Skocz do zawartości

Najtańsze kawalerki w Warszawie

nieruchomości zakup mieszkania kawalerka warszawa mieszkanie w Warszawie

128 odpowiedzi w tym temacie

#121 gorgon

gorgon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 71 postów

Napisano 04 kwiecień 2018 - 20:40

radzę popytać się w biurach nieruchomości np. u Eugeniusza Jaworskiego (603 195 624) . wiele dobrego o nim słyszałem, znajomi na przykład za jego pośrednictwem kupowali mieszkanie i wiem że wiele nie dali. jak ktoś ma określony budżet to wystarczy agentowi o tym powiedzieć i on w danym zakresie cenowym wyszukuje najlepsze oferty

#122 ania123444

ania123444

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów
  • LokalizacjaGdynia

Napisano 11 kwiecień 2018 - 10:20

Kawalerka to takie optymalne wyjście z sytuacji, zwłaszcza dla osób, które chcą mieszkać same. Ja mieszkałam kilka lat sama w mieszkaniu 3 pokojowym i przyznam że korzystałam jedynie z jednego pomieszczenia praktycznie, mieszkanie zdecydowanie było za duże dla mnie. Teraz chcę być sprytniejsza i kupić nową kawalerkę. Na nowo powstałym osiedlu Leśny Kwiat znalazłam kilka ciekawych ofert dla siebie. Nową kawalerkę w przyszłości gdy bym chciała sprzedać lub zamienić na coś większego, to nie będzie najmniejszego problemu. Ludzie kawalerki w Warszawie wynajmują za grube pieniądze z drugiej strony to także dobry biznes, inwestycja w nieruchomości to zawsze opłacalny biznes był.

#123 Kluska

Kluska

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 120 postów

Napisano 17 kwiecień 2018 - 12:28

W sobotę robyg organizuje dzień otwarty w swoich inwestycjach w Warszawie, niestety tylko sobota, bo jak wiadomo zakaz handlu w niedzielę... No ale szczegóły i adresy znajdziecie tutaj: https://www.facebook...40937999451881/

#124 Agnieszka789

Agnieszka789

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 07 wrzesień 2018 - 14:17

Wynajmowałam już 2 razy przez mieszkania24.com. Dobrych agentów mają. Powiesz im, jaki lokal cię interesuje, w jakiej cenie, z jakim wyposażeniem, a ogarną, o ile nie ma takiego w bazie. Warto też kilka dni poczekać od rejestracji, bo codziennie nowe opcje się pojawiają. Z opisami nie ma problemów. Jest faktycznie tak, jak na zdjęciach.

#125 RobertiPatrycja

RobertiPatrycja

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 121 postów

Napisano 02 październik 2018 - 09:49

Coraz więcej naprawdę fajnych inwestycji powstaje gdzie inwestorzy myślą nie tylko o tym żeby jak najwięcej mieszkań wtłoczyć w budynek tylko żeby to były mieszkania wygodne i okolica dobrze zagospodarowana itd. Z takich ciekawszych ofert jakie widziałem to choćby Willa Międzylesie jest ciekawym pomysłem, na pewno będziemy z żoną się nad tą opcja zastanawiać.

#126 Michał MAkuszynski

Michał MAkuszynski

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 23 październik 2018 - 15:04

Oferta nowych mieszkań jednopokojowych w Warszawie jest wielka. Można spojrzeć: https://rynekpierwot...-jednopokojowe/. Wybierać i przebierać. 

Jeżeli ktoś wie gdzie mogę znaleźć mieszkania na sprzedaż w Warszawie to będę wdzięczny za informacje

#127 janinkakrk

janinkakrk

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 29 październik 2018 - 09:27

Zdecydowanie mogę polecić https://tur-nieruchomosci.pl/ mi na prawdę mega pomogli może i wam pomogą. 

#128 Guest_renata

Guest_renata
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 07:51

Ja też korzystałam z biura nieruchomości ale tego przy Lekkiej 3, pomogła mi Pani Joanna Lebiedź, to bardzo doświadczona agentka która świetnie zna ten rynek nieruchomości

#129 Guest_sander

Guest_sander
  • Goście

Napisano 15 listopad 2018 - 09:48

Najtańsze kawalerki są pewnie na niedrogich osiedlach na obrzeżach miasta, sprawdziłbym osiedle Warszawa przy al Jerozolimskich, tam są niskie ceny za m2

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: nieruchomości, zakup mieszkania, kawalerka, warszawa, mieszkanie w Warszawie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych