Skocz do zawartości

Reklama na facebooku

facebook reklama promocja

wróć do serwisu Moja Firma 9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Arjus83

Guest_Arjus83
  • Goście

Napisano 27 marzec 2014 - 10:46

Ostatnio słyszałem o tym, że bardzo efektywną reklamą jest prowadzenie strony swojej firmy na facebooku i chciałbym sprobować. Czy może ktoś tutaj się na tym zna lub korzysta z usług takiej osoby?

Pozdrawiam i mam nadzieję, na pomoc

Arius

#2 Hannah

Hannah

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 14 kwiecień 2014 - 15:04

Dokładnie, Facebook jest bardzo fajną opcją na promocję, ale nie jest dla każdej firmy. Nie wiem czym się zajmujesz, więc nie mogę nic konkretnego doradzić. Tak jak już marcinh2 powiedział, załóż sobie fanpage'a. Początkowo możesz założyć sobie fanpage'a testowego, aby poznać jego specyfikę. Jak to opanujesz, to uchronisz swoją firmę od głupich wpadek wizerunkowych :) Powodzenia :)

#3 Guest_Miron

Guest_Miron
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2014 - 09:45

Ja polecam dobrą i rzetelną agencję marketingową, która zajmuje się ogólnie pojętym promowaniem firm w internecie. Nazywa się BIZTARGET

#4 eldem

eldem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 314 postów

Napisano 01 wrzesień 2014 - 18:19

A ciekawe jak to jest naprawdę.

#5 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2164 postów

Napisano 22 październik 2014 - 15:19

13.gif

Macie tutaj przykłady kreacji, które faktycznie działają, to reklama 3d, głównie wystawiennicza. Jednak reklama na FB nie daje takiej skuteczności, nie przynosi zadowalających efektów - nie tak to powinno wyglądać.

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#6 Guest_Sojka

Guest_Sojka
  • Goście

Napisano 23 październik 2014 - 20:58

Rewelacyjna kreacja - większość firm w dalszym ciągu stawia na lipne rozwiązania, reklamy statyczne, które nie mają sensu.
Druk 3d wygląda rewelacyjnie, przyciąga wzrok, chce się na to zwracać uwagę. Najważniejsze, żeby reklama była dopracowana.
Realizowanie byle jakich kampanii to tylko koszty - to nie generuje sprzedaży.

#7 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2164 postów

Napisano 24 październik 2014 - 15:09

Dokładnie o tym mówię. W Polsce wciąż reklama opiera się na podstawowych formach, firmy nie próbują testować, ale tak na prawdę głównie wiąże się to z brakiem odpowiedniego budżetu na realizacje kampanii. Ograniczanie kosztów do minimum tak na prawdę kończy się zawsze tak samo - niczym.

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#8 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 604 postów

Napisano 07 listopad 2014 - 08:26

Ja aktualnie korzystam z usług firmy thinkthings:

http://thinkthings.pl/ - na stronie znajdują się ich realizacje tak więc mozna sobie przejrzeć.

Koszt to mniej więcej 800 zł miesięcznie ale jest to już bardzo profesjonalna firma tak więc o nic nie trzeba się praktycznie samemu martwić. Wszystko na bieżąco aktualizowane, strona w formie graficznej bardzo atrakcyjna.

Długo zastanawiałem się czy skorzystać ale taki fan page generuje zdecydowanie więcej klientów niż sama strona www.  

#9 Medyceusz

Medyceusz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 15 grudzień 2014 - 16:17

Hmm.. 800 zł miesięcznie to dość sporo, chociaż pewnie w dłuższej perspektywie są to dobrze wydane pieniądze. :) 

Szukasz dobrego dentysty (stomatologa) w Gdańsku zapraszamy do Centrum Stomatologicznego Curodental. 

#10 jpisak

jpisak

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 28 grudzień 2014 - 16:56

Wszystko zależy od branży i klientów. Jednym to potrzebne bardziej, innym mniej. Facebook może być tak samo skuteczny jak pokazywana powyżej reklama, jak i równie nieskuteczny.

Gdybyś chciał zlecić pisanie pracy lub innego tekstu ...

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: facebook, reklama, promocja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych