Skocz do zawartości

Zdjęcie

Uszkodzona turbosprężarka cz. II - objawy

52 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 17 marzec 2017 - 09:18

W alfie mojej żony ostatnio turbina zakończyła swój żywot.

Ponownie zaufałem firmie Bosch Diesel Service Pawlik ze Stalowej Woli.

www.regeneracja-turbosprezarek.pl

To była moja druga wizyta w tej firmie - wcześniej robiłem do swojego seata.

Przenieśli się do nowej siedziby - jest to chyba najbardziej profesjonalna pracownia regeneracji w kraju.

Na pewno jest największa. Budynek robi ogromne pozytywne wrażenie. Można "podglądać" proces regeneracji

bo cały budynek jest przeszklony.

Z czystym sercem polecam.

#42 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 19 marzec 2017 - 23:22

Polecam aso. Nie bawia sie w naprawy ktore mog nie pomóc tylko robia raz a dobrze

#43 Guest_Alik

Guest_Alik
  • Goście

Napisano 24 maj 2017 - 15:25

Z zakresu naprawa i sprzedaż turbosprężarek, gdyby ktoś był zainteresowany, mam bardzo dobry namiar na firmę, która się tym specjalizuje, a mianowicie turbolux.pl . U nas regenerowali, nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko szybko i profesjonalnie, polecam.

#44 Guest_Bartoninek

Guest_Bartoninek
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2017 - 09:45

Objawy miałem podobne, ale w warsztacie  www.pphuturbo.pl jak byłem na miejscu to się okazało, że można spróbować zrobić regenerację żeby uniknąć opłat za kupno całkowicie nowej turbiny i na szczęście udało się. Świetny serwis!

#45 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2017 - 07:37

Zdecydowanie jak turbina do regeneracji to Pawlik Bosch ze Stalowej Woli,

nie ma co się rozdrabniać na jakieś garażowe naprawy.

Po Pawliku turbina jest lepsza niż nowa.

#46 Mariannn

Mariannn

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 11 sierpień 2017 - 18:52

A wiecie, jakie są przyczyny uszkodzeń turbosprężarek? Myślę, że warto je poznać. Ja niedawno trafiłem na świetną stronę: http://turbosprezarki.com, w której kupiłem części do swojej turbosprężarki. Firma sprzedaje też nowe turbosprężarki takie po regeneracji – wszystko w bardzo wysokiej jakości :) Polecam!

#47 Guest_Marekk

Guest_Marekk
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2017 - 12:18

dokładnie, ja też pytałem o nową turbinkę do golfa - to w serwisie VW zaśpiewali mi 3800 zł netto! a w firmie z Mielca - Regmot - zrobili mi to za 800 zł ... więcej chyba dodawać nie muszę 

#48 Jarecki85

Jarecki85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 117 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 16 listopad 2017 - 12:38

Jeśli o mnie chodzi to regenerowałem w AMSerwis w Trójmieście. Znają się tam na rzeczy i radzą sobie z turbinami bardzo szybko i za przystępną cenę. Warto skorzystać z ich usług, bo auto od razu nabierze mocy.

#49 MarcinCin

MarcinCin

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 94 postów

Napisano 24 listopad 2017 - 15:34

Albo kupić nową, albo zregenerować starą – innego rozwiązania tej sytuacji nie widzę. Polecam www.turbolux.pl , to dobra firma która zajmuje się m.in. takimi usługami.

#50 annk

annk

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 30 grudzień 2017 - 11:56

Mogę potwierdzić, że TurboJulita jest bardzo dobrym auto serwisem, który zajmuje się regeneracją turbinek. Oddałam przed świętami do naprawy samochód. Panowie dali radę ogarnąć spokojnie przed świetami, do tego samochód bardzo dobrze się prowadzi, działa bezawaryjnie.

#51 Guest_borszeł

Guest_borszeł
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2018 - 14:37

I ja miałem problem z turbospreżarką, a mianowicie jej bardzo głośnym działaniem. Zadzwoniłem do auto serwisu Turbolux w miejscowści Borowa. Szybka diagnostyka i naprawa, na szczęście nie było to jakieś mega poważne uszkodzenie. Auto po naprawie jeździ cicho i do tego jest bezawaryjne. Więc jak dla mnie bardzo dobre rozwiązanie

#52 Guest_pancosjusz

Guest_pancosjusz
  • Goście

Napisano 06 luty 2018 - 11:52

Aktualnie bardzo łatwo jest naciąć się na pseudo mechanikach więc trzeba wybierać uważnie, ze swoją turbosprężarką pojechałem do serwisu www.turbo-tech.eu z Łodzi który specjalizuje się w tym zakresie i przywrócili ją do porządku.

#53 PaveloS

PaveloS

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 75 postów

Napisano 17 czerwiec 2018 - 19:14

Ja regenerowałem w Moto-Press spod Środy Śląskiej http://www.moto-press.pl/ Firma mega profesjonalna, szybko się z tym uwinęli. Na naprawy turbosprężarek dają 12-miesięczną gwarancję. U mnie już dawno minęła gwarancja a dalej jest w porządku.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych