Skocz do zawartości

Biuro księgowe i kadrowo-płacowe Kraków

kadry płace księgowość kraków biuro online zdalne tanie profesjonalne polecacie

wróć do serwisu Kadry 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 19 marzec 2014 - 12:32

Witam,

Polecam nasze biuro w Krakowie:

Fiancial Center sp. z o.o.

ul. Batorego 4/6

31-135 Kraków

tel: 883-890-533

mail: m.styczynski@fcenter.pl

Pod jednym dachem skupiamy kilka działów, min. dział księgowy, kadrowo-płacowy, kancelarię adwokacką i biegłych rewidentów, elektroniczne archiwum czy wirtualny sekretariat. Oferujemy również usługi dodatkwe w postaci np. odbioru poczty z dowolnego miejsca czy możliwość zarejestrowania firmy pod naszym adresem. Można skorzystać z jednej usługi lub z kilku jednocześnie (zniżki na usługi pakietowe), oferujemy również pomoc doraźną w jednorazowych przypadkach. Ograniczamy wizyty Klientów w biurze do kompletnego minimum. Przy pomocy środków z Uni Europejskiej stworzyliśmy program do obsługi Klientów, który pozwala na dostęp do swoich spraw 24h/dobę jeśli tylko Klient znajduje się w zasięgu internetu. Po podpisaniu umowy na dowolną usługę, wyposażamy swoich Klientów w ten program całkowicie za darmo. Mamy konkurencyjne ceny w stosunku do tradycyjnych biur i kancelarii. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji - w tym roku obchodzimy dziesięciolecie swojej działalnosci.

Info o firmie:

https://www.facebook...tualnybiurowiec

http://www.fcenter.pl/

#2 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 19 marzec 2014 - 13:10

Sami zdziwicie się jakie to może być proste i wygodne ... wszystkie potrzebne aspekty działania własnej firmy w jednym miejscu i za rozsądną cenę!

#3 Guest_Olga

Guest_Olga
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2014 - 10:21

Polecam Biuro Rachunkowe Kraków Centrum mieszczące się przy Aleji Słowackiego 17a. Biuro księgowe L-Beneficio wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów, do każdego klienta podchodzi indywidualnie, profesjonalnie i rzetelnie oferując kompleksową księgowość, doradztwo rachunkowo-finansowe i gospodarcze na najwyższym poziomie.

Zgodnie z wymogami Ministerstwa Finansów biuro księgowe jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej, dlatego niezależnie od wielkości i profilu firmy poszukuje najlepszych rozwiązań i możliwości, jednocześnie gwarantując bezpieczeństwo.

#4 Guest_Maciej

Guest_Maciej
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2014 - 14:11

Ja polecam w takim razie Biuro Rachunkowe Doradcy.

Poniżej odnośniki do ofert:

Pozdrawiam,

Maciej

#5 Guest_Beata

Guest_Beata
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2014 - 07:31

chciałabym orientacyjnie dowiedzieć się ile kosztowałoby prowadzenie pełnej księgowości spółki zatrudniającej 11 pracowników, około 120 faktur sprzedaży oraz 400 kosztowych.

#6 anias27

anias27

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 28 listopad 2016 - 11:19

Biuro Rachunkowe PRYM Kraków-z jakim współpracuję od lat, od samego początku, kiedy firmę miałam w powijakach. Biuro nie tylko pomogło mi założyć działalność, ale od lat stanowi wsparcie i w dużym stopniu pomogło mi się rozwinąć. Fachowa miła i rzetelna obsługa, a ceny adekwatne do oferowanego profesjonalizmu. http://www.prymkrakow.pl. Oferują bezpieczeństwo finansów, optymalizację podatkową i reprezentacje przed wszelkimi organami fiskalnymi od zus po urząd skarbowy. POLECAM !:-)

#7 kozlowskiczeslaw1

kozlowskiczeslaw1

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 35 postów

Napisano 07 czerwiec 2019 - 09:36

jeśli chodzi o sprawdzone biuro księgowe, to ja zdecydowanie polecam https://podatki.krakow.pl/pl/ . Prowadzą księgowość u mnie już od kilku lat, zawsze wszystkie dokumenty są w porządku. Godni zaufania. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kadry, płace, księgowość, kraków, biuro, online, zdalne, tanie, profesjonalne, polecacie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych