Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie narzędzia są niezbędne do sprawdzania i napraw instalacji elektrycznej?

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102427 postów

Napisano 03 kwiecień 2014 - 23:22

Do samodzielnego sprawdzenia instalacji elektrycznej i naprawy większości jej usterek, potrzebny jest zestaw podstawowych narzędzi. Poniżej przedstawiamy ich spis.

Powrót do artykułu: Jakie narzędzia są niezbędne do sprawdzania i napraw instalacji elektrycznej?

#2 Guest_andy

Guest_andy
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2014 - 17:09

Prawie zawsze przy jakichkolwiek naprawach po prostu przydaje się kompletna skrzynka narzędziowa, wtedy można swobodnie zacząć samemu majsterkować. Taki zestaw zresztą nie jest bardzo drogi, markwego sprzętu kupować nie trzeba, nawet półprofesjonalistom taki Proline wystarczy.

#3 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 29 maj 2018 - 13:22

Dobrze pamiętać, że skrzynka nie była metalowa jak to za prl bywało, a jakiegoś dobrego tworzywa. ja akurat niezbędne rzeczy włącznie z przyrządami mierniczymi kupiłem w jednym miejscu i jest to zestaw od producenta Unior. jest to bardzo fajny i funkcjonalny komplet, prosty w obsłudze, dobrze izolowany i sprawdza się w praktyce. oczywiście ma wszystkie niezbędne certyfikaty.

#4 Guest_martyn

Guest_martyn
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2018 - 18:45

Zgadzam się ze wszystkimi wypowiedziami. przede wszystkim trzeba pamiętać żeby narzędzia były z dobrą izolacją, mieć suche dłonie i trochę oleju w głowie. w tych klockach mozna się czasami tylko raz pomylić. dobrze też kupować konkretnie narzedzia i przyrządy uznanych marek, a nie podróbki. ja ostatnio kupuj,e przez internet drobiazgi od producenta Unior. Są w porządku i dają radę.

#5 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2018 - 21:57

Tu się mogę zgodzić z przedmówcą, bo sam korzystam z Uniora i na tyle mam szczęście, że nie muszę kupować przez neta, a tylko w stacjonarnym sklepie i produkty mogę śmiało polecić, ale przede wszystkim podstawą będzie zakup dobrego Próbnika. pozdrawiam.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy