Skocz do zawartości

Zdjęcie

Cofanie liczników jako przestępstwo

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102253 postów

Napisano 28 marzec 2014 - 23:42

Ciężko sprawdzić ilu sprzedawców cofa liczniki w oferowanych przez siebie samochodach, jednak z pewnością problem jest spory. Zjawisko cofania liczników przybrało na sile wraz z ogromną ilością sprowadzonych z zagranicy aut. Powrót do artykułu: Cofanie liczników jako przestępstwo

#2 Guest_Robert

Guest_Robert
  • Goście

Napisano 28 marzec 2014 - 23:43

właśnie dlatego powinno być koniecznością instalowanie monitoringów GPS w autach - dzięki temu chociażby takie procedery nie miałyby miejsca a tak jesteśmy nabijani w balona. W moich autach służbowych zainstalowany jest automonitoring http://www.monitorin...ierwszyRaz.aspx dzięki któremu w dogodnym czasie generuje sobie szczegółowe raporty o przebiegu, przejechanych kilometrach, spalaniu paliwa, miejscu i czasu postoju a nawet ilosci wciśnięć gazu i obrotów silnika. Nikt mi nie powie, że to niepotrzebne - zarówno we flotach jak i prywatnych pojazdach - chociażby właśnie po to, by nie kupować jakiś gratów. 

#3 Guest_mark

Guest_mark
  • Goście

Napisano 15 marzec 2015 - 17:08

w anglii nie cofniesz licznkika za duzo .. bo na corocznym przegladzie jest spisywany jego stan .. - proste ! i nie trzeba nikogo wsadzac do wiezienia ..

#4 Guest_Janusz

Guest_Janusz
  • Goście

Napisano 18 listopad 2017 - 00:24

Nieuczciwy handlarz-laweciaż sprowadza auto z przebiegiem 400 000 i cofa do 180 000. Wszelkie "kwity" idą do pieca. W razie wtopy handlarz zgania, że to nie on cofnął (tłumaczy, że to poprzedni właściciel), a auto kupił w raichu od ruska, rusek od turka, turek z komisu, komis od niemca. I konia z rzędem temu kto udowodni winnego cofnięcia. Oczywiście Nowak widząc auto z oryginałem 300 000 km od Kowalskiego z Polskiego salonu, a komisowego z przebiegiem 180 000 km i jeszcze tańszego to kupi... Wiadomo co kupi...

#5 car_lease

car_lease

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 18 listopad 2017 - 03:39

Nieuczciwy handlarz-laweciaż sprowadza auto z przebiegiem 400 000 i cofa do 180 000. Wszelkie "kwity" idą do pieca. W razie wtopy handlarz zgani :( a, że to nie on cofnął (tłumaczy, że to poprzedni właściciel), a auto kupił w raichu od ruska, rusek od turka, turek z komisu, komis od niemca. I konia z rzędem temu kto udowodni winnego cofnięcia. Oczywiście Nowak widząc auto z oryginałem 300 000 km od Kowalskiego z Polskiego salonu, a komisowego z przebiegiem 180 000 km i jeszcze tańszego to kupi... Wiadomo co kupi...

dokładnie, udowodnie graniczy z cudem 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy