Skocz do zawartości

Zdjęcie

Torby foliowe z nadrukiem

torby woreczki nadruki foliowe ekologiczne

wróć do serwisu Księgowość 26 odpowiedzi w tym temacie

#21 Pantalonek

Pantalonek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów
  • LokalizacjaKrk

Napisano 14 czerwiec 2018 - 09:33

Wszystko okej, ale wydaje mi się, że foliowe torby to trochę taki przeżytek powoli, zwłaszcza, że coraz modniejsze jest bycie eco. Lepszym rozwiązaniem moim zdaniem byłyby torby papierowe reklamowe, które wcale nie wychodzą drożej niż sztuczne foliówki. Milsze w dotyku, o wiele bardziej estetyczne no i plusem jest to, że wykorzystywanie takich w swoim biznesie, może zostać odebrane jako "trendy". Ja osobiście, nie lubię foliówek - nie wiem jak inni. 

#22 Guest_kandrewiej

Guest_kandrewiej
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2018 - 10:12

Torby foliowe z nadrukiem i woreczki do firmy sprowadzamy prosto od producenta  www.nowaplast.pl ze względu na korzystniejsze ceny i terminowe wysyłki, a nie możemy sobie pozwolić na opóźnienia w firmie. 

#23 ydzik

ydzik

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 01 sierpień 2018 - 22:30

Jeżeli interesują cię wieksze ilości takich gadzetów to ze strony producenta http://ecobagnetwork.eu/można zamówić oraz urwac trochę grosza przy większej ilości. Sam czesto stosuję taką formę reklamy, np.w okresach świętecznych jak Wielkanoc czy Boże Narodzenie.

#24 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 238 postów

Napisano 07 sierpień 2018 - 08:54

Fajna reklama, chociaż papierowe też są ładne :)

#25 IgorMajewski3

IgorMajewski3

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 06 wrzesień 2018 - 20:41

Polecam worek strunowy mają bardo miłą obsługę i wysokiej jakości torby foliowe.

#26 Daseek

Daseek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 19 wrzesień 2018 - 07:53

Reklamówki z nadrukiem to cały czas jest dobry pomysł, dużo ludzi korzysta z nich teraz, można też wybrać inne papierowe, lub ekologiczne, jeśli chodzi o firmę która oferuje takie coś to polecam FROGUT PLASTICS , my korzystamy z ich usług od długiego czasu i mogę polecić. 

#27 Amoniaczek2

Amoniaczek2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 83 postów

Napisano 20 wrzesień 2018 - 08:16

U nas całkiem dobrze się sprawdziły worki reklamowe, takie plecaki. Nawet w szkole u syna kilka było używanych jako worki na pantofle. Też chcieliśmy co innego zamówić ale nas z Kopikom.pl przekonali, że worki się lepiej sprawdzają i faktycznie akcja była lepsza. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy