Skocz do zawartości

Zdjęcie

10 pomysłów na białą kuchnię

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102148 postów

Napisano 24 marzec 2014 - 20:40

Jak urządzić białą kuchnię? Białe kuchnie są jednym z modniejszych rozwiązań w ostatnim czasie. Biała kuchnia może być zarówno nowoczesna, jak i wykonana w sposób klasyczny z drewnianymi, białymi frontami posiadającymi przeszklenia. Jaki styl będzie dla ciebie najlepszy. Zobacz 10 pomysłów na białą kuchnię. Powrót do artykułu: 10 pomysłów na białą kuchnię

#2 Guest_Bernadetta

Guest_Bernadetta
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2017 - 08:57

Lubię nowoczesne wnętrza, ale sama widzę siebie w tym bardziej klasycznym, najlepiej w stylu angielskim. Czytałam ostatnio sporo bo urządzanie kuchni niedługo przede mną i mnóstwo porad i inspiracji znalazłam na domifikacje.pl/biala-kuchnia/ miedzy innymi jaka podłoga sprawdzi się w białej kuchni.

#3 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 249 postów

Napisano 23 sierpień 2017 - 13:23

Uwielbiam takie kuchnie Sama mam w swoim domu kuchnię w stylu angielskim i bardzo mi się podoba. Jest przestronna, elegancka oraz stylowa.

Mała rada. Jeśli decydujecie się na kuchnię tradycyjną to wybierzcie tradycyjne dodatki. Jesli nowoczesną to nowoczesne. Tak aby nie było w niej misz maszu. Mogę polecic również ten artykuł:

https://www.rawdecor...rzadzic-kuchnie

Jest ciekawie opisane czym kierować się przy urządzaniu kuchni.

#4 Nelka

Nelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 68 postów

Napisano 24 sierpień 2017 - 18:16

Bardzo fajne przykłady, akurat biel kojarzy się z czystością i porządkiem, więc jak najbardziej pasuje do kuchni. Szukam ostatnio jakiegoś patentu na segregację śmieci, co właściwie jest jednym z kluczowych aspektów w kuchni - by za bardzo system do segregacji nie rzucał się w oczy i co najważniejsze, to dobrze się sprawdzał. Wpadły mi w oko rozwiązania i kosze zaproponowane przez tco: http://www.tco.com.p...d-i-segregacja/. Funkcjonalne kosze firmy TCO pozwolą zachować czystość i porządek, które to w kuchni są tak pożądane.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych