Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tramwaj na rondzie - kiedy ma pierwszeństwo?

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102333 postów

Napisano 25 grudzień 2013 - 19:17

Komentarz do artykułu: Tramwaj na rondzie - kiedy ma pierwszeństwo?

#2 Guest_byk

Guest_byk
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2013 - 19:17

No, a gdzie na tych obrazkach widać tramwaj? barany.

#3 Guest_baran

Guest_baran
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2013 - 11:01

Dorysuj sobie ten tramwaj baranie... i przejdz na pismo obrazkowe bo innnego nie kminisz

#4 Guest_John Rambo

Guest_John Rambo
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2015 - 18:26

Co za debilny artykuł...skąd ja jako kierowca samochodu mam wiedziec jaki znak drogowy widzi motorniczy? NIe ma sie co dziwic zatem  ze 99% kierowćów przepsuzcza tramwaj. Poza tym z  artykułu wynika własnie ze tramwaj ma zawsze pierwszeństwo mimo że "inteligentny" autor sugeruje co innego. Żenada

#5 Guest_TU... .

Guest_TU... .
  • Goście

Napisano 22 maj 2015 - 10:19

RAMBO !!!! TO NIE ARTYKÓŁ DEBILNY TYLKO TY JESTEŚ DEBILEM !! jeśli wjeżdżałeś na "rondo i miałeś znak "ustąp pierwszeństwa to zapewniam cię że taki sam znak ma ja wszyscy WJEŻDŻAJĄCY NA RONDO - MOTORNICZY TEŻ !! dlatego nie musisz wiedzieć jaki ma znak motorniczy. Żenadą jest twój wpis bo nie nzasz zasad i przepisó ruchu drogowego.

#6 Guest_kawosz

Guest_kawosz
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2017 - 07:10

cyt.: nicka TU "RAMBO !!!! TO NIE ARTYKÓŁ DEBILNY TYLKO TY JESTEŚ DEBILEM !! jeśli wjeżdżałeś na "rondo i miałeś znak "ustąp pierwszeństwa to zapewniam cię że taki sam znak ma ja wszyscy WJEŻDŻAJĄCY NA RONDO - MOTORNICZY TEŻ !! dlatego nie musisz wiedzieć jaki ma znak motorniczy. Żenadą jest twój wpis bo nie nzasz zasad i przepisó ruchu drogowego." BRAWO, chyba bardziej obrazowo już się tego wyjaśnić nie da, jeszcze raz brawo dla "TU"

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych