Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zamarzanie paliwa – jak uniknąć tego problemu? Czy można sobie z nim szybko poradzić?

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102983 postów

Napisano 22 styczeń 2014 - 12:31

Komentarz do artykułu: Zamarzanie paliwa – jak uniknąć tego problemu? Czy można sobie z nim szybko poradzić?

#2 Guest_Filip

Guest_Filip
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2014 - 12:31

zimą faktycznie zawsze jeżdzę mając co najmiej pół baku paliwa

#3 Guest_MM Store

Guest_MM Store
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2014 - 20:54

Idą spore mrozy, zachęcam do użycia dodatków do ON http://mmstore.pl/do...-napedowego-1l/

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 25 luty 2015 - 13:50

zimowe paliwo nie tak szybko zamarza jak letnie, jest wzbogacone o specjalne składniki dzięki którym ma obniżoną temperaturę zamarzania. Podczas zamarzania paliwa dochodzi do wielu uszkodzeń w przewodach paliwowych, hydraulicznych, węże pękają. Dobrze że w firmie Mirex Przewody Paliwowe w Starogardzie Gdańskim

#5 Guest_Szwagier

Guest_Szwagier
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2017 - 13:24

Swego czasu posiadałem benzynową astra b. Pewnego zimowego dnia po drugiej zmianie w pracy oddalonej o 30 km od domu samochód odmówił posłuszeństwa. Temperatura ok -25 stopni godzina 23. Pech. Myślałem że akumulator ale elektryka była sprawna. Ani "na pych", ani holowanie przez kolege nie pomogło do momentu aż wpadliśmy na pomysł odpalenia auta z instalacji która również posiadałem. Trzeba było tylko wkręcić obroty silnika na 2000. Kawał długiej prostej, 2 bieg i Passat kolegi pomogły, po 90 minutach na mrozie udało się odpalić na instalacji gazowej. Potem zostawilem auto na myjni automatycznej BP u znajomego na 24 godziny. 4 stopnie w środku myjni pomogły rozmrozic krysztalki lodu w przewodach paliwowych. 2 litry denaturatu do baku i zero problemow przez reszte zimy. Niezła jazda była. Jest co wspominać.

#6 Guest_Kris

Guest_Kris
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2020 - 07:05

Panie Kamilu Fraszkiewicz taka rada na przyszłość. Proszę pisać o rzeczach, o których masz Pan choć trochę pojęcia. Bo z tego artykułu jasno wynika że jest brak podstawowej wiedzy. Wprowadzanie ludzi w błąd powinno być karane.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych