Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy operator wózka musi pracować w kasku?

wróć do serwisu Moja Firma 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102484 postów

Napisano 31 marzec 2014 - 16:05

Czy operator wózka jezdniowego z napędem silnikowym musi pracować w hełmie ochronnym? Na na jakie przepisy bezpieczeństwa i higieny pracy powinien powołać się specjalista ds. bhp, aby przekonać kierownictwo zakładu o obowiązku wyposażenia w kaski ochronne operatorów wózków jezdniowych? Powrót do artykułu: Czy operator wózka musi pracować w kasku?

#2 Guest_KRZYSZTOF

Guest_KRZYSZTOF
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2014 - 16:04

czy operator wózka z napędem silnikowym zabudowanym(kabinowym) musi pracować w kasku.

#3 Guest_china power

Guest_china power
  • Goście

Napisano 01 listopad 2016 - 19:47

Kask tylko przeszkadza i stwarza zagrożenie ,ogranicza widoczność i denerwuje.To tak na marginesie dla baranów,którzy to prawo ustalają.Pracuje w tunelu w skałach mam na głowie kask latarkę maskę z filtrami węglowymi nauszniki i brakuje mi jeszcze małpy na głowie.Operowanie wózkiem w takich warunkach jest uciążliwe.Proszę osobę odpowiedzialną za ustalanie przepisow BHP o wcześniejsze sprawdzenie w praktyce wprowadzanych udogodnien.

#4 Guest_lol

Guest_lol
  • Goście

Napisano 17 marzec 2018 - 21:36

Zgadzam się z przedmówcami, kaski powinny chronić przed urazami, a tym czasem bardzo utrudniają prace i stwarzają zagrożenie. Jeśli wózek jest wyposażony w kabinę nawet ażurową to trzeba nie lada szczęścia aby dostać w głowę z góry. A może na co dzień wszyscy zaczniemy chodzić w tych hełmach bo nigdy nie wiadomo. Polecam mądrym ludziom w tym popracować i wszystko im się rozjaśni

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych