Skocz do zawartości

Najtańsze kawalerki w Warszawie

nieruchomości zakup mieszkania kawalerka warszawa mieszkanie w Warszawie

111 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Maks

Guest_Maks
  • Goście

Napisano 11 marzec 2014 - 13:02

Szukam mieszkania - taniego! Chce wydać jak najmniej. Chce zainwestować w zakup mieszkania w Warszawie. Szukam kawalerki w Warszawie, jak najtańszej, co nie znaczy, że w jakiejś zapyzałej okolicy na pradze :P Może ma ktoś jakiś pomysł, gdzie szukać najtańszej (ale w miarę fajnej) kawalerki w Warszawie?

#2 Guest_Jon

Guest_Jon
  • Goście

Napisano 12 marzec 2014 - 11:21

Na pewno nie masz co szukać w centrum miasta. Poszukaj czegoś na Woli, ew koniec świata... zwany Białołęką...

#3 wolfik

wolfik

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 23 marzec 2014 - 01:44

Ewentualnie Bemowo albo Wilanów. Okolica bardziej cywilizowana niż Białołęka, przynajmniej dziki nie biegają ;) A mieszkania w MDM też się tam pokazują nawet.

#4 anastazja4390

anastazja4390

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 66 postów

Napisano 14 maj 2014 - 08:33

Ja polecam zajrzeć do http://alegratka.pl/nieruchomosci/ . Mozna tam znaleźć ogromną ilość ogłoszęń z całej Polski. Wynajem, kupno, sprzedaż i tym podobne. Ale rzeczywiscie jeśli ma być tanio w Warszawie, to na pewno centrum odpada. Obrzeża miasta mogły by być najlepsze, tylko zalezy gdzie pracujesz - dojazd do pracy mógłby ci zająć dużo zcasu w godzinach szczytu, no i czym dojeżdżasz. Wszystko tzreba przeanalizować zanim kupisz coś. Przecież to nie buty, które się wymienia co sezon.

#5 Guest_Leon

Guest_Leon
  • Goście

Napisano 23 maj 2014 - 16:53

Najtańsze to są na Bielanach lub Białołęce. Tam teraz buduje się najwięcej bloków. Tam też spokojnie powinieneś znaleźć mieszkania deweloperskie - czyli takie na które możesz uzyskać dofinansowanie. Tylko pamiętaj o obowiązujących limitach. Zwykle jest tak, że im mieszkanie jest mniejsze tym w przeliczeniu na m kw jest drożej. Tutaj masz zapisy tego programu: http://www.mieszkanie-dla-mlodych.pl

#6 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 258 postów

Napisano 08 lipiec 2014 - 09:38

Dodaj też jeszcze do zakładek tą Okolica.pl

Jest to stosunkowo nowy serwis z ogłoszeniami sprzedaży, najmu, zamiany domów, mieszkań i generalnie nieruchomości. Wyróżnia się tym, że osoba która wrzuca ogłoszenie musi podać dokładny adres tak osoba potencjalnie zainteresowała mogła obejrzeć nieruchomość przy pomocy serwisu Google Street View.

Okolica to portal ogólnopolski, to też znaleźć można ogłoszenia ze wszystkich większych i mniejszych miast i miejscowości.

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#7 a.kowal

a.kowal

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 13 lipiec 2014 - 16:45

Wyrosło tych portali dużo ostatnio.

Ja stawiałem na kontakt z deweloperem, opinie na forach i sprawdzone wyszukiwarki gdzie mogłem porównać oferty z całego miasta. 

Ja używałem - allegro i dopoznania.pl

#8 WypasPC

WypasPC

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów
  • LokalizacjaTworki

Napisano 14 lipiec 2014 - 18:42

Na pewno nie masz co szukać w centrum miasta. Poszukaj czegoś na Woli, ew koniec świata... zwany Białołęką...

Nie no, coś Ty...Białołęka i Tarchomin to według niektórych develeperów pępek świata :D

Jak ja bym chciał tak mocno, jak mi się nie chce ;)

#9 wawa111

wawa111

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 25 sierpień 2014 - 11:01

Chyba nie zawsze najtańsze znaczy najlepsze, w sumie nigdy to nie idzie ze sobą w parze ;-)

Zerknij sobie np na oferty kawalerek w Stolicy na stronach biur nieruchomości np www.akces.org.pl ciągle jakieś nowe się pojawiają z tego co widzę ja tak kupiłem pierwsze mieszkanie tylko że większe 3 pokojowe.

#10 Guest_Lox

Guest_Lox
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2014 - 12:49

Ja kupiłam w centrum Warszawy. Można tu kupić mieszkania za ok 250 000

#11 kuntor

kuntor

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 238 postów

Napisano 03 wrzesień 2014 - 08:18

Pod Warszawą, konkretnie w Radzyminie, tam najłatwiej można kupić porządne mieszkanie w normalnej cenie. Poczytaj o Akacjowej Alei - otworzyli IV etap, sprzedają kolejne mieszkania, my kupowaliśmy na poprzednim etapie. O takich cenach za takich standard możesz sobie w wawie jedynie pomarzyć. Stolica oszalała ze stawkami.

mspinfo.png

#12 Guest_Sojka

Guest_Sojka
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2014 - 20:52

Warszawa jest bardzo droga - w okolicy można kupić mieszkania za dużo mniejsze pieniądze, a standard będzie nawet wyższy.
Dochodzi do tego dużo ciekawsze otoczenie - mieszkanie w stolicy przestało być opłacalne i moim zdaniem ta opłacalność prędko nie nadejdzie.

#13 kuntor

kuntor

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 238 postów

Napisano 05 wrzesień 2014 - 08:17

Karty mieszkań z IV etapu - http://www.akacjowaa...y-mieszkan.html Są rożne. Kwestia doboru odpowiedniego pod własne potrzeby, ale ogólnie mieszkania są ustawne i porządnie wykonane.

mspinfo.png

#14 Guest_Sojka

Guest_Sojka
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2014 - 20:17

Warszawa jest bardzo droga - w okolicy można kupić mieszkania za dużo mniejsze pieniądze, a standard będzie nawet wyższy.
Dochodzi do tego dużo ciekawsze otoczenie - mieszkanie w stolicy przestało być opłacalne i moim zdaniem ta opłacalność prędko nie nadejdzie.

#15 tonka

tonka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 56 postów

Napisano 08 wrzesień 2014 - 10:13

Tylko musisz doliczyć kosztu dojazdu i czas na to stracony. nagle wszędzie masz daleko.

Oczywiście obdywa rozwiązania są dobre jedno tańsze i czasochłonne, drugie droższe ale szybsze.

zresztą wszystko i tak zależy jaką ofertę znajdziesz. Szukaj po http://top-ogloszenia.net/

#16 kuntor

kuntor

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 238 postów

Napisano 09 wrzesień 2014 - 08:30

Właśnie o tym pisałem - uciekliśmy z Wawy z prostej przyczyny, mieszkanie tam po prostu przestało być opłacalne. A skoro poza miastem można to załatwić taniej, przy czym warunki są dużo lepsze, to czemu mielibyśmy z tego nie korzystać? Jak dla mnie sprawa jest prosta - podejrzewam, że budownictwo w samej stolicy czeka niezła zapaść.

mspinfo.png

#17 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 490 postów

Napisano 15 wrzesień 2014 - 09:32

Najtańsze to pewnie będą na Bielanach, Białołęce lub w innych oddalonych dzielnicach od centrum. Ale musimy sobie odpowiedzieć na pytanie - czy stać nas na to aby tracić tyle czasu na dojazdy do pracy do centrum - bo większość z nas pracuje jednak w centrum. Sporo ciekawych inwestycji powstaje czy zostało już ukończonych na Pradze. Mam tu na myśli np Kamienna 1 czy Praga Tower wykonane przez Agenta Development S.A. - tutaj więcej info http://www.agenadevelopment.pl/

Jak widzicie ceny mieszkań zaczynają się od 6900 zł za m kw i może więc być to kompromisowym rozwiązaniem pomiędzy bliskością do centrum i tanimi kosztami związanymi z zakupem.

#18 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1825 postów

Napisano 21 październik 2014 - 08:14

Popieramy - okolice miasta to jednak cisza, spokój, brak korków, lepsze lokalizacje osiedli. Nie chcę mieszkać gdzieś, gdzie przebicie się własnym autem do pracy trwa nawet prawie godzinę. Z Radzymina mam kawałek, ale i tak dojazd do pracy od tej strony miasta zajmuje mi dużo mniej czasu.

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#19 Guest_Sojka

Guest_Sojka
  • Goście

Napisano 13 listopad 2014 - 21:53

6900 za metr? W Radzyminie płaciliśmy 4300 za metr nowego mieszkania. Te kwoty które są wymieniane nijak mają się do standardu życia.
Większość ludzi musi to spłacać latami, a nawet do końca życia. I gdzie tutaj komfort życia w Warszawie?

#20 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1825 postów

Napisano 14 listopad 2014 - 09:28

Hehe... w Warszawie znajdziesz też mieszkania z cenami na ponad 10 tysięcy za metr. Wawa to kosmos cenowy, koszty życia również wysokie. Ty piszesz o Akacjowej Alei tak? Jeśli sytuacja się utrzyma, to coraz mniej osób będzie chciało mieszkać w stolicy, bo po co? Przecież lepiej dojechać...

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: nieruchomości, zakup mieszkania, kawalerka, warszawa, mieszkanie w Warszawie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych