Skocz do zawartości

Rower na lato

wróć do serwisu Moja Firma 13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_nerenia

Guest_nerenia
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2014 - 12:23

Witam. Może ktoś by mi pomógł w wyborze odpowiedniego roweru na lato? Marzy mi się ładna i elegancka damka ;) Ostatnio wybudowali obok mnie świetną ścieżkę rowerową, która prowadzi do pobliskiego zbiornika wodnego tak więc chciałabym ją przetestować.

Spodobały mi się dwa modele:

1. Kross : http://najtaniej.co/...co-ii-2014.html - podoba mi się szczególnie z wyglądu ;)

2. Kross Modo : http://najtaniej.co/...-silk-2014.html - świetny miętowy kolorek.

Jaki Wam się podoba? :)

#2 gnochi

gnochi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 71 postów

Napisano 26 czerwiec 2014 - 12:41

Wybierz się do sklepu rowerowego i tam z pewnością doradzą Ci coś odpowiedniego :)

#3 Hoplon

Hoplon

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 10 lipiec 2014 - 12:37

Powiedz mi po jakich nawierzchniach zamierzasz jeździć oraz jakie dystanse dziennie/tygodniowo pokonywać? Napisz, jakie masz oczekiwania. Jeśli to ma być rower tylko po to aby był, albo ładnie, miętowo, wyglądał, to kup pierwszy lepszy miętowy.

#4 evo123

evo123

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 11 lipiec 2014 - 08:36

Zdecydowanie postawiłabym na nr. 1 - o wiele lepiej się prezentuje .

#5 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 966 postów

Napisano 30 lipiec 2014 - 08:53

Lepsze marki to rowery z Holandii Uzywane, ale jakość lepsza.

#6 Katarzyna Niczyporska

Katarzyna Niczyporska

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 31 lipiec 2014 - 09:19

Kup rower na cieńszych oponach:) do miasta i na wycieczki będzie idealny.

#7 Aligru

Aligru

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 243 postów

Napisano 20 sierpień 2020 - 12:42

Rower to jedno, ale nie wolno zapomnieć o odpowiednim ubiorze. Nie jeździj w zwykłych ciuchach, bo to zabiera cały komfort z tego sportu. Tu masz koszulki rowerowe wysokiej jakości, w których jazda to czysta przyjemność.

#8 jerem2020

jerem2020

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 20 sierpień 2020 - 13:23

Rower to fajnie mieć elektryczny, pod górkę idealny :)

#9 fiskimiriski

fiskimiriski

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 58 postów

Napisano 06 styczeń 2021 - 19:13

Ogólnie sama jazda rowerem jest moim zdaniem bardzo przyjemna i muszę przyznać, że jest to jeden z najlepszych sportów. Ja staram się coraz więcej dowiadywać o świecie rowerowym. Nawet już czytałem na stronie https://pieknyrower....-kol-w-rowerze/ jak prezentuje się kwestia doboru rozmiaru kół w rowerze.

#10 Manuel

Manuel

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 06 styczeń 2021 - 21:09

najważniejsze żeby siedziec w pozycji w miarę wyprostowanej, bo wtedy przy dłuższych odległościach nie bolą plecy :)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hostessa

#11 pawel36

pawel36

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 43 postów

Napisano 11 styczeń 2021 - 12:07

Założenie spółki jest dosyć skomplikowane, ale utrzymanie jej wysokiego stopnia rentowności, w obecnych czasach, to heroizm i niemal cud. Nie dziwi więc, że wielu przedsiębiorców jest zmuszona zamykać swoje firmy, bo nie przynoszą dochodów, tracą płynność finansową i popadają w spore zadłużenia, które trudno im spłacić. Rynek jest niestabilny, a coraz to nowe obostrzenia rządowe nie służą gospodarce. W LTDBroker doskonale rozumiemy trudne położenie przedsiębiorców dycydujących zamykać swoje biznesy. Mamy wieloletnią praktykę w obsłudze spółek wymagających sprzedaży, przechodzących przez kontrole z urzędów państwowych i bardzo zadłużonych. LTDBroker zajmuje się skupem zadłużonych spółek. LTDBroker skup zadłużonych spółek www.ltdbroker.pl Nasz zespół składaja się z doświadczonych specjalistów od prawa handlowego, procesów upadłościowych i restrukturyzacji firmy, biegłych sądowych i logistyków. LTDBroker skup zadłużonych spółek www.ltdbroker.pl Poradzimy sobie z niepełną dokumentacją, zadłużeniami w ZUS, US i u kontrahentów, z przeróżnymi kontrolami i bankructwem spółki. LTDBroker skutecznie chroni majątek osobisty członków zarządu przed wierzycielami. Jeśli potrzebują Państwo pomocy, prosimy o kontakt. Gwarantujemy rozwiązanie spełniające Wasze oczekiwania i potrzeby. Skup zadłużonych spółek www.ltdbroker.pl

#12 Guest_Michalina

Guest_Michalina
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2021 - 21:47

Dobre rowery w fajnych cenach są dostępne w sklepie Sport Service. Polecam ten sklep internetowy, jest tam wiele przydatnych artykułów do jazdy na rowerze.

#13 wolna

wolna

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 114 postów

Napisano 28 styczeń 2021 - 13:27

Bardzo konkurencyjną ofertę na rowery i akcesoria rowerowe ma także sklep rowerowy Lublin: https://www.metrobikes.pl/. Zachęcam do odwiedzania ich strony internetowej i robienia zakupów online.

#14 AgataNowa

AgataNowa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 10 luty 2021 - 13:43

Ostatnio kupiłam rower przez internet. Bałam się troszkę, ale ostatecznie okazało się, że mój strach miał tylko wielkie oczy. Rower przyszedł dokładnie taki jaki zamówiłam. Z mojej strony mogę polecić Ci rowery Alpina albo Liv. Poszukaj sobie czegoś dla siebie. Zawsze możesz dopytać w sklepie, co polecają dla Ciebie i Twojego stylu jazdy. Rowery damskie przejrzysz sobie tutaj: https://www.korczyks...rowery-damskie/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych