Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

sklep internetowy z ubraniami

wróć do serwisu Moja Firma 7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_agusia1

Guest_agusia1
  • Goście

Napisano 22 maj 2011 - 22:34

Witam wszystkich,

mieszkam we Włocławku i u nas jest bardzo dużo sklepów z używaną odzieżą. Sama mam jeden, ale na bocznej ulicy i przez to ciężko się przebić :( myślałam nad tym, żeby otworzyć sklep internetowy. Wiem, że to pewnie sporo pieniędzy, reklama i w ogóle, ale wydaje mi się, że bym dała radę. Na początek nawet tylko w okolicy bym mogła sprzedawać. Mam dobre układy z hurtownią, pracownicę w sklepie, mogłabym siedzieć i wysyłać paczki, haha :). Tylko właśnie mam pytanie, co sądzicie o takim pomyślę? Jak taki sklep się w ogóle zakłada, ile to kosztuje? To trzeba jakoś prawniczo załatwiać jeszcze? Dzięki za odpowiedź z góry i pozdrawiam.

#2 Guest_mich.min

Guest_mich.min
  • Goście

Napisano 23 maj 2011 - 10:39

Aga,

Trochę pracy jest, ale nie papierkowej na szczęście. Jeżeli prowadzisz już działalność to praktycznie wszelkie formalności masz już za sobą :)

Tutaj znajdziesz wszelkie potrzebne informacje:

http://e-firma.wiesz...--7-krokow.html

#3 Guest_Haynet

Guest_Haynet
  • Goście

Napisano 24 maj 2011 - 13:52

Bardzo dobry pomysł, teraz trzeba łączyć sprzedaż normalną z internetową - to potrafi bardzo podnieść zyski.

#4 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 856 postów

Napisano 19 luty 2021 - 13:15

Ja pomyślałam, że wypowiem się tutaj co do stron internetowych, z których korzystam przy zakupie ubrań. Ostatnio chciałam zamówić sobie czarne dresy damskie i natrafiłam na stronę: https://domodi.pl/czarne-dresy-damskie to platforma przez którą równocześnie ma się dostęp do ofert wielu sklepów internetowych. To naprawdę znacznie skraca czas zakupów i jednocześnie pozwala nam znaleźć także najtańsze rozwiązania ;)

#5 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1291 postów

Napisano 01 marzec 2021 - 12:43

Sklep internetowy z używaną odzieżą? No nie wiem czy ma to rację bytu.

#6 wolna

wolna

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 192 postów

Napisano 11 marzec 2021 - 15:08

A czy znacie Desportivo? Jest to sklep z odzieżą sportową. Propozycji mają bardzo dużo i warto się z nimi zapoznać. Mi na przykład spodobały się u nich spodnie marki Adidas: https://desportivo.p...-TP-CE2400/2551 .

#7 wazer

wazer

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 173 postów

Napisano 16 marzec 2021 - 07:38

Cześć,
Szukałem na grupie ale nie znalazłem informacji.
Gdzie wynajmę najtaniej sklep?
Znalazłem Sellingo - 50 zł / miesiąc, czy to najniższa oferta? Warto?
Shopper, Shopify itd 2 x i więcej drożej więc na start odpada.
O sklepie:
Ilość produktów: około 10 może 20 max (własna produkcja przedmiotów ze stali)
Płatności: Payu lub płatności24 na start
Przesyłka: Paczkomaty są dla mnie podstawą ze względu na cenę i wagę przedmiotów
Allegro, fb ogłoszenia itp: Nie wymagane
Dobrze by było gdybym mógł sam podmienić kilka rzeczy w dostępnym szablonie (grafika)

Czy korzystaliscie równiez z obsługi informatycznej w firmie? 

#8 Guest_carrera

Guest_carrera
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2021 - 10:49

Ja nie jestem jakoś przywiązana do jednego sklepu, lepiej jest przejrzeć parę i zobaczyć gdzie są największe promocje. Wtedy można sporo zaoszczędzić, bo te większe sklepy z ubraniami mają naprawdę fajne akcje czasami. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy