Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Najtańsze kawalerki w Warszawie

nieruchomości zakup mieszkania kawalerka warszawa mieszkanie w Warszawie

137 odpowiedzi w tym temacie

#61 Kasik86

Kasik86

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów

Napisano 11 marzec 2016 - 11:17

Zgadzam się położenie jest bardzo ważne, szczególnie właśnie sąsiedztwo, czy są miejsca parkingowe, jak blisko macie do komunikacji miejskiej, czy ważnych dla was punktów  - praca, szkoła etc. A czy próbowaliście kiedyś szukać mieszkania z agencjami nieruchomości typu warszawski http://www.mieszkanie24.com/ , na pewno warto przejrzeć ich ofertę, może coś was zainteresuje :) 

#62 Guest_Lunix

Guest_Lunix
  • Goście

Napisano 12 marzec 2016 - 14:53

Warto odwiedzić targi mieszkań. Okazją do tego może być już najbliższy weekend – 12 i 13 marca 2016 roku – i trwające w tym czasie Dzielnicowe Targi Nieruchomości (ul. Obozowa 60) w Warszawie oraz Targi Nieruchomości i Wnętrz w Pruszkowie (ul. Bohaterów Warszawy 4).

#63 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2501 postów

Napisano 21 marzec 2016 - 09:33

Radzymin i Akacjowa Aleja. Wolę mieszkać pod miastem, bo jest lepiej - więcej przestrzeni, swobody, natury, ładniejsze otoczenie. Może i kiedyś stolica była atrakcją, ale czy jest nią teraz? Moim zdaniem absolutnie nie ma o tym mowy. I raczej ludzie będą systematycznie z tej stolicy uciekali...

#64 Guest_mega

Guest_mega
  • Goście

Napisano 27 maj 2016 - 19:21

ale w Warszawie najtańsze kawalerki są na osiedlu Zielona Dolina, i to w całkiem niezłej lokalizacji, ceny zaczynają się od 160tys.zł.

#65 Guest_Lunix

Guest_Lunix
  • Goście

Napisano 29 maj 2016 - 17:45

Stacja Nowy Ursus - promocja na kawalerki od 162 tys i 2 pokoje od 220 tys.

#66 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 882 postów

Napisano 09 czerwiec 2016 - 05:29

Sam obecnie jestem na etapie przeglądania sobie cen mieszkań w Warszawie. Raczej dalsze dzielnice nie wchodzą w grę. Planuję kupić sobie jakieś niewielkie m2 ( jestem sam tak więc po co większe.... jakby co to się zmieni) i biorę pod uwagę Mokotów, Wole, Wilanów. Jak na razie przychylam się do nowego mieszkania bo ceny są praktycznie takie same co mieszkań z rynku wtórnego. Spodobało mi się osiedle Zora Wilanów. Ceny nie są tak wysokie jak na ten rejon. Dowiadywałem się w burze to są w okolicach 6500-7000 zł za m2. W tym tygodniu jestem umówiony na wejście na budowę bo jest taka możliwość ( budynek jest na ukończeniu). Będę próbował jeszcze negocjować cenę. Niemniej sam teren bardzo mi się spodobał bo Wilanów mówi sam za siebie. Szczególnie jeśli chodzi o komunikację. 

#67 Guest_Kluska

Guest_Kluska
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2016 - 12:34

Jak już będziesz w Wilanowie, to zajrzyj do biura sprzedaży ROBYG, jutro i pojutrze mają dni otwarte.

#68 Guest_Kluska

Guest_Kluska
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2016 - 12:34

Jak już będziesz w Wilanowie, to zajrzyj do biura sprzedaży ROBYG, jutro i pojutrze mają dni otwarte.

#69 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2501 postów

Napisano 17 czerwiec 2016 - 08:27

Pewnie, że Radzymin i Akacjowa Aleja, ale to wiele zależy od miejsca, w którym pracujecie, z jakiej strony Warszawy. Samo to, że pod miastem za mieszkanie zapłacicie ponad 150 tysięcy mniej chyba już robi różnicę, co nie? Dochodzi do tego kwestia niższych cen usług, lokalizacji, otoczenia. To nie są już stare, zapyziałe blokowiska...

#70 zecor

zecor

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 20 czerwiec 2016 - 10:59

My to jesteśmy  zainteresowani mieszkaniem od inwestplanu na Czapelskiej w Warszawie. Bardzo blisko do planowanej stacji metra wiatraczna,  myślę że to będzie nasz dobry wybór ze względu na lokalizację i atrakcyjne mieszkania.

#71 Guest_sonka

Guest_sonka
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2016 - 16:00

a widziałam że tam się coś buduje, oddawałam tuż obok samochód na pranie tapicerki

#72 Guest_karol

Guest_karol
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2016 - 12:27

Białołęka jest najtańsza, więc kawalerki na osiedlu Zielona Dolina są najtańsze w mieście, można je też kupić z dopłatą mdm

#73 Guest_Kluska

Guest_Kluska
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2016 - 14:22

Białołęka jest dość daleko od Centrum miasta... Wiem, że dojazd już coraz lepszy, ale nadal to daleko.

Nie lepiej wybrać np. Wilanów czy Mokotów?

#74 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2501 postów

Napisano 29 czerwiec 2016 - 08:38

Radzymin i Akacjowa Aleja.

Już było kilkukrotnie. Porównajcie sobie koszty i standard, jakość osiedla, otoczenie.

Może kiedyś warto było mieszkać w stolicy, ale czy teraz? Moim zdaniem nie, ale to już niech każdy oceni samodzielnie.

#75 Guest_anka

Guest_anka
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2016 - 12:08

Mnie  się zdecydowanie podoba inwestycja na Grochowie, już jesteśmy na etapie pierwszych rozmów z inwestplanem dotyczących mieszkania na Czapelskiej smile.png

#76 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2501 postów

Napisano 04 lipiec 2016 - 08:25

Mnie też się wiele miejsc podoba, ale u mnie wygrywa przede wszystkim racjonalne myślenie. Znaczenie ma lokalizacja i wielkość kredytu jaki będziemy musieli wziąć. Moim zdaniem to wszystko powinno być racjonalne. Nie ma sensu ładować się w zobowiązanie, które przez kilkadziesiąt lat będzie wam niszczyło życie.

#77 Guest_Kluska

Guest_Kluska
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2016 - 10:55

Dziś i jutro są dni otwarte w ROBYG - warto do nich zajrzeć, całkiem fajne promocje przygotowali. Więcej info i adresy znajdziecie u dewa na stronie.

#78 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2501 postów

Napisano 18 lipiec 2016 - 08:33

Hehe... promocje na mieszkania? A to tak się kupuje mieszkanie? Proszę Was - dorośnijcie ;-)

Mieszkanie to przede wszystkim szukanie, zastanawianie się i robienie porównań, a nie czekanie na promocje.

#79 Guest_ruta

Guest_ruta
  • Goście

Napisano 07 październik 2016 - 13:45

W Inwestpanie można znaleźć wiele fajnych ofert. Sama przeglądałam tam kilka inwestycji i mnie bardzo spodobały się ta kamienica na Włochach

#80 Kluska

Kluska

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 120 postów

Napisano 20 październik 2016 - 11:24

Jak się szuka mieszkania i trafi się promocja, to zawsze warto ją sprawdzić. WIadomo, nawet "parę złotych" lub "jakiś gratis" robi różnicę.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: nieruchomości, zakup mieszkania, kawalerka, warszawa, mieszkanie w Warszawie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych