Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mercedes Benz klasy C (W202) - ostatni prawdziwy Mercedes? - raport po 300 tysiącach kilometrów.

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102713 postów

Napisano 08 listopad 2013 - 15:47

Komentarz do artykułu: Mercedes Benz klasy C (W202) - ostatni prawdziwy Mercedes? - raport po 300 tysiącach kilometrów.

#2 Guest_Autodoradca Poznań

Guest_Autodoradca Poznań
  • Goście

Napisano 08 listopad 2013 - 15:47

Planujecie Państwo zakup samochodu?Warto go dokładnie sprawdzić.I DLATEGO OFERUJĘ PAŃSTWU SWOJĄ POMOC.POMOC PRZY ZAKUPIE SAMOCHODU. MOJE DOŚWIADCZENIE???KILKANAŚCIE TYSIĘCY PRZEJRZANYCH AUT I ODBIORÓW TECHNICZNYCH.KILKANAŚCIE LAT NA RYNKU MOTORYZACYJNYM, W TYM KILKA LAT W ASO .NADZÓR NAD FLOTAMI POJAZDÓW ,NADZÓR NAD WYMIANĄ FLOT SAMOCHODÓW NOWYCH I UŻYWANYCH, ZAKUP SAMOCHODÓW NA ZAMÓWIENIA Z WIELKOPOLSKI NA POŁUDNIE KRAJU, DLA NAJWIĘKSZYCH ODBIORCÓW SAMOCHODÓW.WERYFIKACJA STANÓW TECHNICZNYCH POJAZDÓW, KONTROLA DOKUMENTACJI, DOKONYWANIE ZAKUPU W IMIENIU ZLECAJĄCEGO ZAKUP.NADZOROWANIE PROCESÓW LIKWIDACJI SZKÓD KOMUNIKACYJNYCH W TYM: ODBIORY TECHNICZNE I KONTROLA JAKOŚCI WYKONANYCH NAPRAW LAKIERNICZYCH ZGODNIE Z NAJWYŻSZYMI NORMAMI.UDZIELAM RÓWNIEŻ FACHOWYCH PORAD JAK PRZYGOTOWAĆ SAMOCHÓD DO SPRZEDAŻY, EFEKT ?? SZYBSZA SPRZEDAŻ SAMOCHODU I UZYSKANIE WYŻSZEJ CENY. www.autodoradca.eu

#3 Guest_Pogrom

Guest_Pogrom
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2013 - 18:18

Od ponad roku jeżdżę dokładnie taką C-klasą. 102 konie, diesel. Trafiłem na w miarę zadbany i bardzo dobrze wyposażony egzemplarz (skóry, klimatyzacja dwustrefowa, elektryka, fotel z masażem, dogrzewanie wnętrza na postoju itd, itd. - sporo tego). Nie będę się rozpisywał, ale wszystkim zastanawiającym się powiem jedno: warto! Warto kupić możliwie zadbany egzemplarz, nieco doinwestować a odwdzięczy się przede wszystkim rewelacyjnym komfortem jazdy i mimo wszystko reprezentatywnością, bo jego uniwersalny wygląd dawno już został sklasyfikowany jako klasyczny. Zatem, dziś już za 7 - 8 tysięcy (można i za 4.000, ale wiadomo...) możemy mieć naprawdę dobre, bardzo komfortowe i nadal reprezentacyjne auto. Niech to nie zabrzmi głupio, ale ten samochód zmienił mój punkt widzenia na motoryzację. Zdecydowanie faworyt rynku wtórnego w segmencie aut powyżej 10letnich

#4 Guest_FanMarki

Guest_FanMarki
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2014 - 16:05

Jedyne mercedesy zdrowo-rozsądkowe to rodzina W124. Powyższa c-classa umywa się niestety do p[ierwsezgo baby-benza czyli w201 słynnej 190. Jak już kupować małego merca to tylko jego, choć nie jest już taki reprezentacyjny jak w124. Ten tutaj zaprezentowany ma kilka istotnych wad, więc trzeba o nich wiedzieć i uważać przy zakupie. Proponuje zagłębić się bardziej w temat zainteresowanym tym modelem jednak jak mówiłem za te same pieniądze bądz ciut! wyższe dostaniemy zadbaną sztuke 124. Wiem co mówię, wcześniej miałem czarne coupe 300 benz/gaz teraz jeżdze 300d w wersji kombi. Zdecydowanie zalecam skrzynie automatyczne! To dopełnia tylko komfort i niezawodność.

#5 Guest_Piotr Tester

Guest_Piotr Tester
  • Goście

Napisano 04 marzec 2016 - 21:17

Cała prawda o mercedesie W202: rdza, rdza i jeszcze raz... Ten samochód nie koroduje, on puchnie - rdza w tym samochodzie jest jak wirus zaaplikowany, zagnieżdżony prawie w każdym dostępnym miejscu - niedostępnym dla ludzkiego oka. Wydawać by się mogło, że na naszym modelu W202 nie ma rdzy, aż któregoś pięknego dnia coś nam się pokaże... dorbniutki purchelek. To nic, to tylko drobniutki purchelek, nic wielkiego - pomyślicie. Nic z tych rzeczy. W mercedesie w odróżnieniu od innych marek, to co pokazuje się na zewnątrz to tylko wierzchołek ogromnej góry lodowej. Nie poleciłbym tego modelu, nawet największemu wrogowi.

#6 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2016 - 12:51

mój mietek ma 22 latka i nigdy go nie sprzedam dużo ludzi może pozazdrościc takjego stanu i luksusu a jazdy

#7 Guest_220CDI Sulz am Neckar

Guest_220CDI Sulz am Neckar
  • Goście

Napisano 20 październik 2019 - 15:22

Autor nigdy nie miał do czynienia z tym autem o oryginalnym przbiegu 300tyś km bo takiego przbiegu po prostu w tym aucie nie widać. W razie polemiki służę własnym przykładem z potwierdzonym przebiegiem I bez widocznej korozji.

#8 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 29 październik 2019 - 14:22

Mój jest 1997, mam go bardzo długo, malutka rdza powierzchowna w 2 miejscach, stoi pod chmurką, nigdy nie zawiódł, nic nie robione, egz. bezwypadkowy i poprawnie eksploatowany jest nie do zdarcia jak w124.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych