Skocz do zawartości

Podłoga - parkiet

remont parkiet drewno

54 odpowiedzi w tym temacie

#41 anigrama

anigrama

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 36 postów

Napisano 02 lipiec 2017 - 20:28

U nas są podłogi drewniane, klasyczny i solidny, a przy tym bardzo elegancki dąb. Jeśli chodzi o układanie podłóg drewnianych Warszawa, to muszę przyznać, że trafiliśmy na bardzo profesjonalną firmę, której zawdzięczamy efekt finalny - Klinika Parkietu :) 

#42 bayla31

bayla31

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 28 lipiec 2017 - 21:28

Mam pytanie do osób, które u siebie mają parkiet - na jakie lakiery do parkietu się zdecydowaliście? Chętnie się dowiem, jakie macie doświadczenia, aby jak najlepiej lakier :)

#43 rerum

rerum

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 26 sierpień 2017 - 18:36

Mam pytanie do osób, które u siebie mają parkiet - na jakie lakiery do parkietu się zdecydowaliście? Chętnie się dowiem, jakie macie doświadczenia, aby jak najlepiej lakier :)

Nam pomogli panowie z firmy, która układała podłogi. Myślę, że pomocą służą też dystrybutorzy takiej chemii, mają dużą wiedzę i warto ich podpytać. Często uczestniczą przecież w szkoleniach, no i obcują z tymi materiałami na co dzień, a dodatkowo jeszcze mają feedback od Klientów :)

#44 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 305 postów

Napisano 29 sierpień 2017 - 13:26

To prawda, najlepiej pytać firmę, która wykonywała podłogę. Oni będą mieli największą wiedzę odnośnie użytych materiałów i sposobu lakierowania. Na pewno lepiej nic nie robić na własną rękę nie mając na ten temat wiedzy. Ja już taki błąd popełniłem :D

#45 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 724 postów

Napisano 18 wrzesień 2017 - 12:18

Parkiet to niezwykle wytrzymałe rozwiązanie. No i wizualnie też mi się podoba.

#46 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1008 postów

Napisano 25 wrzesień 2017 - 14:11

Parkiety bardzo dobrze wyglądają, jeśli są cyklinowane i lakierowane.

Always look on the bright side of life!

#47 sambares

sambares

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 29 wrzesień 2017 - 12:35

Nie można zapomnieć o listwach przypodłogowych, ja ze swojej strony mogę polecić z tego sklepu: http://www.listwypod...wniane,192.html mają naprawdę ogromny wybór i praktycznie kupicie tutaj listwy do większości rodzajów podłóg. 

#48 majka3131

majka3131

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 54 postów

Napisano 01 październik 2017 - 20:11

Zgadzam się, parkiet to super rozwiązanie na podłogę :) A jeśli chodzi o układanie parkietu, to najlepiej zlecić to fachowcom, bo samemu, nie mając doświadczenia, można zniszczyć klepkę :( 

#49 pracownik księgowości

pracownik księgowości

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 22 grudzień 2017 - 17:49

A co powiecie na parkiet? Oczywiście nie chodzi mi o taki, jak to w PRL kładli, ale fajny, nowoczesny, który genialnie się prezentuje. Zobaczcie sobie tutaj http://cor-parkiety.pl na zdjęcia. Super sprawa!

#50 wowowicz

wowowicz

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 23 grudzień 2017 - 19:42

Polecam zajrzeć tutaj http://www.parkietym...ieciarskie.html - kupowaliśmy tam parkiety i również zamawialiśmy montaż, tj. układanie parkietów. Bardzo rzetelna ekipa, sprawnie i bardzo dokładnie działają :)

#51 Grtyyu

Grtyyu

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 16 marzec 2018 - 08:24

Także warto odpowiednio przygotować podłoże pod położenie parkietu, ewentualnie zrobić jakiś systemy wentylacyjne warszawa czy coś takiego co przyda się w przyszłości..

#52 Guest_olek

Guest_olek
  • Goście

Napisano 28 marzec 2018 - 14:39

mieszkania w Warszawie beda najdroższe w Polsce ale to tez zalezy od dzielnicy, w calkiem dobrej cenie znalazlem na nowym osiedlu Miasteczko Wawer, ceny są znośne a standard wysoki i tarasy z widokiem na las wiec jest duzy komfort na lata co nie zawsze jest dostepne w innych mieszkaniach deweloperskich

#53 chb14

chb14

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 20 maj 2019 - 11:38

Parkiet jest bardzo ładnym materiałem na podłogę bo nigdy podłoga z tworzywa nie będzie wyglądała tak dobrze jak podłoga z naturalnego drewna. Jest jednak równiez bardzo wymagający

musicie znaleźć dobra ekipe, która Wam ten parkiet położy

wymaga odpowiedniej pielęgnacji

nie nadaje się również na ogrzewanie podłogowe

Biura na wynajem Christo Botewa 14
ul. Christo Botewa 14
30-798 Kraków
NIP: 8681438019
Regon: 851642113
email: administracja@chb14.com
tel. +48665160136

#54 Budujew2018

Budujew2018

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 25 czerwiec 2019 - 07:53

A myślałeś o tym, by postawić na posadzki mineralne dekoracyjne? Ja mam takie w kuchni i moim zdaniem są najlepsze. A zamawiałam w centrum posadzek :)

#55 Guest_york

Guest_york
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2019 - 14:22

Piękny jest parkiet z czarnego dębu, zamówiliśmy taki w parkietlux do nowego mieszkania. Drewno to szlachetny gatunek, dodaje wnętrzom klasy i jest ponadczasowy, nigdy nie wychodzi z mody.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: remont, parkiet, drewno

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych