Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Jakie wybrać regały magazynowe?

wróć do serwisu Moja Firma 89 odpowiedzi w tym temacie

#81 Guest_Tomasz

Guest_Tomasz
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2021 - 16:47

Oprócz regałów w magazynie konieczne są wózki widłowe. Polecam ofertę firmy TRAX Polska specjalizującej się w serwisie i regeneracji baterii i akumulatorów do wózków widłowych. Jest to kontrahent godny zaufania.

#82 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 01 luty 2021 - 11:32

Kompleksową rozwiązania dla firmy zapewni Ci firma Maglo. Posiadają w ofercie m.in. regały i wózki widłowe. Super obsługa! Polecam! Ania
www.maglo.com.pl

#83 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 01 luty 2021 - 11:32

Kompleksową rozwiązania dla firmy zapewni Ci firma Maglo. Posiadają w ofercie m.in. regały i wózki widłowe. Super obsługa! Polecam! Ania
www.maglo.com.pl

#84 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 16 luty 2021 - 10:49

Ja również korzystałem z oferty firmy Maglo i bardzo serdecznie polecam. Mają bardzo fajny asortyment i ceny nie z kosmosu. Warto zobaczyć sobie na www.maglo.com.pl

#85 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Ja również korzystałem z oferty firmy Maglo i bardzo serdecznie polecam. Mają bardzo fajny asortyment i ceny nie z kosmosu. Warto zobaczyć sobie na www.maglo.com.pl

#86 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

#87 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

#88 Guest_ziggy

Guest_ziggy
  • Goście

Napisano 24 luty 2021 - 18:14

Można też poszukać używanych regałów, będzie taniej.

Jeśli są w dobrym stanie, to można dzięki temu sporo zaoszczędzić. Kilka firm oferuje takie regały np. amrack.pl

#89 Guest_Kamil

Guest_Kamil
  • Goście

Napisano 25 luty 2021 - 16:08

Jeśli chodzi o wózki widłowe to polecam ofertę firmy UTB Polska. Współpracuję z nimi od dłuższego czasu i ich sprzęt nigdy nie zawiódł. Naprawdę rzetelna firma.

#90 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 580 postów

Napisano 14 lipiec 2021 - 12:41

Pod kątem wykonania instalacji na pewno będzie można liczyć na ofertę przygotowaną przez techinstal.com.pl. Firma ma spore doświadczenie i świetnie przygotowane propozycje gdy chodzi o wykonywanie regałów w magazynach. Pod tym kątem zdecydowanie można na ich doświadczenie liczyć i oczekiwać, że regały będą dopasowane do konkretnego miejsca.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy