Skocz do zawartości

Zdjęcie

Samochód zastępczy z OC sprawcy lub z AC

31 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102937 postów

Napisano 09 sierpień 2013 - 10:08

Komentarz do artykułu: Samochód zastępczy z OC sprawcy lub z AC

#2 Guest_kin

Guest_kin
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2013 - 10:08

od kiedy mamy monitoring gps od flotis mobile to jakoś mniej wypadków w firmie

#3 Guest_Po_stłuczce

Guest_Po_stłuczce
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2013 - 21:01

Miałam okazję skorzystać z tego prawa. Samochód zastępczy wypożyczyłam w Panku, bardzo sobie chwalę. Na miejscu mi pomogli. A samo to że miałam taką możliwość bardzo ułatwiło mi życie:) i szybciej dostałam odszkodowanie.

#4 Guest_Inga

Guest_Inga
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2013 - 19:15

Właśnie szukam samochodu zastępczego. Wczoraj miałam stłuczkę. Mam nadzieję, że nie trzeba dużo formalności załatwiać.

#5 Guest_Ulis2

Guest_Ulis2
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2013 - 15:36

Właśnie szukam samochodu zastępczego. Wczoraj miałam stłuczkę. Mam nadzieję, że nie trzeba dużo formalności załatwiać.

Wyżej ktoś wspominał o wypożyczalni Panek SA więc udaj się tam. Maja swoich prawników więc nie powinno być problemów z wyegzekwowaniem od ubezpieczalni kasy.

#6 Guest_Krzysztof

Guest_Krzysztof
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2013 - 20:25

O ile dobrze pamiętam to jakoś w okolicach marca po wypadku dostałem namiar na wypożyczalnię panek i bez problemowo miałem zastępcze auto przez ok tydzień - na czas naprawy. Mogę napisać tylko tyle, że przypadkiem dowiedziałem się o tym od mojego ubezpieczyciela. Nawet nie wiedziałam że taka uchwała weszła w życie.

#7 Guest_dadola

Guest_dadola
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2013 - 18:58

Właśnie szukam info w tym temacie i wypożyczalni, która mi wynajmie auto z OC sprawcy. Jeszcze dziś odwiedzę wypożyczalnię panek.

#8 Guest_Mirekk

Guest_Mirekk
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2013 - 15:21

Niedawno miałem kolizję nie z mojej winy, pół blach pogięte więc naprawa trochę trwała. Wziąłem auto w firmie Depart i faktycznie nie ma większego problemu z bezgotówkowym wynajmem auta zastępczego. Musi być tylko podobnej klasy i trzeba wypełnić kilka papierków.

#9 Guest_SYlwester

Guest_SYlwester
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2013 - 21:47

Niedawno miałem taką sytuację - auto w warsztacie, a do pracy nie ma czym dojeżdżać. Dzięki wam skorzystałem z Panek wypożyczalni i mogę śmiało polecić dalej. Formalności nie jest dużo a autko sprawne i fajne, ja nowe.

#10 Guest_Artur

Guest_Artur
  • Goście

Napisano 01 październik 2013 - 12:25

Ja polecam samochód z Departu, bez problemu mi wypożyczyli, bez zbędnych formalności. Wszystko sami załatwiają z firmą ubezpieczeniową. Ja jestem zadowolony.http://auto-zastepcze.depart.pl/

#11 Guest_Natka

Guest_Natka
  • Goście

Napisano 21 październik 2013 - 21:02

Dzięki za przydatne info. Juto wybiorę się do którejś z wypożyczalni, dziś gromadzę informację.

#12 Guest_Arek

Guest_Arek
  • Goście

Napisano 31 październik 2013 - 11:55

samochód zastępczy da się też wziąc z assistance, jak tam mam w starterze

#13 Guest_przedstawiciel

Guest_przedstawiciel
  • Goście

Napisano 07 listopad 2013 - 02:35

miałeś/aś kolizje nie z twojej winy? zgłoś się do mnie załatwię samochód zastępczy z OC sprawcy. Wystarczy parę dni i samochód będzie u Ciebie. Dzwoń 519-316-315.

#14 Guest_Mirek

Guest_Mirek
  • Goście

Napisano 12 listopad 2013 - 13:53

Też miałem taką sytuację, że mi w przywalił facet, samochód trzeba było tylko wyklepać. Ubezpieczyciel ode mnie chciał oświadczenia, że to jest moje jedyne auto i niezbędne do pracy oraz, że nie mogę go zastąpić innym środkiem komunikacji miejskiej na przykład. Wypożyczyłem auto z Departu na tydzień, mimo, że ubezpieczyciel pisał że na 3 dni mi starczy, nie bardzo chciał za tydzień zapłacić, ale koniec końców zapłacił. Depart polecam, wszystko sami załatwili, jestem z nich bardzo zadowolony.

#15 Guest_agnieszka

Guest_agnieszka
  • Goście

Napisano 27 listopad 2013 - 13:55

Właśnie dziś otrzymałam auto zastępcze na czas naprawy( ponad dwa tyg.) mojego po tym jak pewny pan uderzył mnie w tył.Nie miałam żadnego problemu w uzyskaniu tegoż auta,wszystko za mnie załatwił warsztat,ja tylko swoje odstawiłam i podpisałam umowę z wypożyczalnią.Dziwi mnie fakt,że do tej pory nawet po ogłoszeniu decyzji SN ubezpieczalnie robią takie problemy.

#16 Guest_Olga

Guest_Olga
  • Goście

Napisano 12 luty 2014 - 21:07

Niestety miałam okazję skorzystać. ALe sam wynajem z OC sprawcy wspominam na plus. Skorzystałam z oferty wypożyczalni Panek.

#17 Guest_Jolka

Guest_Jolka
  • Goście

Napisano 15 luty 2014 - 21:57

Również polecam Panka. Bardzo pomocni ludzie pracują w wwie przy lotnisku. Duży plus za cierpliwość:D

#18 Guest_maras

Guest_maras
  • Goście

Napisano 26 marzec 2014 - 22:53

Tutaj jest bardziej komplekowe podejście do tematu samochodu zastępczego z OC sprawcy -  http://www.komunikac...111,11963.html Samochód bez wątpienia należy się poszkodowanemu.

#19 Guest_Dorota

Guest_Dorota
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2014 - 11:13

Niestety mi też przydarzyła się kolizja i nie miałam się czym poruszać. W internecie znalazłam firmę autozastepcze.pl. Pracownik wykazał się niesamowitą cierpliwością i odpowiedział na wszystkie moje pytania. Mogę polecić z czystym sumieniem.

#20 Guest_ELiss

Guest_ELiss
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2014 - 13:06

Niestety mi też przydarzyła się kolizja i nie miałam się czym poruszać. W internecie znalazłam firmę autozastepcze.pl. Pracownik wykazał się niesamowitą cierpliwością i odpowiedział na wszystkie moje pytania. Mogę polecić z czystym sumieniem.

Podasz mi numer do nich, raczej nie skorzystam, ale wykorzystam - poradę telefoniczną smile.png.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych