Skocz do zawartości

Zdjęcie

Samochód zastępczy z OC sprawcy lub z AC

31 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Dorota

Guest_Dorota
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2014 - 17:36

Podasz mi numer do nich, raczej nie skorzystam, ale wykorzystam - poradę telefoniczną smile.png.

Proszę, oto numer telefonu: 692 - 11 - 20 - 01. Jestem pewna, że ci pomogą i doradzą smile.png

#22 Guest_ELiss

Guest_ELiss
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2014 - 06:50

Super, dzięki. Wszystko mi wytłumaczyli. Jakiś pozytywny gość mi wszystko wyjaśnił, pozdrawiam Siemianowice i całe AutozastepczePL smile.png Życzę Wam powodzenia, nie zrażajcie się i pomagajcie dalej poszkodowanym! Super, że są takie firmy!
Szkoda, że od razu na nich nie trafiłam, bo bym się teraz nie musiała niczym martwić. Miesiąc temu wynajęłam auto w innej firmie, w sumie też spoko ludzie, ale niestety nie jest tak różowo jak mi się wcześniej wydawało .... Wszystko było OK do czasu, aż TU nie odmówiło wypłaty odszkodowania za 2/3 najmu, bo niby przy całce tylko na czas do 7 dni po poinformowaniu o tym, że to szkoda całkowita. No i teraz mam problem, bo muszę sama dochodzić pozostałej kwoty za najem. Na przyszłość już będę wiedziała gdzie mam dzwonić po auto zastępcze smile.png, żeby się potem vs TU nie spotykać w sądzie.

#23 Guest_Kola

Guest_Kola
  • Goście

Napisano 04 październik 2014 - 16:14

Najwygodniej to brać auto bezgotówkowo. Wtedy nie mamy problemu z odzyskaniem kasy z TU. Bezgotówkowo równa się bez problemowo i tyle.

#24 Guest_marek.L

Guest_marek.L
  • Goście

Napisano 03 marzec 2015 - 15:31

Darmowe samochody zastępcze z OC sprawcy wypadku znajdziesz w ofercie wypożyczalni Freecar. Firma działa w Lublinie i Puławach. Szczegółową ofertę znajdziesz na ich stronie (www.wynajmesamochod.pl). Plusem jest to, że firma powołuje własnych rzeczoznawców, którzy oceniają wycenę szkody wykonaną przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe.

#25 Guest_Paula M

Guest_Paula M
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2015 - 06:15

auto zastepcze z c-zastepczy.pl mialam rzeczywiscie za 0 zł. Na dodatek w nietypowej sprawie - sprawca nie mial ubezpieczenia OC ale nie było żadnego problemu". Dodatkowo zostałam poinformowana o ubytku wartości handlowej pojazdu i zostały złożone roszczenia. Czekamy na decyzję

#26 eldos

eldos

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 sierpień 2015 - 08:41

dużo informacji o tym jak uzyskać auto zastępcze jest również na tej stronie zastepczy.org , wyjaśniają każdy krok także komu trzeba to polecam 

#27 kawartt23

kawartt23

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 202 postów

Napisano 04 luty 2016 - 17:47

Jeśli szukacie odpowiedzi na swoje pytania to osobiście polecam http://auto-zastepcz...zy-z-oc-sprawcy świetny artykuł na temat samochodów zastępczych z oc sprawcy ! Wszystko idealnie wyjaśnione, mi bardzo pomógł, więc wam na pewno też pomoże.

Hurtownia zabawek Odpustowe.pl to dobry i bogaty wybór zabawek oraz akcesoriów dla dzieci. W ofercie firmy znajdą Państwo wiele ciekawych produktów w bardzo dobrych cenach, które gwarantują rozrywkę w każdym przedziale wiekowym. Niektóre kategorie obejmują wiele ciekawych produktów związanych z grami i zabawami edukacyjnymi. Znajdziecie w ofercie wiele artykułów sportowych i szkolnych a także zestawy klocków lego wielu znanych firm. Odpustowe wspiera polskich producentów, którzy gwarantują wysokiej jakości wykonanie i bezpieczeństwo. Oferta skierowana do Państwa to nie tylko zabawki.

#28 Guest_Greta

Guest_Greta
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2016 - 18:48

Temat samochodu zastępczego z oc sprawcy warto przede wszystkim poruszyć w wypożyczalni, na którą się zdecydujecie przy wynajęciu auta. Pamiętam, że gdański Panek zajął się całą sprawą za mnie - musiałam zadbać tylko o skompletowanie dokumentów. Całą resztą formalności zajęli się pracownicy oddziału.

#29 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 675 postów

Napisano 01 listopad 2016 - 22:20

Zaglądaliście już tutaj http://www.eucocar.pl ? Jeśli nie, to koniecznie zapiszcie sobie adres tej strony. Można tam bowiem wynająć samochód zastępczy z oc sprawcy. Super sprawa!

#30 Guest_s3

Guest_s3
  • Goście

Napisano 31 marzec 2017 - 21:48

Mogę podać adres mailowy do gościa  z tego EUCOCAR, który nam pomógł z samochodem zastępczym. Warto bezpośrednio do niego pisać na adres a.kita@euco.pl

#31 G0siaa

G0siaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 253 postów

Napisano 22 maj 2020 - 21:16

Ja nie posiadam ubezpieczenia Assistance. Po awarii pojazdu skontaktowałam się z pomocą drogową www.morag-centrum.com.pl. Niestety okazało się, że usterka jest poważniejsza i nie mogę kontynuować podróży. Na czas naprawy otrzymałam Peugeota 508. Byłam bardzo zadowolona z szybko udzielonej i kompleksowej pomocy.

#32 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 645 postów

Napisano 24 maj 2020 - 16:47

AC to raczej działa na szkody nasza, OC jest na szkody drugiej strony. W temacie ubezpieczenia AC tutaj https://cuk.pl/ubezp...nia/samochod/ac macie dobry artykuł na jego temat. Ja mam je wykupione i chwalę sobie warunki, już nie raz dostałem odszkodowanie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych