Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie znajduje się numer VIN w aucie?

26 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102188 postów

Napisano 02 listopad 2013 - 19:49

Komentarz do artykułu: Gdzie znajduje się numer VIN w aucie?

#2 Guest_kąk

Guest_kąk
  • Goście

Napisano 02 listopad 2013 - 19:49

dokładnie na www.gdziejestvin.pl

#3 Guest_gdzie jest vin

Guest_gdzie jest vin
  • Goście

Napisano 06 listopad 2013 - 10:09

Znalazłem fajną stronkę WWW.GDZIEJESTVIN.PL , przydatna polecam . Chłopaki się rozwijają.

#4 Guest_TomekKaliszczak

Guest_TomekKaliszczak
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2014 - 19:03

Wszystko fajnie, ale mało który serwis rozkodowujący VIN ma cokolwiek ciekawego do powiedzenia. Dobry serwis to taki co ma dużo baz danych pod sobą, w USA najlepsze to Carfax i Autocheck, wic jak sciągasz auto z USA to koniecznie raport z jednego z wyżej wymienionych. W Polsce najlepszy to VinPlus, dla aut zarówno z USA i Europy. Zdecydowanie polecam, mam za darmo rozkodowanie, a często nawet raport ze zdjęciami - zobacz sam www.vinplus.pl

#5 JanPrze

JanPrze

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaOborniki

Napisano 03 wrzesień 2014 - 10:38

Jaki problem zajrzeć pod maskę, odczytać VIN i poszukać w sieci. Trochę wysiłku nie zaszkodzi

fotopułapki - tvprzemyslowa.pl

#6 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2014 - 12:40

Wszystko fajnie, ale mało który serwis rozkodowujący VIN ma cokolwiek ciekawego do powiedzenia. Dobry serwis to taki co ma dużo baz danych pod sobą, w USA najlepsze to Carfax i Autocheck, wic jak sciągasz auto z USA to koniecznie raport z jednego z wyżej wymienionych. W Polsce najlepszy to VinPlus, dla aut zarówno z USA i Europy. Zdecydowanie polecam, mam za darmo rozkodowanie, a często nawet raport ze zdjęciami - zobacz sam www.vinplus.pl

To jest oszustwo strona www.vinplus.pl zamiast rozkodowania vinu podaje historie danej marki. Placisz 28 pln i dowiadujesz sie na przyklad ze mercedes to niemiecka firma . OSZUSTWO!!!!!!

#7 Guest_StefanJurta

Guest_StefanJurta
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2015 - 12:37

Ja sprawdziłem samochód przed zakupem na www.autobaza.pl i dostałem ciekawe informacje, że auto miało wypłaconą szkodę z ubezpieczenia w Austrii. Właściciel twierdził, że auto było bezwypadkowe...

#8 Guest_Wojtek

Guest_Wojtek
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2015 - 23:37

Vinplus to oszuści !!!!!!!!!!!!!!

Za 28 zł przekazują informację o...marce samochodu i państwie z którego pochodzi.

I nic więcej !!!!

Strzeżcie się !!!!!!

#9 Guest_Wojtek

Guest_Wojtek
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2015 - 23:39

To jest oszustwo strona www.vinplus.pl zamiast rozkodowania vinu podaje historie danej marki. Placisz 28 pln i dowiadujesz sie na przyklad ze mercedes to niemiecka firma . OSZUSTWO!!!!!!

To co pisze poprzednik to prawda !!!!!

Vinplus to OSZUŚCI !!!!!!!

Poza nazwą i krajem pochodzenia nie podają nic !!!!

Pobierają za to 28 zł 

#10 bobis

bobis

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 18 lipiec 2015 - 00:27

VIN PLUS.PL to oszuści za kwotę prawie 28 zł podają jedynie na podstawie nr. VIN markę samochodu i kraj pochodzenia i nic więcej.To jaką marką jeżdżę i skąd pochodzi moja bryka to ja wiem i nie trzeba płacić 27.90 PLN .

OSZUŚCI !!!

piszę to jako poszkodowany ku przestrodze Wam a na pohybel oszustom

#11 Guest_Majka

Guest_Majka
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2015 - 13:14

A ktoś korzystał z autobaza.pl ?

#12 Guest_Agnieszka

Guest_Agnieszka
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2015 - 08:59

Ja korzystałam z autobazy - wolałam płatnie, jakoś mam wrażenie, że bardziej mnie to przekonuje i wolę zapłacić i mieć spokój. Bardzo fajna opcja, dostałam raport, dowiedziałam się wszystkiego i udało mi się kupić auto bez problemu - polecam ;-)

#13 Guest_Pawel

Guest_Pawel
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2015 - 12:36

Zostałem oszukany vinplus.pl.

dostałem emaila z opisem VIN Forda

Marka FORD

produkcja USA a to nie prawda bo niemcy

Skandal Firma zarejstrowana w Dubaju

#14 Guest_Matt

Guest_Matt
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2015 - 12:11

To fakt - vinplus.pl to oszuści, za to na pewno po raz kolejny skorzystam z autobazy - z resztą automo.pl też nie jest złe (weryfikowałem w obu już auta w zeszłym roku) mogę polecić z czystym sumieniem.

#15 Guest_race

Guest_race
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2015 - 21:23

To fakt - vinplus.pl to oszuści, za to na pewno po raz kolejny skorzystam z autobazy - z resztą automo.pl też nie jest złe (weryfikowałem w obu już auta w zeszłym roku) mogę polecić z czystym sumieniem.

no i co tam dokladnie zweryfikowales?

#16 Guest_Grzesiek

Guest_Grzesiek
  • Goście

Napisano 26 październik 2015 - 10:37

A ktoś korzystał z autobaza.pl ?

Ja korzystałem i polecam. Dzięki temu byłem spokojny o to, że kupuje dobre auto. Wszystko mogłem dokładnie sprawdzić. Mój znajomy też z tego korzystał i udało mu się uniknąć zakupu felernego auta.

#17 Guest_Matt

Guest_Matt
  • Goście

Napisano 26 październik 2015 - 13:05

no i co tam dokladnie zweryfikowales?

Owszem zweryfikowałem - choć nadal szukam auta i jest kiepsko bo same gnioty, jak w raporcie jest ok i ruszam się obejrzeć auto to stan faktyczny różni się znacząco od zdjęć w ogłoszeniu i tego co mówi sam sprzedawca (o ile w ogóle coś chce powiedzieć - "Paaaniiiee przyjedź pan to sam zobaczysz, no igła drugiej takiej za te pieniądze pan nie dostaniesz" - no rzesz k... 150km w jedną stronę psu na budę. Trudno jest kupić auto bo pełno jest oszustów.

#18 Guest_Maciek

Guest_Maciek
  • Goście

Napisano 28 październik 2015 - 13:01

Teraz to nie ma co wierzyć w uczciwość ludzi. Lepiej sprawdzić auto i nie denerwować się potem nie potrzebnie. A co do serwisu autobaza - też mogę polecić. 

#19 Guest_Krzysiek

Guest_Krzysiek
  • Goście

Napisano 30 październik 2015 - 11:21

Dobra jest ta autobaza, sprawdza dość dokładnie. Według mnie lepiej zapłacić, niż kupić niepewne auto.

#20 Guest_Arturs

Guest_Arturs
  • Goście

Napisano 02 listopad 2015 - 15:23

z tego co się orientuje jest to płatny portal, tak? Z drugiej strony wszyscy zachwalacie stronkę a własnie mam w planach zakup autka więc myślę że skorzystam z autobaza.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych