Skocz do zawartości

przydomowe szambo a miejska sieć kanalizacji

szambo kanalizacja sieć kanalizacyjna przyłączenie do sieci

wróć do serwisu Sektor Publiczny 30 odpowiedzi w tym temacie

#21 tadeusz8

tadeusz8

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 242 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 05 czerwiec 2017 - 14:41

U nas też jest szambo, musze jedynie pamiętać o tym, by je regularnie opróżniać inaczej są zawsze jakieś niedogodności. Gdyby kto potrzebował, fachowo czymś takim zajmuje się firma geanova.pl. polecam serdecznie, mając szambo, są niezastąpieni!

Rzeczywiście dobra firma, kilkakrotnie korzystałem z jej usług. Czy będzie taka dobra od lipca ? zobaczymy :ph34r:  Szykuje się kolejna podwyżka, już druga w tym roku, jeśli będzie tak drastyczna, szukam innego wykonawcy usługi :(

#22 Perlens

Perlens

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 07 lipiec 2017 - 08:53

Jak dla mnie to lepiej zostać przy szambie, bo taniej niż za ścieki. Czasem tylko się wrzuci preparat mikrobiologiczny i to wszystko, więc wydaje mi się, że lepiej.

#23 Midam33

Midam33

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 126 postów

Napisano 13 lipiec 2017 - 19:50

My wykorzystaliśmy taki środek do udrażniania https://sklepdlaogro...1kg-target.htmli okazał się bardzo skuteczny.

#24 Szarak18

Szarak18

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 19 lipiec 2017 - 13:02

Może zapytaj o to jakiegoś speca? To będzie moim zdaniem zdecydowanie najlepsze rozwiązanie :)

-Brak informacji to dobra informacja, prawda?

#25 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 280 postów

Napisano 19 lipiec 2017 - 22:07

Bardzo profesjonalną firmą jeżeli chodzi o szamba betonowe jest http://szamba-online.plpomagaja w wyborze odpowiedniego rozwiązania w zależności od potrzeb oraz mozliwości działki.

#26 Klevern

Klevern

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 26 lipiec 2017 - 13:39

Ja również myślę, że mimo wszystko szamba betonowe to tańsza opcja, zwłaszcza kiedy już je masz. W tej sytuacji zostałbym przy szambie i nie podłączał się do sieci kanalizacyjnej.

#27 Heares

Heares

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27 wrzesień 2017 - 11:18

Moim zdaniem fajnym pomysłem są szamba plastikowe, mają wiele zalet, są naprawdę tanie i łatwo je zamontować. Do tego starczą na bardzo długo. Jeśli szukacie jakieś firmy która się zajmuje sprzedażą takich zbiorników to sprawdźcie tą: carbo-san.com , mają naprawdę bardzo dobrą ofertę. 

#28 tadeusz8

tadeusz8

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 242 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 27 wrzesień 2017 - 14:13

Rzeczywiście dobra firma, kilkakrotnie korzystałem z jej usług. Czy będzie taka dobra od lipca ? zobaczymy :ph34r:  Szykuje się kolejna podwyżka, już druga w tym roku, jeśli będzie tak drastyczna, szukam innego wykonawcy usługi :(

Już nie polecam - po podwyżce ze 126 PLN na 300, znalazłem taką dużo tańszą za 100 PLN :lol: :ph34r:

#29 Franek74

Franek74

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 81 postów

Napisano 22 listopad 2017 - 20:20

Warto zadbać o regularne oczyszczanie kanalizacji. Bez tego nie ma mowy o bezawaryjności. Ja w tym aspekcie mam do czynienia z firmą www.techkan.pl. Pracują na nowoczesnym sprzęcie, a zadania wykonują fachowo i profesjonalnie.

#30 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 596 postów

Napisano 28 styczeń 2018 - 21:06

Oczyszczalnie przydomowe są świetnym rozwiązaniem, jeżeli chodzi o dbanie o środowisko. Jest to główny cel dla którego się na nie przestawiłam, również by wesprzeć ziemię, postanowiłam brać udział w rytuałach dla matki ziemi prowadzonych przez Marię Bucardi https://mariabucardi.pl/nie trzeba zbyt wiele czasu na nie poświęcać, a efekty pomocy są ogromne 

#31 Nobody

Nobody

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 120 postów

Napisano 07 marzec 2018 - 14:17

Jeśli dopiero co buduje ktoś dom, to budowę takiego szamba ekologicznego jak najbardziej powinien rozważyć. ;)

Taśmy przenośnikowe Eurotex Poland.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szambo, kanalizacja, sieć kanalizacyjna, przyłączenie do sieci

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych