Skocz do zawartości

Zdjęcie

Elektroniczny obieg dokumentów

obieg dokumentów zarządzanie workflow

wróć do serwisu Kadry 33 odpowiedzi w tym temacie

#1 Quba

Quba

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 189 postów

Napisano 02 kwiecień 2014 - 10:24

Cześć.

Chciałem się dowiedzieć czy i jakiego programu do elektronicznego obiegu dokumentów używacie w swojej firmie? Nie każdy posiada taką platformę, ale takie rozwiązanie znacznie poprawia komunikację i sprawność pracy.

Sam korzystam w pracy z Logito - http://www.logito.pl. Ktoś też go wcześniej używał, bądź nadal używa?

#2 Guest_Małgorzata

Guest_Małgorzata
  • Goście

Napisano 09 maj 2014 - 08:04

U nas w firmie jest program o nazwie Doradca ZPKSOFT czy coś takiego(nazwy dokładnie nie pamiętam wiem że Doradca coś tam...), Program jest naprawde łatwy i prosty w urzyciu ja sama pracuje w tej firmie dopiero 2 miesiąc a już go ogarniam i to nawet dobrze.

#3 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 17128 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 09 maj 2014 - 08:10

.....znowu reklama....angry.png

#4 Guest_Małgorzata

Guest_Małgorzata
  • Goście

Napisano 12 maj 2014 - 07:48

.....znowu reklama....angry.png

Jaka znowu reklema??!!! Quba zadał pytanie a ja tylko napisałam jaki program jest u nas w firmie no chyba że to jakaś forum dla wybranych?! Ja tylko wyrażam swoją opinię! Czy to źle że podoba mi się program na kturym pracuje?!huh.png

#5 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 17128 postów

Napisano 12 maj 2014 - 14:52

Nawet program nie pomoże jak z ortografią na bakiertongue.png a że była to REKLAMA i to ordynarna, przynajmniej ta u Kuby i twoja też, tak czasami marketingowcy robią, podszywając się pod różne nicki.

#6 Guest_Seba_stian

Guest_Seba_stian
  • Goście

Napisano 13 maj 2014 - 08:26

Nawet program nie pomoże jak z ortografią na bakiertongue.png a że była to REKLAMA i to ordynarna, przynajmniej ta u Kuby i twoja też, tak czasami marketingowcy robią, podszywając się pod różne nicki.

Moja firma również korzysta z tego programu i co z tego?! Czy to znaczy że jestem jakimś marketingowcem bo wziełem udziałw formu?! Zastanów sie co piszesz!!! Bo jeśli tak by na to wszyscy patrzyli to po co wogule tworzyć jakiekolwiek fora!

#7 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 17128 postów

Napisano 13 maj 2014 - 09:36

A i ty jakiś słownik ortograficzny weź do łapkismile.png wogóle

#8 Guest_Seba_stian

Guest_Seba_stian
  • Goście

Napisano 13 maj 2014 - 12:02

A i ty jakiś słownik ortograficzny weź do łapkismile.png wogóle

To akurat był celowy błąd aby sprawdzić czy bierzesz udział w tym forum po to aby podzielić się swoim doświadczeniem, czy po to aby robić zbędny tłum i zamieszanie. Jeśli nie masz nic do powiedzenie na ten temat to nie udzielaj się!

#9 Guest_baśka

Guest_baśka
  • Goście

Napisano 28 maj 2014 - 22:57

A kto u was wdrażał ten program i czy jest on zintegrowany z innymi programami? Czy jak to wygląda? U nas wszytskim zajmowała się firma It Works (tu jest ich strona, jakby ktoś chciał się o nich czagoś więcej dowiedzieć http://www.itworks.pl ). Generalnie ja jestem zdania, że nie wystarczy zakupić gotowych rozwiązań, ale odpowiednio je wykorzystać tak, aby ułatwiały pracę.

P.S. Forum jest od tego, żeby się wypowiadać. Kłótnie są zbędne, ale pożądana jest konstruktywna krytyka :)

#10 merka

merka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 21 sierpień 2014 - 09:03

warto także popatrzeć na unit4teta.pl - tam też mają ciekawe i sprawne rozwiazania usprawniajce działanie firmy

#11 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 17128 postów

Napisano 21 sierpień 2014 - 15:18

Bo psuję wam reklamowanie?biggrin.png

#12 MonikaMonika

MonikaMonika

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 54 postów

Napisano 29 kwiecień 2016 - 13:01

My korzystamy z pomocy Pika i ich systemu workflow. Bardzo sprawnie działa. Można sprawdzić na: http://www.pika.pl/a.../workflow-bpms/

#13 rozali33

rozali33

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 143 postów

Napisano 23 czerwiec 2016 - 08:56

Także ta firma http://www.archidoc....dokumentow.html ma w ofercie systemy elektronicznego obiegu dokumentów. Dostarczają niezbędne aplikacja, a także zajmują się ich wdrażaniem. Każda nowoczesna firma powinna pomyśleć o takim rozwiązaniu.

#14 Kemp

Kemp

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 23 sierpień 2016 - 08:32

Dobrze jeśli obieg dokumentów połączy jest jeszcze z CRM i narzędziami do mierzenia efektów. Masz przykład na stronie http://www.connecto....przeplyw-pracy/ jak taki prawidłowy workflow powinien wyglądać. Dzisiaj takie narzędzia wykorzystują małe i średnie firmy oraz korporacje. Nie ma tutaj znaczenia wielkość przedsiębiorstwa.

#15 mezmerize90

mezmerize90

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 23 sierpień 2016 - 13:13

Jedną z firm oferujących takie narzędzia (oraz całą masę innych) jest Simple. Może się pochwalić wieloma pozytywnymi referencjami oraz szeregiem funkcjonalności. Jeśli elektroniczny obieg dokumentów to tylko simple.eod

#16 Guest_yankielooh

Guest_yankielooh
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2016 - 13:47

Też zdarzyło mi się korzystać z simple do elektronicznego obiegu dokumentów ale nie tylko. epity, erp, czas pracy - wszystko miałem w pakiecie. bardzo przyjemny system

#17 ZbigniewOkolnik

ZbigniewOkolnik

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 29 wrzesień 2016 - 13:35

U nas w firmie od niedawna korzysta się z narzędzia TaxOrder - działa w chmurze, więc nie trzeba męczyć się z całym informatycznym zapleczem :-) Generalnie jest bardzo wygodne w użyciu, ma dużo funkcjonalności ale jest przejrzyście i nie trzeba dużo czasu, żeby go opanować :-)

#18 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 102 postów

Napisano 21 grudzień 2016 - 17:45

Wiele dobrego słyszę na temat tej oferty http://www.baseline.pl/. Rozwiązanie modułowe to ciekaw propozycja. Jakieś opinie?

#19 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 17128 postów

Napisano 21 grudzień 2016 - 18:49

Nie

#20 FishyBem

FishyBem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 167 postów

Napisano 14 styczeń 2017 - 17:33

Rozliczanie pitów przez internet to teraz nie nowość. Według mnie jest to wygodne i sprawne wypełnianie ,dlatego nie muszę się martwić o to ,czy nie popełnię jakiegoś błędu przy obliczeniach zanim prześlę dokument do urzędu. Pitax  https://www.pitax.pl/ robi świetną robotę , korzystam z tego programu drugi rok i nie narzekam. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: obieg dokumentów, zarządzanie, workflow

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych