Skocz do zawartości

Zdjęcie

Torby foliowe z nadrukiem

torby woreczki nadruki foliowe ekologiczne

wróć do serwisu Księgowość 26 odpowiedzi w tym temacie

#1 Cicha837

Cicha837

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 31 marzec 2014 - 14:45

W ostatnim czasie mozna fajnie wyróżnic swoją firme i dać się zapamiętać.

Mam na myśli nadruki na woreczkach foliowych, popularnych reklamówkach. Bardzo popularne są akurat te ekologiczne, szeroka oferta na www.polskafolia.com.pl Robią tez na zamówienia  indywidualne.

#2 Guest_Flexoprint

Guest_Flexoprint
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2014 - 14:42

Polecam naszą drukarnię http://flexoprint.pl z Lublina. Testujemy obecnie nową maszynę bielloni axioma wysposażoną w system BST prowadzenia wstęgi i wideo kamery służące do podglądu druku.

#3 Kasik86

Kasik86

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów

Napisano 13 luty 2015 - 17:18

To całkiem niezła myśl, jednym ruchem dajemy co najmniej kilka komunikatów na temat naszej działalności, ja polecam też firmę http://www.extrema.c...-i-foliowe.html bowiem profesjonalnie i kompleksowo zajmują sie projektowaniem gadżetów reklamowych dla bardzo różnych grup docelowych, warto wykorzystać ich doświadczenie :)

#4 Guest_Olek

Guest_Olek
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2015 - 11:50

Ja też jestem zdania, że to bardzo dobry pomysł. Niedawno zamówiłem ponad 200 szt. toreb, ale papierowych z logiem firmy i już niebawem planuję domówić więcej. Firma www.atemi.pl oferuje również nadruki na torbach foliowych czy pudełkach i ma bardzo dobre ceny. Przy tej jakości ciężko znaleźć lepsze. Zdecydowanie polecam taką formę reklamy własnej działalności.

#5 Tomwrobel

Tomwrobel

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 10 wrzesień 2015 - 09:56

Dla zainteresowanych zakupem toreb z nadrukami polecam firmę z Krakowa -SABO. Wykonują zlecenia z całej Polski, posiadają w ofercie wiele rodzajów folii w różnych kolorach. www.sabo.krakow.pl

#6 grzechu25

grzechu25

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 14 grudzień 2015 - 13:28

Dobre torby foliowe z nadrukami można dostać w firmie Atemi.pl. Kupowałam tam torby z logo swojej firmy i byłam bardzo zadowolona. 

#7 Lukasz11

Lukasz11

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 15 grudzień 2015 - 19:59

Tylko taka reklama jest o wiele droższa niż np marketing szeptany. Czy to działa w konkretnych sklepach?

Niektórzy ludzie trwają przy nas w biedzie, inni nas opuszczają, a tylko garstka wybrańców zbliża się do nas, by zostać jeszcze lepszymi przyjaciółmi.

#8 Gedlek

Gedlek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 17 grudzień 2015 - 13:00

u mnie w firmie również był pomysł na reklamę na torbach foliowych. Jednak po dłuższej debacie wybraliśmy jednak torby materiałowe. Wiadomo takie foliowe raz się użyje i wyrzuca. A taka materiałowa dłużej wytrzyma i więcej razy będzie wykorzystywana. Więcej razy to znaczy więcej osób zobaczy reklamę. 

#9 Guest_gruszka77

Guest_gruszka77
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2016 - 09:24

Ja kupowałam torby dla swojej firmy w Atemi. Bardzo dobrej jakości nadruki i dosyć niska cena, z czego jestem zadowolona ;)

#10 martynaka

martynaka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 18 styczeń 2016 - 09:50

Warto zajrzeć na ecosac.pl robią świetne torby z logo :)

#11 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 892 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 18 luty 2016 - 10:08

Właśnie zauważyłem, że opakowania foliowe robią naprawdę dobre wrażenie na klientach. Myślę, że widać różnicę, gdy ładnie zapakujemy naszym klientom zakupione towary, niż damy im je po prostu do ręki. Uważam, że torby foliowe warto posiadać w swoim sklepie, a jednocześnie są one reklamą firmy. 

#12 oxana

oxana

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 67 postów

Napisano 28 luty 2016 - 20:59

Jeżeli szukacie opakowań foliowych, rzućcie okiem na stronę http://www.max-pak.pl- firma oferuje folie poliolefinowe termokurczliwe, folie pcv termokurczliwe oraz folie termokurczliwe LDPE. To dobre rozwiązanie, jeżeli chcemy zminimalizować koszty pakowania, ale równocześnie nie chcemy, aby produkt wyglądał atrakcyjne. Opakowanie jest bardzo ważnym elementem, dlatego warto zadbać też o odpowiedni projekt.

#13 Szymon507

Szymon507

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 104 postów

Napisano 29 luty 2016 - 14:04

Bardzo ciekawa strona www.

#14 krzyzak

krzyzak

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 08 kwiecień 2016 - 07:06

Bardzo ciekawe torby z nadrukami robi firma Atemi – mają doświadczenie w tym co robią, także nie ma się czego obawiać, że coś nie wyjdzie. Ja zleciłem im nadruki dla swojej firmy i byłem zadowolony. Zresztą nie widziałem nigdzie żadnych negatywnych opinii na ich temat.

#15 Michal_bike

Michal_bike

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 12 lipiec 2016 - 13:11

U mnie w firmie zamawiają torby papierowe z Deko Pak. Nadruki są wysokiej jakości, a torby trwałe. Ceny podobno nie są wysokie, więc polecam :) 

#16 Luiza82

Luiza82

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 35 postów

Napisano 23 grudzień 2017 - 16:42

Jeśli mowa o foliach pakownych lub taśmach to mocne i solidne produkty można dostać u www.crespo.pl. Wszystko po bardzo okazyjnych cenach. Indywidualne ustalenia, co do nadruków oraz fachowe doradztwo w tym zakresie.

#17 malwinagawenda

malwinagawenda

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 22 maj 2018 - 11:55

foliowe torby są passe :) teraz liczą się torby papierowe z nadrukiem, które są przede wszystkim eko:)

#18 ManiekNDM

ManiekNDM

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 22 maj 2018 - 14:00

Popytajcie znajomych w tej kwestii. Sądzę, że to może być naprawdę dość dobre i sensowne rozwiązanie :)

Wolność oznacza prawo do twierdzenia, że dwa i dwa to cztery. Z niego wynika reszta.

#19 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 229 postów

Napisano 23 maj 2018 - 13:00

Jaką ilość reklamówek należy zamówić, żeby zamówienie zostało przyjęte?

#20 Maia

Maia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 75 postów

Napisano 13 czerwiec 2018 - 11:20

W sumie całkiem ciekawy pomysł. Myślę, że jest to niezły pomysł na reklamę.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych