Skocz do zawartości

Mieszkania służbowe w Policji

mieszkania służbowe Policja Służba w Policji

wróć do serwisu Kadry 1 odpowiedź w tym temacie

#1 Guest_captain

Guest_captain
  • Goście

Napisano 12 marzec 2014 - 13:20

Właśnie kończę studia i planuję podjąć służbę w Policji, stąd moje pytanie: czy mieszkania służbowe, o których mowa  w ustawie o Policji, zawsze przysługuje funkcjonariuszowi w służbie stałej, czy np. uzależnione jest to od aktualnej sytuacji związanej z ich rozdysponowywaniem (gdzie mógłby wchodzić w grę ewentualny równoważnik pieniężny)?

Czy najem stanowi odpowiedni tytuł prawny do uznania, iż dysponuję mieszkaniem w miejscu potencjalnego odbywania służby, czy też np. uzasadnia przyznanie mi równoważnika pieniężnego?Czy "potencjalne" dysponowanie przeze mnie tytułem prawnym do nieruchomości mieszkalnej w innej, oddalonej miejscowości może uzasadniać przeniesienie mnie do niej w celu pełnienia służby? Chciałbym pełnić służbę i mieszkać w Warszawie a dom będący własnością moich rodziców jest oddalony o ok. 300 km.Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

#2 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 19267 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 12 marzec 2014 - 13:36

Panie Kapitanie,

Melduję posłusznie, że te wszystkie informacje można uzyskać w miejscu przydziału służby (pracy) w jednostce, do której zostanie pan skierowany w tzw KADRACH a dodatkowo zalecam zapoznanie się (ze zrozumieniem) z ustawą o której pan na wstępie piszeDołączona grafika

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: mieszkania służbowe, Policja, Służba w Policji

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych