Skocz do zawartości

Najtańsze kawalerki w Warszawie

nieruchomości zakup mieszkania kawalerka warszawa mieszkanie w Warszawie

133 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_marek.l

Guest_marek.l
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2015 - 14:48

Teraz pojawia się szansa dla rodzin, aby skorzystać z programu MdM na warszawskiej Woli. W piątek zaczynają się mini dni otwarte dewelopera z opcją promocyjnych zakupów mieszkań. Niestety nie mogę skorzystać z programu, ale myślę, że informacja może się komuś przydać. Pozdrawiam.

#42 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 577 postów

Napisano 23 czerwiec 2015 - 15:32

Moja rada  - nie patrzcie się jedynie na cenę mieszkania ale głównie na położenie. Co z tego jeśli kupicie mieszkanie troszkę taniej ale będziecie musieili bardzo daleko dojeżdżać? To jest również męczące. Sama proponowałabym zeknąć sobie na mieszkania na Wilanowie. Jest tam obecnie realizowane ciekawe osiedle Zora Wilanów. Nowoczesny apartamentowiec o wysokim standardzie. Moja siostra ostatnio rozglądała się tam za mieszkaniem . Powiem Wam,że jak na tak dobrą lokalizację to nie jest drogo. Mieszkania są tam planowane do oddania na 2016 rok.

#43 Guest_Lunix

Guest_Lunix
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2015 - 13:53

Na osiedlu Young City rozpoczęli sprzedaż nowego etapu i dają garaż gratis.

#44 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2236 postów

Napisano 25 czerwiec 2015 - 08:42

dance - przenieślimy się z wawy do Radzymina, a czasami dojazd do pracy zajmuje mi nawet krócej. Dużej znaczenie ma w jakiej części miasta się mieszka. Przebijanie przez stolicę kiedyś zajmowało mi nawet 2h w jedną stronę miejskimi.

#45 Guest_JurekO

Guest_JurekO
  • Goście

Napisano 03 listopad 2015 - 09:21

A patrzyłeś na oferty na stronacxh biur nieruchomości w Warszawie, zerknij chociazby tutaj www.akces.org.pl mają sporo kawalerek w ofercie z tego co widzę, nie podałeś metrażu co jest najważniejsze w przypadku dużego miasta.

#46 Guest_Kluska

Guest_Kluska
  • Goście

Napisano 06 listopad 2015 - 14:56

Jak dla mnie to są dwie ważne kwestie - cena i lokalizacja. Reszta schodzi na drugi plan. Jeśli ktoś szuka mieszkania w ramach programu MdM - to musi się pospieszyć, po Nowym Roku trzeba będzie mieć wyższy wkład własny.

#47 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2236 postów

Napisano 23 listopad 2015 - 09:35

Tak, ale opłaca się być na dojeździe, tym bardziej kiedy na samym mieszkania oszczędzasz te 150 tysięcy. Przecież to są ogromne różnice!

#48 Guest_Lunix

Guest_Lunix
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 13:00

A na Bemowie na Osiedlu Kameralnym dają garaż za 1 zł do mieszkania smile.png

#49 Karoop

Karoop

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 16 grudzień 2015 - 15:04

Ja ostanio szukałem dla siebie fajnej kawalerki. Znalazłem fajną wyszukiwarkę, bo jest cała masa ogłoszeń i przekopanie się przez nie zajmuje dużo czasu. http://www.dopoznania.pl/warszawa/wybrałem okolicę w której chciałbym mieszkać i poszło już z górki.

#50 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2236 postów

Napisano 21 grudzień 2015 - 09:32

Radzymin - Akacjowa Aleja - to jako dobry przykład. Generalnie Polacy mieszkają poza miastami, chcemy wysokiego standard i atrakcyjnego otoczenia - niższym kosztem. Życie w stolicy to już nie to samo co kiedyś, stąd zainteresowanie mniejszymi miejscowościami i dojazdem.

#51 Guest_Lunix

Guest_Lunix
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2015 - 12:59

No nie wiem, nie wiem... Jakby tak Polacy chcieli mieszkać tylko poza miastami, to by te wszystkie mieszkania nie schodziły... A jednak schodzą i coś mi się wydaje, że schodzą szybciej, niż np. w Radzyminie. Może i mieszkanie tańsze, ale trzeba wcześniej wstawać, żeby zawieźć dzieciaki, pojechać do pracy itp...

#52 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2236 postów

Napisano 18 styczeń 2016 - 09:33

Nic się nie zmieni. Polacy nie będą chcieli życia w dużych miastach, wszyscy oczekujemy czegoś całkiem innego, wyższego standardu i nie sądzę, aby cokolwiek w tym zakresie mogło się w najbliższym czasie zmienić. Wszyscy mamy chyba racjonalne oczekiwania - chcemy żyć na poziomie, ale bez wydawania na ten cel majątku!

#53 Guest_Lunix

Guest_Lunix
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2016 - 13:11

Nadal się z Tobą patiks nie zgadzam. Nie wypowiadam się również za wszystkich...Cena owszem ma znaczenie, ale z drugiej strony - jeśli kogoś stać np. na zakup mieszkania na Mokotowie, to będzie rozglądał się za mieszkaniem w podmiejskim mieście. Nie oszukujmy się, miasto jest dla ludzi młodych, na starość można się przenieść na wieś czy coś.

#54 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2236 postów

Napisano 26 styczeń 2016 - 09:36

Co oznacza,  że ma kasę na mieszkanie na Mokotowie? W sensie, że stać taką osobę na wieloletni kredyt? To dobre rozwiązanie Twoim zdaniem?

#55 Guest_Kluska

Guest_Kluska
  • Goście

Napisano 11 luty 2016 - 13:20

patiks są ludzie, którzy dobrze zarabiają i chcą mieszkać na prestiżowych osiedlach. Ja nie widzę problemu - jak ktoś chce, stać go, to i pewnie liczy się z kredytem na wiele lat. Bez kredytu rzadko kogo teraz stać na zakup mieszkania...

#56 Guest_Lunix

Guest_Lunix
  • Goście

Napisano 13 luty 2016 - 13:22

Swoją drogą, dziś i jutro są targi na narodowym - warto zajrzeć.

#57 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 736 postów

Napisano 01 marzec 2016 - 11:50

Z tego co orientuję się to w Zorze Wilanów jeszcze można znaleźć ostatnie mieszkania. Kupiliśmy tam swoje, czekamy na ukończenie budowy ale zostało już zaledwie kilka miesięcy oraz się wprowadzamy. Cena m2 jest teraz korzystniejsza niż na początku bo jest to 6900 zł za m2. Jak na Warszawę i tak prestiżowy rejon jakim jest Wilanów to moim zdaniem nie tak dużo . 

Szczególnie,ze osiedle jest nowoczesne, jest tam dobry transport tak wiec mieszkania w przyszłości nie stracą na wartości ale wręcz powinny zyskiwać na cenie. 

#58 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2236 postów

Napisano 03 marzec 2016 - 09:37

No ok, ale w Radzyminie zapłacisz na metrze 2,5k mniej. Przy naszych prawie 60 metrach to 150 tysięcy. Nie ma takiego tłoku, a dojazd do pracy zajmuje mi mniej czasu, niż przebijanie się z jednej dzielnicy na drugą. Nie widzę plusów mieszkania w stolicy.

#59 Guest_wareda

Guest_wareda
  • Goście

Napisano 07 marzec 2016 - 15:32

Na ulicy Śląskiej w bardzo kameralnym budynku na 8 lokali będę chyba kupował mieszkanie z żoną. Strona inwestycji – www.dom-pod-orzechem.pl. Tutaj jest dokładny opis. To czym mnie najbardziej przekonują to zielona lokalizacja, cicho, spokojnie, z dobrze rozwiniętą bazą handlową i usługową.

#60 Guest_Kluska

Guest_Kluska
  • Goście

Napisano 09 marzec 2016 - 12:36

W Stacji Nowy Ursus są bardzo fajne kawalerki, takie w sam raz około 32 m2. Łazienka z miejscem na wannę, spora kuchnia. No i dobry dojazd 15 min do centrum Stolicy.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: nieruchomości, zakup mieszkania, kawalerka, warszawa, mieszkanie w Warszawie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych