Skocz do zawartości

Najtańsze kawalerki w Warszawie

nieruchomości zakup mieszkania kawalerka warszawa mieszkanie w Warszawie

134 odpowiedzi w tym temacie

#121 gorgon

gorgon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 207 postów

Napisano 04 kwiecień 2018 - 20:40

radzę popytać się w biurach nieruchomości np. u Eugeniusza Jaworskiego (603 195 624) . wiele dobrego o nim słyszałem, znajomi na przykład za jego pośrednictwem kupowali mieszkanie i wiem że wiele nie dali. jak ktoś ma określony budżet to wystarczy agentowi o tym powiedzieć i on w danym zakresie cenowym wyszukuje najlepsze oferty

#122 ania123444

ania123444

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 32 postów
  • LokalizacjaGdynia

Napisano 11 kwiecień 2018 - 10:20

Kawalerka to takie optymalne wyjście z sytuacji, zwłaszcza dla osób, które chcą mieszkać same. Ja mieszkałam kilka lat sama w mieszkaniu 3 pokojowym i przyznam że korzystałam jedynie z jednego pomieszczenia praktycznie, mieszkanie zdecydowanie było za duże dla mnie. Teraz chcę być sprytniejsza i kupić nową kawalerkę. Na nowo powstałym osiedlu Leśny Kwiat znalazłam kilka ciekawych ofert dla siebie. Nową kawalerkę w przyszłości gdy bym chciała sprzedać lub zamienić na coś większego, to nie będzie najmniejszego problemu. Ludzie kawalerki w Warszawie wynajmują za grube pieniądze z drugiej strony to także dobry biznes, inwestycja w nieruchomości to zawsze opłacalny biznes był.

#123 Kluska

Kluska

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 120 postów

Napisano 17 kwiecień 2018 - 12:28

W sobotę robyg organizuje dzień otwarty w swoich inwestycjach w Warszawie, niestety tylko sobota, bo jak wiadomo zakaz handlu w niedzielę... No ale szczegóły i adresy znajdziecie tutaj: https://www.facebook...40937999451881/

#124 Agnieszka789

Agnieszka789

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 07 wrzesień 2018 - 14:17

Wynajmowałam już 2 razy przez mieszkania24.com. Dobrych agentów mają. Powiesz im, jaki lokal cię interesuje, w jakiej cenie, z jakim wyposażeniem, a ogarną, o ile nie ma takiego w bazie. Warto też kilka dni poczekać od rejestracji, bo codziennie nowe opcje się pojawiają. Z opisami nie ma problemów. Jest faktycznie tak, jak na zdjęciach.

#125 RobertiPatrycja

RobertiPatrycja

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 177 postów

Napisano 02 październik 2018 - 09:49

Coraz więcej naprawdę fajnych inwestycji powstaje gdzie inwestorzy myślą nie tylko o tym żeby jak najwięcej mieszkań wtłoczyć w budynek tylko żeby to były mieszkania wygodne i okolica dobrze zagospodarowana itd. Z takich ciekawszych ofert jakie widziałem to choćby Willa Międzylesie jest ciekawym pomysłem, na pewno będziemy z żoną się nad tą opcja zastanawiać.

#126 Michał MAkuszynski

Michał MAkuszynski

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 23 październik 2018 - 15:04

Oferta nowych mieszkań jednopokojowych w Warszawie jest wielka. Można spojrzeć: https://rynekpierwot...-jednopokojowe/. Wybierać i przebierać. 

Jeżeli ktoś wie gdzie mogę znaleźć mieszkania na sprzedaż w Warszawie to będę wdzięczny za informacje

#127 janinkakrk

janinkakrk

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 29 październik 2018 - 09:27

Zdecydowanie mogę polecić https://tur-nieruchomosci.pl/ mi na prawdę mega pomogli może i wam pomogą. 

#128 Guest_renata

Guest_renata
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 07:51

Ja też korzystałam z biura nieruchomości ale tego przy Lekkiej 3, pomogła mi Pani Joanna Lebiedź, to bardzo doświadczona agentka która świetnie zna ten rynek nieruchomości

#129 Guest_sander

Guest_sander
  • Goście

Napisano 15 listopad 2018 - 09:48

Najtańsze kawalerki są pewnie na niedrogich osiedlach na obrzeżach miasta, sprawdziłbym osiedle Warszawa przy al Jerozolimskich, tam są niskie ceny za m2

#130 Guest_Pitts

Guest_Pitts
  • Goście

Napisano 22 listopad 2018 - 08:34

Duża kawalerka, stan deweloperski oceniam świetnie - równiutko, szczelnie i gotowe do wykończenia. Home Invest - dziękuje! Sprawdźcie ich inwestycje bo cenowo wyszło super 😊

#131 Guest_Anna987

Guest_Anna987
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 11:29

Ja kupiłam kawalerkę, a raczej moi rodzice, od Home Invest. Cenowo wyszło bardzo ok. Wiadomo jeszcze wykończenie i tak dalej ale jeśli chodzi o samo mieszkanie to oferta najlepsza wówczas w Warszawie.

#132 Guest_Star

Guest_Star
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 10:31

Tak, tak, tak! Home Invest wymiata- firma godna polecenia bez wątpienia Realizują świetnie i bardzo atrakcyjnie projkety.

#133 Guest_Sławek

Guest_Sławek
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 12:52

Sprawdź Home Invest, wiem że w swojej ofercie mieli takie kawalerki. U nich zawsze świetna lokalizacja i wykończenie budynku.

#134 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 377 postów

Napisano 03 czerwiec 2019 - 08:49

Może uda się coś znaleźć na megamieszkania.pl. Polecam firmę nie naciągają na koszty, cenowo jest moim zdaniem wyjątkowo konkurencyjnie jak na warszawskie realia. Lokale mają dobrze zaprezentowane, zdjęcia są uczciwie zrobione, bez sztucznego upiększania.

#135 Ilonkabok

Ilonkabok

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 15 listopad 2019 - 11:59

Kupienie mieszkania na Tarchominie jak najbardziej się opłaca. Pytanie tylko czego oczekujesz. Jeśli za priorytet uznajesz osiedle przyjazne rodzinie i cenę to super wyborem wydaje się być Osiedle Przystanek Tarchomin. Deweloper to Victoria Dom, a słyszałem o nich dużo dobrego od znajomych, którzy kupili u nich mieszkanie.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: nieruchomości, zakup mieszkania, kawalerka, warszawa, mieszkanie w Warszawie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych