Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie wybrać regały magazynowe?

wróć do serwisu Moja Firma 70 odpowiedzi w tym temacie

#61 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 498 postów

Napisano 29 październik 2018 - 08:38

U mnie są najprostsze metalowe.

#62 lilu21

lilu21

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 127 postów

Napisano 27 grudzień 2018 - 17:27

Z mojego doświadczenia wynika, że przy wyposażeniu takiego magazynu z pewnością przydadzą się sprężarki powietrza.

Jeśli mogę coś doradzić, to wysokiej jakości sprężarki oferuje niemiecki producent https://www.almig.pl/

Oferują możliwość dostosowania urządzeń do indywidualnych potrzeb, fachowe doradztwo na każdym etapie zamówienia i profesjonalny serwis.

Ktoś z Was też korzysta z ich urządzeń?

#63 RobertiPatrycja

RobertiPatrycja

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 177 postów

Napisano 02 styczeń 2019 - 08:58

Hej. Jest dużo firm które sprzedają różnej kategorii regałów teraz. Na pewno trzeba patrzeć na normy atesty itp. żeby nie kupić jakiegoś dziadostwa co się zacznie uginać po kilku załadunkach. Nasze regały są kupowane od firmy z Pelplina, na stronie https://www.mag-complex.pl/mają opisane konkretne formaty regałow. Dobra rzeczowa obsługa można o wszystko dopytać przez tel.

#64 asari

asari

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 62 postów

Napisano 24 styczeń 2019 - 09:19

Dużo zależy od tego, jakie materiały będą składowane w magazynie, wtedy dobiera się ich wytrzymałość i rodzaj. W zależności od tego, mogą to być regały wysięgnikowe, paletowe czy też mobilne. Do mniejszych materiałów stosuje się regały na pojemniki, lub wjezdne.

#65 radekos

radekos

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 36 postów

Napisano 06 luty 2019 - 22:13

U nas regały i skrzynki magazynowe pochodzą od http://www.rodlobytom.pl/ czyli bezpośrednio od producenta. Firma mega solidna, produkty wysokiej jakości, wytrzymałe i solidnie wykonane. Wszystkie wyroby wykonują metodą wtryskową z tworzyw sztucznych. Z cenami nie przesadzają i terminowo realizują zamówienia.

#66 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 25 luty 2019 - 09:09

Z systemu standardowego przeszedłem na regały wjezdne. Prowadziłem konsultacje z mag-complex.pl , bo zapewniali system, serwis, montaż, demontaż starej konstrukcji, prezentację, która obrazowała, jak to wszystko będzie później działało. Według mnie mocno kompleksowe, dogodne dla klienta podejście. No i pięcioletnia gwarancja na regały, a to już naprawdę coś.

#67 Darek Piwowarczyk

Darek Piwowarczyk

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 64 postów

Napisano 14 marzec 2019 - 19:11

Ojej. Jeśli idzie o projektowanie regałów to tak na prawdę jest cała masa stacjonarnych, jak i tych internetowych firm, które się tym zajmują. Ot, wystarczy złapać kontakt i coś ustalić wspólnie, aby móc później stworzyć konkretne, potrzebne regały, czy to drewniane, czy plastikowe, czy też metalowe. W zależności od zapotrzebowania i gustu ;)

#68 Onstappent

Onstappent

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 271 postów

Napisano 08 kwiecień 2019 - 11:06

mi świetnie się sprawdzają regały jezdne od QBox, jeżeli można je określić, że są "wygodne" no to takie właśnie są :D 

#69 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 10 kwiecień 2019 - 09:18

Z moich skromnych doświadczeń zostawiam Ci kontakt do mag-complex.pl . Producent regałów magazynowych, który stawia na jakość, ale też umiarkowane ceny. Obsługiwałem w życiu wiele magazynów, ale najczęściej to właśnie z takimi producentami się współpracuje. Pomagają dosłownie we wszystkim.

#70 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 259 postów

Napisano 22 czerwiec 2019 - 21:02

Jak zależy Ci na czymś naprawdę porządnym i stabilnym, to na pewno warto wybrać coś od http://regalit.pl/ . Ja mam w magazynie naprawdę sporo regałów, ale te od nich są najbardziej stabilne i wytrzymałe :) Od dłuższego czasu w sumie wszystkie magazynowe meble mam od nich i jestem mega zadowolona, bo wreszcie wszystko jest uporządkowane!

#71 Guest_Jurek

Guest_Jurek
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 18:41

Wiele tutaj piszą o transmagu, to i ja dorzucę swoje pięć groszy. Zakładałęm magazyn na pojemniki, głównie plastiki etc. Muszę przyznać, że fachowo się zajęli. Polecam. 

Ja mogę polecić firmę Q-Box, robią najlepsze pojemniki jakie do tej pory udało mi się zakupić. Cena do jakości jest po prostu niesamowita

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych