Skocz do zawartości

Zdjęcie

Test akumulatorów - który akumulator jest najlepszy?

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102844 postów

Napisano 05 listopad 2013 - 21:57

Komentarz do artykułu: Test akumulatorów - który akumulator jest najlepszy?

#2 Guest_pasterz

Guest_pasterz
  • Goście

Napisano 05 listopad 2013 - 21:57

Ja tam kupiłem już parę lat temu jenoxa, bo nie miałem za bardzo gotówki i powiem tyle, że 2x tańszy od boscha, a różnicy praktycznie nie widzę. Więc nie wiem czy jest sens przepłacać za te różne zachodnie...

#3 Guest_benek

Guest_benek
  • Goście

Napisano 05 listopad 2013 - 22:56

ja też mam od 3 lat jenoxa i jestem zadowolony, miałem co prawda przygodę z elekryką ale to był zupełnie inny temat i grubsza robota a mimo wszystko aku wyrzymał

#4 Guest_Wpisz, jak chcesz się przedstawić.

Guest_Wpisz, jak chcesz się przedstawić.
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2014 - 21:48

Kupiłem kiedyś 2szt ze względu na cenę (tani) i obydwa akumulatory "umarły" dosłownie po upływie gwarancji. Osobiście nie polecam, lecz u mojego kolegi siedzi w aucie już trzeci rok

#5 eldem

eldem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów

Napisano 02 grudzień 2014 - 23:08

Ale którychy nie polecasz?

#6 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 10 luty 2015 - 02:06

To jak tak miałem dwa razy z tym niby "markowymi", droższymi, koniec gwarancji, miesiąc czasu, aku pada. Absolutnie bez sensu. Niestety, ale z Zachodu też pcha się do nas cały czas dużo odrzutów, wiele z nich przewożonych jest i magazynowanych w fatalnych warunkach.

#7 Guest_mechanik uczciwy

Guest_mechanik uczciwy
  • Goście

Napisano 06 marzec 2018 - 08:04

Tylko Polskie akumulatory sa najlepsze:Autopart,Jenox,Zap Sznajder to swiatowa klasa i cena.Niestety Centra jak byla polska byla dobra,jak sprzedali francuzom to szajs.Dlatego nie czytajcie sponsorowanych artykulow przez niemcow chwalacych ich marki a kupujcie Polskie.Logicznie myslac zanim przywiaza Warte czy Boscha to w drodze do Polski juz sie rozladowywuje.Polskie odrazu z fabryki sprzedaja sie jak cieple buleczki tylko nie kupujcie z marketow,tam moze stac akumulator nawet kilka Lat.

#8 Guest_Greszka

Guest_Greszka
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2020 - 11:12

Zgadzam się z @mechanik uczciwy Osobiście posiadam polskiego Jenoxa i jestem bardzo zadowolony. 5 lat bezawaryjnej jazdy jak dotąd

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych