postów

Napisano 20 sierpień 2019 - 11:01

W takim razie potrzebne ci połączenie rozwiązania ERP, CRM i coś do księgowości. Generalnie z mojego doświadczenia nigdy nie będziesz miał takiej sytuacji że będziesz miał pakiet wszystkiego w jednym. Natomiast jedna sprawa, która jest bardzo istotna to wybór tego co stanie się trzonem twojego rozwiązania. Ja osobiście polecam ci skoncentrować się na sprzedaży i jako główny element twojej firmy wybrać program CRM.

Tutaj możesz zobaczyć co jest istotne przy wyborze tego typu oprogramowania oraz sugestia pewnych rozwiązań.

Wirtualne biuro Kraków - Jak wybrać CRM?

#23 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 963 postów

Napisano 11 wrzesień 2019 - 12:04

Zależy o jaką firmę chodzi bo pewnie dobór programu będzie uzależniony od jej profilu i tego czym się zajmuje.

#24 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2230 postów

Napisano 30 wrzesień 2019 - 06:20

Berberis polecam - kawał solidnego systemu, który powinien dać wam znaczną zmianę. W ten sposób dopasujecie każdy element do tego stopnia, że uzyskacie fajną zmianę. Optymalizacja wymaga zdrowego rozsądku. Musicie działać tak, żeby to było jakoś z rozmysłem zgrane i wtedy cele zrealizujecie. Przecież nie każdemu musi pasować to samo, prawda? 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy