Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zawieszenie pneumatyczne i hydropneumatyczne - koszt naprawy

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102150 postów

Napisano 27 styczeń 2014 - 10:51

Komentarz do artykułu: Zawieszenie pneumatyczne i hydropneumatyczne - koszt naprawy

#2 Guest_SongoKu

Guest_SongoKu
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2014 - 10:51

Ceny pneumatyki są szokujące! nic dziwnego ze te audi A8 tak szybko lecą z ceny

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 07 luty 2015 - 16:57

Od razu widać że na temat Citroena wypowiada się ktoś kto się nie zna. Citroeny nie mają sprężarek tylko pompy płynu. Artykuł uznaję za nieprofesjonalny i radze nie sugerować sie cenami (przynajmniej w przypadku Citroena) tylko poszperać samemu. Z mojego doświadczenia wystarczy znależć odpowiedniego mechanika, a nie jest to trudne, który umie naprawiać 'hydro' i nie ma się czego bać.

#4 Guest_Załamany

Guest_Załamany
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2015 - 00:46

Kto to napisał? Sfery do Citroena to 200-250zł za sztukę, oryginalne IFHS. Siłowniki, oczywiście oryginalne, przednie kosztują 1500zł, a tylne 650zł za sztukę. Dodatkowo pompa pompuje płyn do siłowników...

#5 Guest_realny

Guest_realny
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2015 - 10:29

o zawieszeniu Citroena to jakiś laik i dyletant pisał... a jeszcze to "gdyby"... łosiu napisz jeszcze jaki będzie koszt, gdyby się koło urwało, albo drzewo na dach spadło... Ciekaw jestem kto pisze coś o czym nie ma zielonego pojęcia? Dziecko z gimnazjum?

#6 Guest_łosiu

Guest_łosiu
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2015 - 20:42

o zawieszeniu Citroena to jakiś laik i dyletant pisał... a jeszcze to "gdyby"... łosiu napisz jeszcze jaki będzie koszt, gdyby się koło urwało, albo drzewo na dach spadło... Ciekaw jestem kto pisze coś o czym nie ma zielonego pojęcia? Dziecko z gimnazjum?

łosie sarny i jelenie. Całe stada!

#7 Guest_Barbapapa

Guest_Barbapapa
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2016 - 16:36

ja mam C5 i jest super ale jesli wam zacznie coś nie bardzo podrzucać na wybojach to trzeba sprawdzić sfery-po prostu może obniżyć się ciśnienie azotu w sferze i trzeba znalezć taki warsztat aby ją nabić bo to jeszcze taniej niż wymieniać na nowe które są tanie(200zł). Podobno raz na trzy lata trzeba dopompować azotu do gruszek jeśli komfort jazdy spada. Znaczenie w komforcie ma też to jakie są opony czy z miękkiej gumy czy twardej.Sfery c5 kosztują na allegro poniżej 200zł więc citroen jest tani w naprawie a zawieszenie pneumatyczne w innych autach bardzo bardzo bardzo drogie...więc polecam citroena

#8 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2017 - 11:50

Polecam sprawdzoną firmę zajmującą się sprzedażą nowych części do zawieszeń pneumatycznych. www.pneumatic24.pl

#9 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2017 - 22:05

Tez polecam Cytryne. Hydro da sie zrobić za 2-3 tys. zl. I jezdzisz potem 200 tys. km na spokojnie

#10 tomek34h

tomek34h

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 21 sierpień 2017 - 22:42

Niestety koszty zawieszenia to 5 tys, ale za to używki można tanio kupić.

Najlepsze darmowe chwilówki online.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych