Skocz do zawartości

Podłoga - parkiet

remont parkiet drewno

47 odpowiedzi w tym temacie

#41 anigrama

anigrama

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 36 postów

Napisano 02 lipiec 2017 - 20:28

U nas są podłogi drewniane, klasyczny i solidny, a przy tym bardzo elegancki dąb. Jeśli chodzi o układanie podłóg drewnianych Warszawa, to muszę przyznać, że trafiliśmy na bardzo profesjonalną firmę, której zawdzięczamy efekt finalny - Klinika Parkietu :) 

#42 bayla31

bayla31

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 28 lipiec 2017 - 21:28

Mam pytanie do osób, które u siebie mają parkiet - na jakie lakiery do parkietu się zdecydowaliście? Chętnie się dowiem, jakie macie doświadczenia, aby jak najlepiej lakier :)

#43 rerum

rerum

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 26 sierpień 2017 - 18:36

Mam pytanie do osób, które u siebie mają parkiet - na jakie lakiery do parkietu się zdecydowaliście? Chętnie się dowiem, jakie macie doświadczenia, aby jak najlepiej lakier :)

Nam pomogli panowie z firmy, która układała podłogi. Myślę, że pomocą służą też dystrybutorzy takiej chemii, mają dużą wiedzę i warto ich podpytać. Często uczestniczą przecież w szkoleniach, no i obcują z tymi materiałami na co dzień, a dodatkowo jeszcze mają feedback od Klientów :)

#44 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 166 postów

Napisano 29 sierpień 2017 - 13:26

To prawda, najlepiej pytać firmę, która wykonywała podłogę. Oni będą mieli największą wiedzę odnośnie użytych materiałów i sposobu lakierowania. Na pewno lepiej nic nie robić na własną rękę nie mając na ten temat wiedzy. Ja już taki błąd popełniłem :D

#45 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 409 postów

Napisano 18 wrzesień 2017 - 12:18

Parkiet to niezwykle wytrzymałe rozwiązanie. No i wizualnie też mi się podoba.

#46 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 571 postów

Napisano 25 wrzesień 2017 - 14:11

Parkiety bardzo dobrze wyglądają, jeśli są cyklinowane i lakierowane.

Always look on the bright side of life!

#47 sambares

sambares

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 29 wrzesień 2017 - 12:35

Nie można zapomnieć o listwach przypodłogowych, ja ze swojej strony mogę polecić z tego sklepu: http://www.listwypod...wniane,192.html mają naprawdę ogromny wybór i praktycznie kupicie tutaj listwy do większości rodzajów podłóg. 

#48 majka3131

majka3131

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 54 postów

Napisano 01 październik 2017 - 20:11

Zgadzam się, parkiet to super rozwiązanie na podłogę :) A jeśli chodzi o układanie parkietu, to najlepiej zlecić to fachowcom, bo samemu, nie mając doświadczenia, można zniszczyć klepkę :( 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: remont, parkiet, drewno

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych